Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

KwonHo!

1102 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 17:46, Obi-wan Kenobii napisał:

tak myślałem...ale pojawił się nowy problem, mianowicie:
"Parent/Guardian''s e-mail address"

adres e-mail rodzica/opiekuna. Dobrze ci radzę podać zmyśloną datę urodzenia (powyżej 1990), dzięki czemu jako pełnoletnia osoba nie będziesz musiał podawać danych rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 17:46, Obi-wan Kenobii napisał:

tak myślałem...ale pojawił się nowy problem, mianowicie:" Parent/Guardian''s e-mail address"
- co mam tam wpisać?

O ile się nie myle to proszą cię o podanie innego adresu e-mail od poprzedniego. Czyli że wolą abyś miał dwa adresy, jeśli do tamtego zapomnisz hasła. Ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:49, Graszczur napisał:

adres e-mail rodzica/opiekuna. Dobrze ci radzę podać zmyśloną datę urodzenia (powyżej 1990),
dzięki czemu jako pełnoletnia osoba nie będziesz musiał podawać danych rodziców :)

Dzięki, zastosowałem się do twoich rad ale jeszcze czegoś nie wiem :pp
O co chodzi: "How did you find ijji.com" i tu "Ethnicity (Optional)"?

Gryczka-----> Tobie równiez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:22, Obi-wan Kenobii napisał:

O co chodzi: "How did you find ijji.com" i tu "Ethnicity (Optional)"?


jak znalazłes ijji.com
Daj cokolwiek.

A i żeby nie robić doubleposta.

Mam problem z gramirc''em. Mianowicie zainstalowałem Javę. Pozwoliłem na akceptację strony. I teraz nie mogę wejść na irca. Pisze, że nie załadowało Aplletu czy coś w tym stylu. Jak mogę z sobie tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, Graszczura spotkalem, ale nawet odpowiedziec nie umialem ^^ - wstyd xD

Poduczylem sie komend troszke, dodalem Cie na buddy list :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?! To jakiś żart chyba...Wyskoczyło mi że można grać tylko przez internet explorer, ja tego syfa nie będę uruchamiał...

Iroks1-----> Nie tylko dla mnie, każdmy się przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc zrobiłe mmały poradnik jak zarejestrować się :)
Poradnik

na końcu otwieramy poczę i przeglądamy folder SPAM czy inna nazwę tego folderu gdzie ląduja niechciane reklamy


Teraz jest już chyba wszystko jasne :)

a czemu 1964? bo nie ma siły żeby trafić na jakieś zabezpieczenia dotyczące wieku :)

20070704185802

20070704185816

20070704185838

20070704185911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o uprzejme wyjaśnienie co to znaczy skill points i do czego te punkty służą? Jak je zdobyć ? Wiem że głupie pytanko ;)
Obi-wan Kenobii - za co ? Przecież nawet nie pomogłem, tylko źle ci powiedziałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:21, Gryczka napisał:

Witam, prosiłbym o uprzejme wyjaśnienie co to znaczy skill points i do czego te punkty służą?
Jak je zdobyć ? Wiem że głupie pytanko ;)
Obi-wan Kenobii - za co ? Przecież nawet nie pomogłem, tylko źle ci powiedziałem xD

narazie nikt nie wie jak tego skołować, chyab niedostępne jest to w obecnej wersji gry, teoretycznie moim zdaniem powinno to być nagrodą za laddera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:21, Gryczka napisał:

Witam, prosiłbym o uprzejme wyjaśnienie co to znaczy skill points i do czego te punkty służą?
Jak je zdobyć ?

Skill points są to punkty przeznaczone na rozwój którejś z umiejętności (pewnie kombo w który wrzucisz punkty będzie zadawał większe obrażenia) z tego co pamiętam, pierwsze trzy punkty dostaje się na 10 poziomie.

Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi ;-) Ja np. muszę sprawdzić co to znaczy during bane, żeby mi nikt spamerstwa i lamerstwa nie zarzucił (że używam tych samych technik i walę na oślep) ;-D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 01:02, sodolis napisał:

Skill points są to punkty przeznaczone na rozwój którejś z umiejętności (pewnie kombo w który
wrzucisz punkty będzie zadawał większe obrażenia) z tego co pamiętam, pierwsze trzy punkty
dostaje się na 10 poziomie.

No to super, do 10 levelka już mi dużo nie brakuje ;)

Dnia 05.07.2007 o 01:02, sodolis napisał:

Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi ;-) Ja np. muszę sprawdzić co to znaczy during
bane, żeby mi nikt spamerstwa i lamerstwa nie zarzucił (że używam tych samych technik i walę
na oślep) ;-D

Właśnie, odnośnie tego spamerstwa, już kilka osób mi to zarzuciło ale niestety taka technika jest najskuteczniejsza. Kilka boksów, później kop nogą i przeciwnik leży. Jednak potem wyzywają cię od spammera. I dlatego coraz częściej wchodzę w trening i uczę się nowych tricków, ale podczas meczu, zdecydowanie trudniej je wykorzystać.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:52, Graszczur napisał:

Niech każdy na swoim gramsajcie w kategorii "namiary" poda swój nick z KwonHo - tak jak ja

I doda taga KwonHo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:56, SwenG napisał:

> Niech każdy na swoim gramsajcie w kategorii "namiary" poda swój nick z KwonHo - tak jak
ja
I doda taga KwonHo :D

O właśnie, dobry pomysł.
PS. Proponuję, aby ja.gram.pl/KwonHo miał takiego awatara (obrazek - równiutke 64x64) :)

20070705115821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować