Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Exclusive'y na PS3 od innych studiów - i co z tego?

42 postów w tym temacie

Koleś oszalał.. ale widać że PS3 nadal na klapki na oczach :) nadal twierdzą że to co się dzieje to nie jest złe a wręcz przeciwnie.. NIC SIĘ NIE DZIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z tego, że pojawią się świetne gry na tę konsolę, które uczynią ją wartą zakupu. A to dużo według mnie!

Uważam, że mogłeś troszkę mniej sarkastycznie potraktować jego wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że na gram nie można się ostatnio dostać to jeszcze jak się dostaniesz to Cię zdenerwują;P
"tracenia przez PS3 wielu wartościowych exclusive''ów" - ile to jest Twoim zdaniem wiele? 5 tytułów?;)
"to nieznaczna strata w porównaniu z takimi seriami jak EyeToy czy Crash Bandicoot. Jasne."
Jasne...
Final Fantasy Versus XIII
Final Fantasy XIII
God of War III
Grand Turismo 5
Heavenly Sword
Killzone
Lair
LittleBigPlanet
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots
Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Tekken 6
Time Crisis 4
Uncharted: Drake''s Fortune
Warhawk
Wipeout Pulse
Zone of the Enders 3
...
i masa innych, wymieniłem tylko te najgłośniejsze i moim zdaniem najciekawsze... no ale przecież Sony tylko z EyeToy żyje... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 15:47, Gol Galad napisał:

Oby jeszcze God Of War byl exclusive dla PS3 ;P
A EyeToy fajny jest, na PS2 fajniutko sie na nim pogrywa z kumplami (normalnie troche jak Wii
:D) :P


Nie obrażaj PS2...
Nie no wchodzę na sram tfu gram.pl i co widzę znowu najazd na PS3. Na Ps3 jest potwierdzone mase gier, które zmiażdżą grywalnością inne. Vide wpis Benitokks''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:57, Benitokks napisał:

Nie dość że na gram nie można się ostatnio dostać to jeszcze jak się dostaniesz to Cię zdenerwują;P
"tracenia przez PS3 wielu wartościowych exclusive''ów" - ile to jest Twoim zdaniem wiele? 5
tytułów?;)
"to nieznaczna strata w porównaniu z takimi seriami jak EyeToy czy Crash Bandicoot. Jasne."
Jasne...
Final Fantasy Versus XIII
Final Fantasy XIII
God of War III
Grand Turismo 5
Heavenly Sword
Killzone
Lair
LittleBigPlanet
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots
Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Tekken 6
Time Crisis 4
Uncharted: Drake''s Fortune
Warhawk
Wipeout Pulse
Zone of the Enders 3
...
i masa innych, wymieniłem tylko te najgłośniejsze i moim zdaniem najciekawsze... no ale przecież
Sony tylko z EyeToy żyje... żal

Połowa z tych tytułów to są nowe gry, a w newsie jest mowa o seriach i chodzi o serie tworzone przez SCE, a nie studia zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Phil mówi o studiach podlegających pod SCE, a nie o samym SCE, tym samym mówi o takich grach, jak właśnie Heavenly Sword, Killzone, Grand Turismo, Lair itd... więc dlaczego podajesz jako przykład EyeToy''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dante po trzeciej części stał się tak kiczowaty, że sony postawiło na heavenly sword, nie wiem tylko czemu gta wyjdzie również na x360, a nie na wii przecież pokemony (vide murzyn z san andreas) to domena nintendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:07, dark raziel napisał:

Połowa z tych tytułów to są nowe gry, a w newsie jest mowa o seriach i chodzi o serie
tworzone przez SCE, a nie studia zewnętrzne.

O LOL teraz to się dopiero wpieprzyłeś;P
Chodzi o serie tworzone przez SCE? W takim razie nie wiedziałem że GTA czy DMC tworzy SCE;P
Wiesz w ogóle co to SCE i co to znaczy studio wewnętrzne? Twierdzisz że SCE wydaje jakieś gry na X0? Bo piszesz o utracie exlusive`ów i twierdzisz że chodzi o gry tworzone przez SCE. To tak jakby Bungie wydało Halo a Rare PDZ na PS3... czy Ty w ogóle wiesz o czym tutaj napisałeś? Chcieliśmy znowu dowalić Sony ale tym razem nie wyszło?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benitoks ty tutaj wymieniasz większość lepszych exclusive''ow na PS3 ? no chyba nie ;] wystarczy popatrzeć na KillZone Warhawk Tekken 6 ;] Te gry są robione także na Xboxa 360 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:45, Benitokks napisał:

> Połowa z tych tytułów to są nowe gry, a w newsie jest mowa o seriach i chodzi o
serie
> tworzone przez SCE, a nie studia zewnętrzne.
O LOL teraz to się dopiero wpieprzyłeś;P
Chodzi o serie tworzone przez SCE? W takim razie nie wiedziałem że GTA czy DMC tworzy SCE;P
Wiesz w ogóle co to SCE i co to znaczy studio wewnętrzne? Twierdzisz że SCE wydaje jakieś gry
na X0? Bo piszesz o utracie exlusive`ów i twierdzisz że chodzi o gry tworzone przez SCE. To
tak jakby Bungie wydało Halo a Rare PDZ na PS3... czy Ty w ogóle wiesz o czym tutaj napisałeś?
Chcieliśmy znowu dowalić Sony ale tym razem nie wyszło?;P

Proszę czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:54, dark raziel napisał:

Proszę czytać ze zrozumieniem.


Proszę o uzasadnienie, bo ja również rozumiem to tak jak Benitokks, a nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:51, MisioKGB napisał:

wystarczy
popatrzeć na KillZone Warhawk Tekken 6 ;] Te gry są robione także na Xboxa 360 :]



LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOOOOOOOOOL xD Chłopie, Ty masz w ogóle pojęcie, jakie gry są exclusive''ami dla PS3? No nie wydaje mi się :D To co napisałeś, jest podobnie sensowne co stwierdzenie, że Forza Motorsport 2 to exclusive dla GBA :D Dawno się tak nie uśmiałem, na prawdę :D Killzone dla X-kloca xD LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:00, neozeus napisał:

> Proszę czytać ze zrozumieniem.

Proszę o uzasadnienie, bo ja również rozumiem to tak jak Benitokks, a nie mam problemów z czytaniem
ze zrozumieniem.

On chyba sam nie wie o co mu chodziło;P
Znaczy jedno wiadomo - chciał dowalić Sony - tylko nie bardzo wiedział jak;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:54, dark raziel napisał:

Proszę czytać ze zrozumieniem.


Yyyy, że co? Ja raczej problemów ze zrozumieniem nie mam, a rozumiem to dokładnie tak samo jak Benitokks...

Coś kolega pokręcił, bo chciał zgnoić Sony i się nie udało? Whoooopz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować