Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Mam nadzieje ze mam zamówioną EK Wiedźmina ... Jeżeli dostałem meila od sklepu.gram.pl z potwierdzeniem otrzymania zamówienia to oznacza że jeden Wiedźminek jest mój co nie ?? Muszę się upewnić !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanko. Podobno miała być możliwość zapłaty w WPLnach za dostawe w EK. Zamówiłem EK a takiej opcji jak wcześniej nie było tak i dzisiaj nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi nie przeszkadza ta przerwa techniczna w końcu to nie ich wina... tylko nasza :P A co do wiedźmina to to jeszcze sie nie odważylem na zakup... Wiem że kretyn jestem bo nie ma się nad czym zastanawiać... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 08:32, Gorigon napisał:

Witam!
Mam pytanko. Podobno miała być możliwość zapłaty w WPLnach za dostawe w EK. Zamówiłem EK a
takiej opcji jak wcześniej nie było tak i dzisiaj nie ma !


Podczas składania zamówienia należało wykorzystać posiadany żeton dostawy za wPLNy. Jeżeli takiego nie miałeś, to można go było zakupić przed złożeniem zamówienia. Czy teraz już po fakcie da się co zrobić, to musisz popytać kogoś z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 08:39, Klimos napisał:

> Witam!
> Mam pytanko. Podobno miała być możliwość zapłaty w WPLnach za dostawe w EK. Zamówiłem EK a takiej opcji jak wcześniej nie było tak i dzisiaj nie ma !

Podczas składania zamówienia należało wykorzystać posiadany żeton dostawy za wPLNy. Jeżeli takiego nie miałeś, to można go było zakupić przed złożeniem zamówienia. Czy teraz już po fakcie da się co zrobić, to musisz popytać kogoś z CDP.


"Dziękujemy za złożenie zamówienia na edycję kolekcjonerską gry Wiedźmin.

Informujemy, że na podstawie otrzymanych przez nas danych, utworzymy dla Ciebie zamówienie.
W dniu jutrzejszym (29 czerwca) w godzinach wieczornych udostępnimy możliwość edycji tego zamówienia (wybrania formy płatności, rozmiaru koszulki). Ewentualne rozbieżności co do ilości sztuk lub opłaty za wysyłkę prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za poświęcony czas.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl"

Możliwe zatem, że i tę opcję będzie można zmienić jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 02:49, strajker napisał:

Popyt kształtuje podaż - gospodarka sterowań ręcznie to przeszłość. To se ne wrati!

Jest zapotrzebowanie na (dajmy na to) dodatkowe 500 czy 1000 czy 2000 egzemplarzy EK "Wiedźmina"
wer. polskiej to prywatna firma (nie będąca na dotacjach podatnika czyli musząca liczyć się
z rynkiem) CD Projekt powinna odpowiedzieć tak jak nakazuje rynek.


Nie wiem jak jest z grami, ale czytałem ciekawe opracowanie na temat książek. Sądzę, że lekko przerabiając można to tak napisać. Do dnia dzisiejszego nie sprzedano ani jednego egzemplarza gry Wiedźmin. Złożono jedynie zamówienia. To ile egzemplarzy sprzedano dowiemy się dopiero w IV kwartale. Dodruk mógłby się skończyć brakiem chętnych na zakup, a koszty magazynowania są spore. Ogólnie dodruk w ciemno może się skończyć powtórką z HoMM5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zdobyć EK musiałem czekać do 22:00 a i tak niemam go w zamówieniach. Na szczęscie dziś dostałem maila że to tylko drobny problem techniczny i że moje zamówienie pojawi sie w piątek./ Szczęśliwy jestem po tych 7 godzinach użerania się z różnymi przeglądarkami by zamowic EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 02:19, MorTimer napisał:

P.S. A Crowley rece zaciera, bo to nawet lepsze od wylaczenia centrali telefonicznej.

I tak tego nikt nie zrozumie. Zwłaszcza wśród jego kolegów i z szefostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, z pewnością dużo osób jeszcze zrezygnuje w ostatniej chwili. Dopóki do premiery jest daleko łatwo złożyć zamówienie, szczególnie, że ludzie z CDP podkreślali możliwość jego anulowania w każdej chwili. Jednak gdy przyjdzie wyłożyć te 200 zl, wiele osób nagle uzna, że to nie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz miałem w koszyku i mi z koszyka znikneło,. ale udało mi się wejśc drugi raz i doprowadziłem do końca.

Nie dostałem maila potwierdzającego złożenie zamówienia, ale mam zamówienie i numerek w sklepie, więc zakładam, że mail to wina techniczna.

ufff....

Teraz do września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:
JESTEM ROZCZAROWANY POSTAWĄ CDPROJEKT - powinni się spodziewać takiego "natłoku" i powinni się do tego przygotować. "Straciłem prawie 6 godz. mojego życia" zamawiając grę aż się poddałem (na ostatnim potwierdzeniu zamówienia serwer się "wykrzaczył" i nie wytrzymałem). To jest naprawdę frustrujące. Będę przez to żył pewnie duuużo krócej ;). Przeprosiny jak najbardziej na miejscu i oczywiście przyjęte (ale posmaczek goryczy zostaje).

PS. Sprawdzam dziś pocztę i widzę meila że moje zamówienie jednak zostało przyjęte - HURA !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu!!! Chciałem zamówić EK Wiedźmin a tu d**pa. Brak towaru. Przez dwa dni próbowałem wejśc na gram.pl a tu d**pa. Przerwa techniczna.
I co mam teraz zrobić? Chcę Wiedźmina EK za 199 zł. Będzie jeszcze szannsa na ta wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:05, Szkut11 napisał:

Buu!!! Chciałem zamówić EK Wiedźmin a tu d**pa. Brak towaru. Przez dwa dni próbowałem wejśc
na gram.pl a tu d**pa. Przerwa techniczna.
I co mam teraz zrobić? Chcę Wiedźmina EK za 199 zł. Będzie jeszcze szannsa na ta wersję?


O to masz pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwną akcję, przy składaniu zamówienia na EK udało mi się dojść do ekranu wybierania formy płatności a następnie padł serwer a dziś dostałem maila że zamówienie zostało przyjęte i wieczorem będzie możliwość edycji zamówienia. Jest tylko taki szkopuł że w "moich zamówieniach" nie widnieje Wiedźmin. Teraz mam tylko nadzieję, że jest to błąd strony. No cóż zostaje czekać do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:06, Pawlo09 napisał:

O to masz pecha


O tym to ja dobrze wiem =(. Wy mnie lepiej doróbcie jeszcze jedną sztukę EK Wiedźmin :D
Zaraz chyba się pochlastam.. chce EK.
A tak w ogóle, to coś mało tych EK było. Zeby przez dwa dni wyczerpać zapas?
Nigdy się tak nie zawiodłem na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie fakt iż przez 2 dni człowiek starał się dobić na stronę gram.pl a tu problem:( Wydaje mi siętak jakoś dziwnie że nie tylko ja miałem takie problemy:P Ale szkoda że cdp nie ma zamiaru zrekompensować tego ludziom którym nie udało się dobić do stronki w tym czasie. Mogliby na przykład rzucić w ramach rekompensaty jakąś większą partię Wiedźminów ed. kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 09:18, jeruzalem napisał:

Najbardziej boli mnie fakt iż przez 2 dni człowiek starał się dobić na stronę gram.pl a tu
problem:( Wydaje mi siętak jakoś dziwnie że nie tylko ja miałem takie problemy:P Ale szkoda
że cdp nie ma zamiaru zrekompensować tego ludziom którym nie udało się dobić do stronki w tym
czasie. Mogliby na przykład rzucić w ramach rekompensaty jakąś większą partię Wiedźminów ed.
kolekcjonerskiej.


Słusznie prawisz.
Tez uważam, że nie jesteśmy jedynymi, którzy mieli, jednym slowem, pecha.
Normalnie musimy zastrajkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować