Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 15:03, Gryczka napisał:

Dobra dzięki, już założyłem - wszystko sprawnie chodzi. Ale mam bardzo głupie pytanie, jak
się wybiera serwer :) ? Wchodzę na gierke i wyskakują mi 4 serwery, a gdy klikam połącz - pisze
że mam wybrac serwer. Jak to zrobić ?, nie ma przy serwerze żadnej kratki do zaznaczenia, ani
niczego podobnego.

Po prostu klikasz na pierwszy serwer u góry. :)

The Lurker: Hm. Jest to wymagane by zagrać. Nie zauważyłem, by to kolidowało z jakąś częścią systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:02, The Lurker napisał:

> IE, potrzebne jest jedynie do uruchomienia gry. Później możesz zamknąć przeglądarkę, bo
KwonHo!
> uruchamia się jako inna, oddzielna aplikacja.

Tak, lecz gra już po chwili każe instalować Active X''y, które siłą rzeczy mogą zepsuć cały
system. Ja nie ufam twórcom KwonHo na tyle, aby je instalować...

jest coś takiego jak wtyka do mozilli ja z tego korzystam i nie mam głupiego IE nawet w systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 08:16, syriusz.b napisał:

WTGPCO

syriuszb: syriuszb - TK (Tae Kwon Do)

btw. wybór stylu przypadkowy i teraz mi się trochę źle gra, ale wytrzymuje :p


Przepraszam was wszystkich, ale mały błąd :p nie TK tylko TC - to mój styl... Sorki pomyliło mi się :p

P.S - może poprosić modka o przyklejenie tego posta o turnieju, będzie lepiej widoczny dla innych - nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:14, syriusz.b napisał:

Przepraszam was wszystkich, ale mały błąd :p nie TK tylko TC - to mój styl... Sorki pomyliło
mi się :p

Ha! :D
Tai Chi jest najlepsze :P

Na razie mamy 14 zgłoszeń. Jednak liczba zawodników turnieju musi być równa 16 (albo 32 :P ), dlatego potrzebujemy jeszcze 2 (lub18) zgłoszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. A ja mam taką propozycję, by może podzielić uczestników na grupy (poprzez losowanie, oczywiście) i grać w trybie każdy-z-każdym...? Wtedy będzie pewność, że każdy zagra kilka spotkać. :) I nie będzie ewentualnego lamentu.
A potem już tylko liderzy (+ wiceliderzy) z grup do drabinki i grają w trybie pucharowym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:44, cubba napisał:

Hm. A ja mam taką propozycję, by może podzielić uczestników na grupy (poprzez losowanie, oczywiście)
i grać w trybie każdy-z-każdym...? Wtedy będzie pewność, że każdy zagra kilka spotkać. :) I
nie będzie ewentualnego lamentu.
A potem już tylko liderzy (+ wiceliderzy) z grup do drabinki i grają w trybie pucharowym...
:)

to taka liga mistrzów by była :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysłodawca turnieju (SwenG) powiedział: "Ma być najprościej jak się da".
Jego życzenie powinno być dla nas rozkazem :P

A mówiąc całkiem poważnie - system pucharowy jest najłatwiejszym i najszybszym modelem, który pozwala przeprowadzić zawody. Jak na pierwszy raz to najlepszy sposób. Poza tym gramy przecież dla przyjemności, a nie o jakąś poważną stawkę, więc taki system może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj rozegrałem dwa, całkiem interesujące pojedynki z matizem 123 ;) Niestety, oba przegrałem ;( Ogólnie ta gierka nie jest taka łatwa, na razie mam 3 lvl. po 3 godzinach gry.
I jeszcze jedna sprawa, zauważyliście jeden okropny "babol" w planszy "śniegowej " ? Kiedy wyrzucimy przeciwnika za ring to on znika w śniegu ? W takiej czarnej zaspie i wygląda to bardzo nieprzyjemnie jak na taką fajną grafike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam że znika pod śniegiem a co do levelowania, to jest ono błyskawiczne moim zdaniem, szybcijej bym levelował ale te straszne lagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Mam prośbę... Za nic nie mogę tego ściągnąć, a bardzo zależy mi na tej grze. Zatem proszę... Niech ktoś mi ją wyślę pocztą... Nawet zwykłym listem... Proszę. Ludzi Dobrej Woli o kontakt proszę przez GG (w podpisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już działa u mnie. Ale zbytnio w nią grać nie mogę, bo mi kompa resetuje :) W żadnej innej grze tak nie mam, dźwięk się zapętla a potem reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze po rozmiarze że to coś konkretnego ale nie całkowicie zgadzam się z tym że na pc nie ma gier bijatyk np. little fighter fajna minigierka:) albo jeszcze judo jest też na pc troche poszukaj a coś się znajdzie.A co do tej gry to się przekonam co to jest za pół godzinyszybki transfer mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA
W związku z zawiłościami organizacyjnymi jesteśmy zmuszeni przesunąć termin turnieju z soboty na niedzielę 8.07.2007. Osoby, które są już na liście jeśli nie mogą wystąpić w tym terminie proszone są o kontakt ze mną bądź z windowsem w celu skasowania z listy zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, jeszcze godzina turnieju, jako, że to jest niedziela, turniej zacznie się nie o 19:00 a około 17:00.
Obecność wszystkich zawodników na ircu obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przegrałem chyba z 5 albo 7 razy przez to, że mój fighter nie mógł się ruszyć :-/ czasem zamarzał na stojąco a czasem padł i już się nie podnosił xD Nie chodzi mi tutaj o paro sekundowe przestoje tylko martwy punkt ;-( Wyłączyłem wszystko w tle ( oprócz AVG, za duże ryzyko przy włączonym IE ) Man neo 512 mogę zrobić coś jeszcze, czy muszę z tym żyć;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:47, sodolis napisał:

Dzisiaj przegrałem chyba z 5 albo 7 razy przez to, że mój fighter nie mógł się ruszyć :-/ czasem
zamarzał na stojąco a czasem padł i już się nie podnosił xD Nie chodzi mi tutaj o paro sekundowe
przestoje tylko martwy punkt ;-( Wyłączyłem wszystko w tle ( oprócz AVG, za duże ryzyko przy
włączonym IE ) Man neo 512 mogę zrobić coś jeszcze, czy muszę z tym żyć;-D


Też miałem straszne lagi dziś, a mam neo 1mb/s. :/. Nic konkretnego nie mogłem zrobić:/. To jak na razie jedyny minus tej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z uruchomieniem tej gry. Mianowicie kiedy zaloguje sie na stronie, klikam "Play live", i gra zamiast wlaczyc sie, wywala blad "Failed to run program: -2". Reinstal pomaga, ale przy nastepnym uruchomieniu gry dzieje sie dokladnie to samo - irytujace :/ Wiecie moze co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 23:49, ak.47 napisał:

Też miałem straszne lagi dziś, a mam neo 1mb/s. :/. Nic konkretnego nie mogłem zrobić:/. To
jak na razie jedyny minus tej gry:)

przy moim łączu 8mb stale lagi miałem zobaczymy dzisiaj czy będzie lepiej jesli chcecie poznać ping wpiszcie w czacie /me to wam całe info napisze ping poniżej 200 da sie grać juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować