Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 12:52, micaa napisał:

Przez te lagi nie da się w ogóle grać ;/ Macie jakiś sposób na to czy to jest nieuniknione
?

zwolinić swoje łącze... jak to nie od ciebie zależy to grać ttylko z osobami z dobrym łączem, w tej samej strefie (np. Europe, Asia itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 12:52, micaa napisał:

Przez te lagi nie da się w ogóle grać ;/ Macie jakiś sposób na to czy to jest nieuniknione
?

ta gra jest dziwna łącze 8mb pingi w usa czy w chinach mam nawet na poziomie 120 a tu szlag by trafił stale powyzej 250 :/ normalnie horror rozegram z kimś 1-2 walki i juz cholerne lagi się przypałętują zwolnienie łącza i tak nic nie pomaga z połwączanymi torrentami gg i innymi bajerami mam to samo co z wyłączonym wszystkim co sie da :/
jak narazie 2 walki normalne rozegrałem

jest ktoś może teraz i chciałby pyknąć jakąś grę? jeżeli tak to niech napisze do mnie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ładnie trenuje z mistrzem, nagle gra mi się wyłączyła i takie coś się pokazało (scr.) ;/ Dobra i tak na razie mi się nie chce grać ;P Aktualnie dobijam do 10 lev. (TC), na 174 walki wygrałem 90. Jak patrzę nie którzy z 12 lv. np. mają na ileś tam walk wygranych bardzo mało, ale za to ekspią i mają dlatego takie wysokie levele, nie ma się co bać xD Bardziej bym zwracał na te poziomy jak master, hero, legend czy expert. To bardziej świadczy o zawodniku.

20070702135501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
heh a zagrasz teraz?

ja teraz zagrałem 6 walk bez lagów 6:0 dla mnie i odrazu levelek wskoczył a mission mod jest bardzo nudny dajesz 3 ciosy i potem stale wywalasz gościa za ring i następna walka :) ja najwyżej dobiłem do 80 levla na normie tylko że to nudne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:56, Lucas016 napisał:

A ja sobie ładnie trenuje z mistrzem, nagle gra mi się wyłączyła i takie coś się pokazało (scr.)
;/ Dobra i tak na razie mi się nie chce grać ;P Aktualnie dobijam do 10 lev. (TC), na 174 walki
wygrałem 90. Jak patrzę nie którzy z 12 lv. np. mają na ileś tam walk wygranych bardzo mało,
ale za to ekspią i mają dlatego takie wysokie levele, nie ma się co bać xD Bardziej bym zwracał
na te poziomy jak master, hero, legend czy expert. To bardziej świadczy o zawodniku.

Też z tym różnie. Wszystko zależy z kim walczysz. Jak ja wszystkie walki najczęściej rozgrywałem z zawodnikami 2x większy level i często przegrywałem to i mi się statystyki pogarszają ;) Mimo wszystko przy niższym levelu masz mniej ciosów i możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 14:33, SwenG napisał:

wszystko przy niższym levelu masz mniej ciosów i możliwości.

1-5 ; 6-8 ; 9-12 a dalej to nie wiem w takim systemie opłaca sięgrać bo od 7-8 levla juzrobi się ogromna przepaść dochodza naprawdę mocne skile i nawet nie ma co się porywać a gratisowo dostępne są te na nogi i ręce powery węc taki 5-6 levelowiec nie ma szans z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie lagi, że grać nie mogę.... :/
Powyłączałem wszystko co korzysta z internetu i nic nie pomaga.
Wie ktoś może jak wyłączyć jeszcze tego "game guard''a", który uruchamia się przy włączaniu KwonHo? Wydaje mi się, że to przez niego mogę mieć taki PING.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:29, Buhaj91 napisał:

Mam takie lagi, że grać nie mogę.... :/
Powyłączałem wszystko co korzysta z internetu i nic nie pomaga.
Wie ktoś może jak wyłączyć jeszcze tego "game guard''a", który uruchamia się przy włączaniu
KwonHo? Wydaje mi się, że to przez niego mogę mieć taki PING.

to jest ta ki lewy PB :/ każdy kto się zna troche na hakowaniu to spokojnie obejrzie te zabezpieczenia, a najrpostszy sposób oszukiwania
nie mając lagów, sami zagłuszamy serwer i powodujemy wysyłanie wielu informacji do naszego przeciwnika (coś jak naparzanie w klawisz s, są do tego programy) i przeciwnik nic nie może zrobić a my spokojnie go tłuczemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:12, Iroks1 napisał:

to jest ta ki lewy PB :/ każdy kto się zna troche na hakowaniu to spokojnie obejrzie te zabezpieczenia,
a najrpostszy sposób oszukiwania
nie mając lagów, sami zagłuszamy serwer i powodujemy wysyłanie wielu informacji do naszego
przeciwnika (coś jak naparzanie w klawisz s, są do tego programy) i przeciwnik nic nie może
zrobić a my spokojnie go tłuczemy :)


Na tym właśnie polegają moje lagi : ja walcze normalnie a przeciwnik nie może sie ruszyć :P:PP
Tyle, że piszą mi "lagger, lagger" i mnie kickują z pokojów :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:18, Buhaj91 napisał:

Na tym właśnie polegają moje lagi : ja walcze normalnie a przeciwnik nie może sie ruszyć :P:PP
Tyle, że piszą mi "lagger, lagger" i mnie kickują z pokojów :P:)

ja to mam normalne lagi ze ja i przeciwnik, owszem wale w klawiature ile wleze i czasami wygrywam przez to ale mnie to drażni 3/4 graczy to lolki puszcza się 3-4 kombosy dowala jak leża i po grze STYL MT IS THE BEST :P TC dla n00bów :P


bardzo mocny styl jest ten przed judo kprawie każdy atak przewraca bez bloków i unikó szybko mozna sie przejechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:54, Bartek 93 napisał:

Mam :). Zakładasz pokój, czekasz aż przylezie równy ci lvl (może być niższy) i walczysz, starając
się używać rzadko używanych kombosów i ciosów

Wykorzystałem pomysł i faktycznie skuteczny :-) Na 15 walk 12 wygrałem :-D dałem ograniczenie do 7 lvl ale jak ktoś wpadł z wyższym i zagadał po polsku to też wpuszczałem ;-)

Uważajcie na judo i ba-ji nawet na niskim poziomie sprawiają dużo problemów, zwłaszcza seria kopnięć ba-ji jest bardzo ciężka do przerwania;-/ przynajmniej dla mnie;-P

Iroks1

Dnia 02.07.2007 o 10:54, Bartek 93 napisał:

STYL MT IS THE BEST :P TC dla n00bów :P

Zobaczymy jak zaśpiewasz na turnieju ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg mnie najfajniejszy jest TK :) Lubie te fajne kopnięcia, mozne, słabe i równiutkie,tyle że często mnie posądzają o spamerstwo przez liczność mych kopniaków.
Bardzo mnie wnerwia gdy wygram dowalając komuś jakimś super mocnym ciosem (nie hero) lub "naskoczeniem" a ci od razu "noob, noob", niech se poczytają, co to takiego a dopiero piszą... ech n00bki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra fajnie się prezentuje, pewnie żywotność też niezła :) Może kiedyś, jak do pieca powrócę ^^
A właśnie, mam pytanie - Czy ta gra jest w 100% darmowa, czy może są też jakieś specjalne VIP tryby za opłatą? ;)
Piszcie, bo to ważne.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:07, Mr.M napisał:

gra fajnie się prezentuje, pewnie żywotność też niezła :) Może kiedyś, jak do pieca powrócę
^^
A właśnie, mam pytanie - Czy ta gra jest w 100% darmowa, czy może są też jakieś specjalne VIP
tryby za opłatą? ;)
Piszcie, bo to ważne.... :(

hyba te dziwne żetony są jakoś płatne, lecz nie mam pewności... poza tym to chyba jeszcze beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 20:13, Bartek 93 napisał:

hyba te dziwne żetony są jakoś płatne, lecz nie mam pewności... poza tym to chyba jeszcze beta


Może jest nadzieja, że w to pogram :) Ciekawe, kiedy full wyjdzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:24, Iroks1 napisał:

ja to mam normalne lagi ze ja i przeciwnik, owszem wale w klawiature ile wleze i czasami wygrywam
przez to ale mnie to drażni 3/4 graczy to lolki puszcza się 3-4 kombosy dowala jak leża i po
grze

A Ty myślałeś, że co? Że każdy spokojnie pozwoli Ci bić się bez żadnych sprzeciwów? -,-
Na tym polega walka, by wykorzystać swoje najlepsze ciosy i pokonać przeciwnika...

Dnia 02.07.2007 o 19:24, Iroks1 napisał:

STYL MT IS THE BEST :P TC dla n00bów :P

Każdy styl jest dobry :> Nie ma stylów dla n00bów i stylów dla pr0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w Tai Chi taki cios "Poison bite" (o ile dobrze pamiętam) jest to uderzenie chyba oburącz z dystansu w klatkę piersiową, teoretyczne według listy skilli wystarczy nacisnąć "P" czyli zwykłe uderzenie aby go wykonać. Mi zawsze wychodzi zwykłe uderzenie, wie ktoś może co jest tego powodem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:27, sodolis napisał:

Mi zawsze wychodzi zwykłe uderzenie, wie ktoś może co jest
tego powodem ;-D

Nic dziwnego :)
Poza nazwą ten cios ma także mały zapisik w nawiasie - "During Bane" i to klucz do sukcesu.
Nie będę Ci psuł zabawy, sam dojdź co to znaczy i jak to uzyskać ;]
Podpowiem tylko, żebyś przejrzał dokładnie listę skilli. Zarówno tych znanych, jak i tych dostępnych w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:17, windows00 napisał:

Każdy styl jest dobry :> Nie ma stylów dla n00bów i stylów dla pr0.

taki żart...

czytanie sie kłania, JA piszę że JA w walce 3-4 kombosy dowalę jeszcze jak leży na ziemi i wygrana duuuzo graczy nie używa blocku ani nie stosuje uników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować