Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

nie rozumiem was... to wcale nie był slepy traf. Ja siadłem ok. 14.00 i i dopuki witcher nie wrzucili serwery ekstra działały, potem siedziałem aż do godziny 18.00 bez przerwy cały czas się próbując wbić na serwer, a nawet jak się udało to już sklep w czasie zamówienia padał i tak aż do 21.30-22.00 i dopiero wtedy zamówiłem. Przed kompem siedziałem z 9 godzin i oczy miałem spuchnięte potem że szok. Ale zamówiłem bo wytrwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja kwitnelam przed kompem wczoraj i dzis. dzis od 7-7,30 (potrem trzeba bylo do pracy zdazyc) a i tak nie mam. co o tym sadze pisalam powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:05, Jcdx napisał:

wiesz co czlowieku, tak dzis Cie czytam i czasem gadasz jak polamany... latwo ci gadac ''idz
na allegro''. ciekawe jak bys japil jak bys nei dostal egz. to pewnie by bylo vdp beeee i do
pupy. a tak to cacy. hipokryzja mi pachnie.


Ja bym napewno dostał. Jak nie z gram.pl to właśnie z allegro. Takie życie. Już to tłumaczyłem niejednokrotnie, ale widze frustracja przysłania co niektórym szare komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem farta około 23, nie zamierzam rezygnować z zakupu, ale nie uważam, by to co się działo, było fair. Skoro CDP wcześniej podało godzinę rozpoczęcia zakupów, to wtedy każdy miał równe szanse, bo wszyscy wiedzieli, kiedy zaczną się zakupy, każdy mógł sobie tak ustawić dzień, by usiąść i zamówić, co chce albo poprosić o to kogoś innego. Tymczasem doszło do sytuacji, w której tylko farciarze i nie mające nic do roboty dzieciaki były w stanie coś kupić. Dalej twierdzisz, że to uczciwe zasady?

A o zasadach na uczelniach to lepiej nie pisz już nic. Wciąż trwa sesja i wielu studentów przerabia na bieżąco zasady dla równych i równiejszych... Co wcale nie znaczy, że tak być powinno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję CDP :) W kwestii podejścia do klienta wygraliście z samym Blizzardem! :) Oni nigdy tak nie napisali, co najwyżej "rzucili" pare dni darmowych.
I to wszystko nasz rodzimy CDP! To chyba jedna rzecz w Polsce, która w dzisiejszych czasach może być powodem do dumy narodowej...

Btw. co do czasów kolejek w PRLu - ostatnio ubiegałem się o wizę do Kanady... otwierali o 8:15, a żeby zająć dobre miejsce (czyt. na pewno być obsłużonym) trzeba było być wcześniej... ja byłem o 0:10 :) i byłem trzeci w kolejce :)
To dopiero było całonocne czekanie! Pre-order Wiedźmina przy tym to pryszcz :P Bo sobie siedzieliście w fotelach w domu :P
A ja zamówię Wiedźmina w pre-orderze pare dni przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, ale na Allegro trzeba będzie pewnie nieźle zabulić. pamiętam jak było z WoW: BC EK, to goście gre kupioną za 300 zł sprzedawali za 600 zł!!! A na amerykańskim eBay''u gra poszła chyba za 1600zł!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwną sytuację. Chciałem wczoraj zamówić EK gdzieś około 18.00 i jakoś udało mi się dotrzeć do ostatniego etapu zamawiania. Byłem głupi i zamiast potwierdzić, zauważyłem że mam do zapłacenia 215zł a chciałem mieć dostawę za WPLN (dziwne ale nie widziałem tej opcji w początkowej fazie zamawiania - może w ogóle jej nie było?). Kliknąłem wstecz i niestety w tym momencie padły serwy. Więc pomyślałem, że zamówię jutro bo wszyscy mówili że do piątku jeszcze będzie można :) No i niestety jak wiemy nic z tego. Jednak dziwne jest w tym to że przed chwilą otrzymałem takiego maila:

"Dziękujemy za złożenie zamówienia na edycję kolekcjonerską gry Wiedźmin.
Informujemy, że na podstawie otrzymanych przez nas danych, utworzymy dla Ciebie zamówienie.
W dniu jutrzejszym (29 czerwca) w godzinach wieczornych udostępnimy możliwość edycji tego zamówienia (wybrania formy płatności, rozmiaru koszulki). Ewentualne rozbieżności co do ilości sztuk lub opłaty za wysyłkę prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za poświęcony czas.
pozdrawiamy,
zespół gram.pl"

Czyli jednak to zamówiłem - bez potwierdzenia? Fajnie by było tylko że ani w koszyku ani w "moich zamówieniach" nie ma o tym żadnej informacji. Może mają problemy z serwerami i moje zamówienie jednak dojdzie do skutku? Z maila to wynika bo piszą że dziś w godzinach wieczornych będzie już można edytować zamówienie. Ma ktoś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:36, mj12agent napisał:

A ja mam dziwną sytuację. Chciałem wczoraj zamówić EK gdzieś około 18.00 i jakoś udało mi się
dotrzeć do ostatniego etapu zamawiania. Byłem głupi i zamiast potwierdzić, zauważyłem że mam
do zapłacenia 215zł a chciałem mieć dostawę za WPLN (dziwne ale nie widziałem tej opcji w początkowej
fazie zamawiania - może w ogóle jej nie było?). Kliknąłem wstecz i niestety w tym momencie
padły serwy. Więc pomyślałem, że zamówię jutro bo wszyscy mówili że do piątku jeszcze będzie
można :) No i niestety jak wiemy nic z tego. Jednak dziwne jest w tym to że przed chwilą otrzymałem
takiego maila:

"Dziękujemy za złożenie zamówienia na edycję kolekcjonerską gry Wiedźmin.
Informujemy, że na podstawie otrzymanych przez nas danych, utworzymy dla Ciebie zamówienie.
W dniu jutrzejszym (29 czerwca) w godzinach wieczornych udostępnimy możliwość edycji tego zamówienia
(wybrania formy płatności, rozmiaru koszulki). Ewentualne rozbieżności co do ilości sztuk lub
opłaty za wysyłkę prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za poświęcony czas.
pozdrawiamy,
zespół gram.pl"

Czyli jednak to zamówiłem - bez potwierdzenia? Fajnie by było tylko że ani w koszyku ani w
"moich zamówieniach" nie ma o tym żadnej informacji. Może mają problemy z serwerami i moje
zamówienie jednak dojdzie do skutku? Z maila to wynika bo piszą że dziś w godzinach wieczornych
będzie już można edytować zamówienie. Ma ktoś podobną sytuację?


wlasnie dostalam identyczny mail i zam brak w systemie, nie wiem czy cieszyc sie juz czy to tylko ghost in the machine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się życ nie chce. Nkład wyczerpany. :( NIeeee. To nie może byc prawda. Obudźcie mnie z tego koszmaru. :( W tym momencie, gdy zobaczyłem ten przeklęty napis Nakład wyczerpany mój świat w ciągu wakacji legł w gruzach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:55, dannik napisał:

Aż mi się życ nie chce. Nkład wyczerpany. :( NIeeee. To nie może byc prawda. Obudźcie mnie
z tego koszmaru. :( W tym momencie, gdy zobaczyłem ten przeklęty napis Nakład wyczerpany mój
świat w ciągu wakacji legł w gruzach.:(


Nie rozpaczaj. Poczekaj, aż ktoś zrezygnuje z zamówienia (5 dni przed premierą) ew. kup na allegro.

PS. Jeśli dopiero teraz zuważyłeś, że nakład wyczerpany to rzeczywiście musiało ci bardzo zależeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, kompensata i bonusy odpowiadają wszystkim, którzy dostali EK. Bo wam to już zwisa, panowie i panie, więc to trochę stresu w sumie się opłaciło. A co mam powiedzieć ja i reszta ludzi, którym nie udało się zamówić EK mimo spędzenia pół dnia przed kompem? Cieszcie się z bonusu, ignoranci - macie swoje, w końcu wam się udało. Cieszcie się, dziwacy, którzy walczyli o numer pierwszy. Cieszcie się, allegrowcy, którzy sprzedacie Wiedźmina z 400 złotych. Ale niech nikt z was nie waży się odmawiać mi prawa do narzekania, do zaznaczenia, że po prostu jestem solidnie w***wiony na tę całą sytuację. Nie rzucam kalumniami na CD-Projekt, nie zarzucam im, że są bandą partaczy - bo tak nie jest. Po prostu uważam, że nie zaproponowali aktualnie dobrej rekompensaty dla tych, którzy nie z własnego błędu, tylko z powodu zaniedbania firmy, nie mogli zamówić EK. Przeprosiny, jak już pisałem - są na miejscu i myślę że każdy z nas je przyjął. Ale wkurzają mnie komentarze "EK jest elitarne, to naturalnie że jest tego tyle a tyle kopii" od ludzi, którzy EK mają, bo im się udało. CO MNIE OBCHODZI, ŻE JEST ELITARNE? Ktoś tutaj dał dobry pomysł na przyszłość - wpierw zbierać zamówienia, potem robić konkretną ilość kopii. Bo EK nie jest dla elit, tylko dla chętnych - dla tych których na to stać i którzy chcą mieć te gadżety, o które, jak mniemam, część graczy w ogóle nie dba. Ja dbam. Dostanę? Nie, bo "miałem pecha", jak ktoś też tutaj to określił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jesteś...skoro ci tak na nim zależało jak mi to byś jak ja przez 7 h wbić sie na serw wczorej próbował i o 22 byś mial gre zamówioną... ewentual jest taki że możesz troche i\więcej na allegro zabulić, napewno ktoś sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że sie wkurzyłeś, ja też bym sie wkurzył, ale:
1) gdyby EK nie była limitowana to nie była by tak niezwykła jak jest,
2) ja siedziałem przez 9h przed kompem bez przerwy i miałem nie dostać??
3) CDP napewno by wam jakoś to zrekompensowało, ale w jaki sposób?? przecież jak ktoś nie zakupił EK to nie wiadomo kto próbował i dają tym, którym się udało,
4) być może ktoś jeszcze zrezygnuje, więc poczekaj do wrześnie, może ci sie uda,

I nie musisz się na tych, którym się udało, jest wielu takich jak ja którzy kupili tę gre dla siebie, nie na sprzedaż i bedą pilnowac dodatków jak oka w głowie bo rozumieją ich wartość nie tyle materialną co w jakimś sesie ''duchową'' i i ''walcztli'' o tą gre w EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować