Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

I znowu porónuje do znaczków: nie każdy ma kase żeby bulić nie wiadomo ile za EK a tak cena nie była ażtak wygórowana. 2999 sztuk to i tak dużo ( WoW: BC miał 400) ale tu można podyskutować. Powiedzmy że wydają serie znaczków z np. papieżem. ten zaczek nie musi dużo kosztować żeby być rozchwytywanym. Jak będzie np. jeden i będzie kosztował np. 1zł i ten kto go kupi potem go wystawi na aukcji to zarobi kilka milionów od kolekcjonerów bo może nie ma wartości materialnej, ale ma wartośc właśnie kolekcjonerską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co mówisz już było. Tak pytania, jak i odpowiedzi.

Ze swojej strony dodam tylko, że pracuje by mieć na przyjemności, a nie tak jak napisałeś (pewnie na swojej podstawie), że sponsorują mnie rodzice.

Mojej kolekcji gier nikomu nie pokazuje, a tym bardziej nie chwale się, bo w gronie moich znajomych akurat nikt grami się nie interesuje. Więc ten twój argument również odp. Właśnie tym charakteryzuje się kolekcjoner. Robi to dla swojej pasji, tak jak ja to robie. Co by było gydybm nie dostał? Nie płakał bym jak ty to robisz. Kupiłbym drożej na allegro. Niestety za błędy (?) się płaci. W dzisiejszym świecie jeśli chcesz coś mieć musisz się wykosztować. Świat jest niesprawiedliwy i jak dorośniesz to to zrozumiesz i przyzwyczaisz się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 02:01, lukesky16 napisał:

No cóż moge powiedzieć...chyba tylko to że mi przykro. chociaż to też nie do końca wina CDP.
Skąd mogli wiedziec że tyle osób na Wiedźmina EK będzie chętnych.

P.S. Przed chwilą z kolegą na gg gadałem i mu sięchyba coś identycznego stało, więc nie jesteś
sam.


Widzisz, sytacja ta po tysiackroc gorsza jest dla mnie od niedostania sie na stronke, czy niemoznosci kupna wcale. Jezeli jednak udaje sie Tobie cos wziasc do reki i ruszyc do kasy to, w momencie w ktorym ktos wyciaga z Twego koszyka ta rzecz poniewaz wlasnie prad w sklepie wylaczli, szlag czlowieka trafia i krew zalewa. Spodziewalby sie rozsadnie myslacy czlowiek, iz jesli cos juz mam w koszyku to to tam zostac powinno, lecz nie zawsze rozsadek jest tym co karty rozdaje, a Murphy i jego prawa zniwo zebraly calkiem przyzwoite.

P.S. A Crowley rece zaciera, bo to nawet lepsze od wylaczenia centrali telefonicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.No no -Wiesz na temat znaczków nie zaczynaj bo ja mam ich sporo a te unikatowe z XIX w. to współczesna pozostałość po... masowych seriach wyd. w XIX w.:))..

2.Sytuacja z grą "Wiedzmin" dzieła CD Projektu jest nieporównywalna w stosunku do innych pozycji. Innych wydań EK – wiadomo było z góry że będzie się sprzedawać jak dobre chrupiące świeże bułeczki:) Choć nie przypuszczałem że EK zostanie „sprzedana” na pniu!

3.CD Projekt dużo ryzykuje wchodząc z taka grą na rynek i liczy na wiele (mając duże szanse – nie podzielam pesymizmu i surowości krytyki CDA, to nie będzie przeciętne działo) i gdyby to ode mnie zależało to na miejscu Pana Kicińskiego podjąłbym (odważnie) decyzję, że będzie II rzut EK na polski rynek.

a. jest dużo zawiedzionych (takich którzy wydadzą z bólem serca prawie 200 PLZ a nie stać ich na 300 czy 400 PLZ z Allegro).
b. są tacy których stać na wydatek 200 PLZ i nawet więcej ale po co ma zarabiać spekulant skoro zarobić powinien CD Projekt?
c. jeśli jest zapotrzebowanie to dobry biznesmen to wykorzystuje a firma CD projekt nie jest towarzystwem filantropijnym czy użyteczności publicznej.

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 01:12, sabertooth napisał:

Tia, kompensata i bonusy odpowiadają wszystkim, którzy dostali EK. Bo wam to już zwisa, panowie
i panie, więc to trochę stresu w sumie się opłaciło. A co mam powiedzieć ja i reszta ludzi,
którym nie udało się zamówić EK mimo spędzenia pół dnia przed kompem? Cieszcie się z bonusu,
ignoranci - macie swoje, w końcu wam się udało. Cieszcie się, dziwacy, którzy walczyli o numer
pierwszy


Po pierwsze, sam polowałeś na EK, czyli też jesteś ignorantem? A może jeszcze większym niż my, bo nie dopiąłeś swego? Po drugie, gdyby mi się nie udało, to na pewno bym nie marudził, tylko zamówił podstawkę i cieszył się z tego, że w ramach rekompensaty dostanę naklejkę i plakat. Czy byłbym zawiedziony? Być może, ale nie marudziłbym i nie wyzywałbym tych, którym się nie udało od ignorantów, dziwaków i tym podobnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz osobiście wszystkiego co napisałem odpowiadając na twój post - mam manierę czynienia z czyjeś wypowiedzi punkt wyjścia do jakiegoś zagadnienia a nie skupiać się tylko na literalnym odpowiadaniu na czyjś post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w godzinach 19-22 kilka razy się do sklepu wbijałem i doszłem kilka razy do posdsumowania ale cały czas mi się następne nie chciało włączyć, dopiero ok. 22.00 jakoś sie udało i sie uspokoiłem dopiero jak mi na email wiadomość przeszła. Ale serwer był naprawde nagrzany- jak za którymś razem się dostałem do kosdzyka to się raz okazało że zamówiłem 5 EK Wiedźmina i Alone in the Dark choć tego wogóle nie włączałem. Nie wiem tylko dlaczego jak się wbiłem o 15, 15.30 i 16 to wiedźmina dalej nie było... cóż, naprawde mi przykro ze ci się nie udało, ale trzeba było mieć też troche szczęścia.... pozatym zawsze ci pozostaje podstawke, nie jest to EK ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 02:29, strajker napisał:

Nie bierz osobiście wszystkiego co napisałem odpowiadając na twój post - mam manierę czynienia
z czyjeś wypowiedzi punkt wyjścia do jakiegoś zagadnienia a nie skupiać się tylko na literalnym
odpowiadaniu na czyjś post:)

Niema problemu.

Ale ja bym to porównał do takiej sytuacji, że poprostu wchodzisz do sklepu a tam towar wyprzedany. Ty przecież nie złożyłeś zamówienia, więc w koszytku nie miałeś :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi rzut EK...ciekawe. jakoś mi ten pomysł do gustu nie przypadł. Nie rzebym nie chciał żeby więcej osób ją miało, lae to wowoła jeszcze większy chaos. Ewentualnie mogli by dać jeszcze z 20 egzemplarzy EK i urządzić jakiś konkurs.

P.S. te zanczki to tylko takie porównanie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 02:07, Be-Yacz napisał:

Nie płakał bym jak ty to robisz. Kupiłbym drożej na allegro. Niestety za błędy (?) się płaci.
W dzisiejszym świecie jeśli chcesz coś mieć musisz się wykosztować. Świat jest niesprawiedliwy
i jak dorośniesz to to zrozumiesz i przyzwyczaisz się :]


A jeszcze jedno - widzisz nie wszyscy na tym Bożym Świecie myślą tylko o swoim interesie - mi się udało zamówić EK "Wiedźmina" o czym wielokroć mówiłem ale mam świadomość że jest wielu takich którym się nie udało (nie z ich winy) i rozumiem ich problem i próbuję ich bronić i próbuję coś dla nich "ugrać"!

Stąd tobie zadedykuje twoje własne słowa: "jak dorośniesz to to zrozumiesz " że szczęście to nie jest egoizm i samolubstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej mówiłem albo konkurs albo jakąś bardzo małą ilość, poniżej 100 sztuk, bo w innym razie po co inni wedy walczyli jak teraz każdy mógłby se ją od tak zdobyć, choć jej wtedy nie zdobył nie z jego winy. Najlepiej jakiś konkurs, żeby dać niektórym szanse, ale taki twórczynp. krótkie opowiadanie czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popyt kształtuje podaż - gospodarka sterowań ręcznie to przeszłość. To se ne wrati!

Jest zapotrzebowanie na (dajmy na to) dodatkowe 500 czy 1000 czy 2000 egzemplarzy EK "Wiedźmina" wer. polskiej to prywatna firma (nie będąca na dotacjach podatnika czyli musząca liczyć się z rynkiem) CD Projekt powinna odpowiedzieć tak jak nakazuje rynek.

Można zarobić (tzn. CD Projekt na dodatkowym rzucie EK), pieniądz nie śmierdzi, a tym bardziej zapłacony za dobry produkt.

Ja mam zamówioną EK - specjalnie przyjechałem wcześniej z pracy do domu (na godz. 15) - dopiero gdzieś po 16 miałem możność otwarcia strony i udało mi się o godz. 22.47 czyli ponad 5 godz. walczyłem o swój egzemplarz ale nie będę protestował gdyby ci co nie dostali mieliby szanse dostać w ciągu 15 minut czy 1 minuty - mnie to nie wzrusza i nie jestem od nich lepszy!

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja szkoda tylko, że po tym jak dodałem Edycję Kolekcjonerską do koszyka sklep się rozsypał i w dniu następnym magiczne zawartość koszyka się rozmyła... Dzięki bardzo, została tylko wersja postawowa. Głupi byłem, bo się posępiłem aby sobie żeton na darmową przesyłkę w międzyczasie wybrać a tu taki wałek... GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 07:11, Szperacz Robson napisał:

I to się nazywa profesjonalne podejście do klienta ! :)


Zgadzam się ale co niektórym mimo wszystko i to nie pasuje i wola narzekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu biadolenie.uważam,że wszyscy mieli podobne szanse. przecież serwer nikogo nie wywalał specjalnie. wszyscy sie pchali i po prostu ktoś sie nie dostał. podobnie mogłoby być w sklepie. tu na forum pewnie jest mało ludzi, którzy pamiętają czasy, kiedy rzeczywiście w sklepach tak było.
nie sądzę, żeby CDP zdecydował sie na doróbkę EK. to jest z założenia limitowana edycja. już przed rozpoczęciem sprzedaży było wiele głosów, że 2999 szt. to za dużo, jak na EK. ale na pewno coś będzie można wygrać przed premierą w jakimś konkursie i to jest szansa dla wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to w takim razie miałem niesamowite szczęście. Cały dzień minął mi spokojnie, wieczorem włączyłem kompa, uruchomiłem gram.pl, zamówiłem EK i poszedłem spać. O jakichkolwiek problemach dowiedziałem się dosłownie dwie minuty temu czytająć tege newsa i Wasze komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się tego spodziewał od razu, nie siedziałbym przy kompie przez trzy godziny. I to wszystko tylko po to, żeby kupić EK. A jeszcze musiałem papiery do następnej szkoły zanieść...szkoda, że mnie mogę użyć żetonu, którego sobie specjalnie kupiłem za wPLN. Ale dobra, nie zamierzam tego wycofywać, bo nakład jest już wyczerpany. :/
A no właśnie. Jak zobaczyłem na allegro te rzeczy, to zobaczyłem, że ludzie zrobili przybliżenie przedmiotów (artbook, bestiariusz, brelok). Co za beznadzieja! Ludzie tam swobodnie mogliby zarobić dodatkowe 20 zł (199 zł to podstawowa cena EK Wiedźmina+cena, którą dadzą inni allegrowicze [lub frajerzy]+cena wysyłki dla sprzedającego [około 10 zł]+cena za ogólne wysłanie kasy, czyli 2,50 zł. Czyli Sprzedający zarobił już 10, ale jeszcze dopisać należy ceny z dalszych ofert. Sami policzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 03:41, MeLeK_333 napisał:

Tja szkoda tylko, że po tym jak dodałem Edycję Kolekcjonerską do koszyka sklep się rozsypał
i w dniu następnym magiczne zawartość koszyka się rozmyła... Dzięki bardzo, została tylko wersja
postawowa. Głupi byłem, bo się posępiłem aby sobie żeton na darmową przesyłkę w międzyczasie
wybrać a tu taki wałek... GG.

Wiesz zawsze pozostaje Ci zwykła wersja albo Allegro ;) Zresztą czy warto było placić te kilkadziesiąt złoty więcej specjalnie dla jakiś gadżetów? Zwykła wersja gry jest tylko trochę mniej ''''dopracowana'''' więc za dużo nie straciłeś ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować