Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 11:17, Be-Yacz napisał:

Heh... bo ty już wiesz, że gra będzie słaba. Moim zdaniem będzie conajmniej świetna, z zapowiedzi
jakii czytałem.


Tak, wiem. Będzie równie słaba, infantylna i prymitywna, co każdy RPG. I - widzisz - mam lepsze podstawy, by ją ocenić. Bo wiem, że coś, co jest RPG (na dodatek w kilmatach fantasy), jest głupie. Ty natomiast przeczytałeś ładne, niemal reklamowe słowa i w nie wierzysz :)

Dnia 29.06.2007 o 11:17, Be-Yacz napisał:

> > gdyby to ode mnie zależało to na miejscu Pana Kicińskiego podjąłbym (odważnie) decyzję,

> że
> > będzie II rzut EK na polski rynek.
>
Oby nie. Ja kupiłem jeden egzemplacz z 3000, a nie jeden z 4000 czy 5000. Niemogą doprodukować
jeszcze, bo to jest niezgodne ze wszystkim czym się dotąd kierowali.


A to nie moje słowa, więc odpowiedź nie powinna być kierowana do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:26, vear napisał:

Tak, wiem. Będzie równie słaba, infantylna i prymitywna, co każdy RPG. I - widzisz - mam lepsze
podstawy, by ją ocenić. Bo wiem, że coś, co jest RPG (na dodatek w kilmatach fantasy), jest
głupie. Ty natomiast przeczytałeś ładne, niemal reklamowe słowa i w nie wierzysz :)

HAHA. Ludzie trzymajcie mnie. Moja babcie też wie, że taki Bioshock będzie głupi... A wiesz czemu?
BO JEST GRĄ! HAHA Dobry jesteś. Tym mnie rozwaliłeś. Ja czytałem zapowiedzi w CDA i moge przypuszczać, że gra będzie świetnym RPG. Ty wiesz? To super. Przynajmniej niz straciłeś z braku EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:28, Audaś napisał:

mam nadzieję, że tym którzy zamówili więcej niż jedną EK ktoś odbierze ZBĘDNE egzemplarze!!!!!


A niby na jakiej podstawie? BO ty nie masz? To czy są zbędne to wie ten który zamówił, a nie CDP. CDP dało możliwość zamówienia 2 sztuk i ci co chcieli tyle sobie zamówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:32, lukesky16 napisał:

podczas zamawianie czytałem że aktualnie nie można zamówić więcej niż jedną sztukę Wiedźmina


Aha, chyba że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:28, Audaś napisał:

mam nadzieję, że tym którzy zamówili więcej niż jedną EK ktoś odbierze ZBĘDNE egzemplarze!!!!!

A skąd wiesz, że to zbędne egzemplarze?

I idąc Twoim tokiem myślenia - może zabierzmy bankierom ich ZBĘDNĄ kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:32, lukesky16 napisał:

podczas zamawianie czytałem że aktualnie nie można zamówić więcej niż jedną sztukę Wiedźmina



Nieprawda. Nie wiem czy jakies limity były ale dwie sztuki mozna było zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:30, Be-Yacz napisał:

HAHA. Ludzie trzymajcie mnie. Moja babcie też wie, że taki Bioshock będzie głupi... A wiesz
czemu?
BO JEST GRĄ! HAHA


Gratuluję poczucia humoru. Bardzo ono oryginalne (a - jak głosi ojciec Tofika - wszystko, co oryginalne, jest lepsze). Gdy wstaniesz z podłogi, racz przeczytać resztę.

Dnia 29.06.2007 o 11:30, Be-Yacz napisał:

Dobry jesteś.


Dla niektórych - aż za dobry. Co niekiedy daje po kościach.

Dnia 29.06.2007 o 11:30, Be-Yacz napisał:

Tym mnie rozwaliłeś. Ja czytałem zapowiedzi w CDA i moge przypuszczać,
że gra będzie świetnym RPG. Ty wiesz? To super.


Tak, wiem. Bo jest RPG. Więc jest z miejsca bezwartościowy. Nie pasuje? To podrośnij trochę, poznaj takie magiczne słowo jak "gust".

Dnia 29.06.2007 o 11:30, Be-Yacz napisał:

Przynajmniej niz straciłeś z braku EK.


Niz? Może niż? Atmosferyczny czy demograficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Vear
Drogi Vear, to że nie lubisz żadnych RPG (tak wynika z Twojej wypowiedzi), nie daje Ci prawa do obrażania ludzi, którzy w nie grają, mimo, że jak napisałeś każdy RPG jest słaby, infantylny, prymitywny i do tego głupi. Bo co myśleć o ludziach, którzy grają w tak opisane gry?
Zastanawia mnie, czy nie piszesz tylko po to, aby podniesiono Ci status forumowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:37, vear napisał:

Gratuluję poczucia humoru. Bardzo ono oryginalne (a - jak głosi ojciec Tofika - wszystko, co
oryginalne, jest lepsze). Gdy wstaniesz z podłogi, racz przeczytać resztę.

Zrobiłem to i do tej pory żałuje straconego czasu

Dnia 29.06.2007 o 11:37, vear napisał:

Tak, wiem. Bo jest RPG. Więc jest z miejsca bezwartościowy. Nie pasuje? To podrośnij trochę,
poznaj takie magiczne słowo jak "gust".

To ty dorośnij. Gdybyś powiedział, że nie lubisz RPG to co innego, ale ty mówisz jaka będze gra. Mylisz pojecia.

Dnia 29.06.2007 o 11:37, vear napisał:

Niz? Może niż? Atmosferyczny czy demograficzny?

Tak trudno domyśleć się, że zamiast "z" powinno być "e"? No w sumie się nie dziwie. Bo przecież wiedźmin będzie beznadziejny bo to RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam w sumie jestem zadowolony, fak że siedziałem pszed kompem by zamuwić jusz od 14.30 do prawie 17.30 i sie nieudoło wienc jusz zrezygnowałem i poszedłem sobie na browar z kumplami. Ale jak wruciłem tak około godziny 23.40 to sobie bez problemu zamuwiłem EK. A co do pszeprosin to oczywiście pszyjmuje i sie niedziwje że serwel niewydolił b jusz od tel 14.30 było sie cięszko poruszać po gram.pl. Hociasz z drugiej strony mogli to sobie pszewidzieć że będzie taki kocioł z zamuwjeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:42, bartul666 napisał:

A ja tam w sumie jestem zadowolony, fak że siedziałem pszed kompem by zamuwić jusz od 14.30
do prawie 17.30 i sie nieudoło wienc jusz zrezygnowałem i poszedłem sobie na browar z kumplami.
Ale jak wruciłem tak około godziny 23.40 to sobie bez problemu zamuwiłem EK. A co do pszeprosin
to oczywiście pszyjmuje i sie niedziwje że serwel niewydolił b jusz od tel 14.30 było sie cięszko
poruszać po gram.pl. Hociasz z drugiej strony mogli to sobie pszewidzieć że będzie taki kocioł
z zamuwjeniami.



kurcze człowieku zamiast piwa kup sobie słownik albo chociaż mozille firefoxa 2.0 zainstaluj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOże i masz rację, ale limit był napewno, bo jak próbowałem zamówić w czasie kiedy się serwer walił i przez przypadek nacisnąłęm klka razy EK to w koszyku miałem chyba z 4 sztuki to mi pisało że aktualnie nie moge zamówić tyle sztuk tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:46, lukesky16 napisał:

MOże i masz rację, ale limit był napewno, bo jak próbowałem zamówić w czasie kiedy się serwer
walił i przez przypadek nacisnąłęm klka razy EK to w koszyku miałem chyba z 4 sztuki to mi
pisało że aktualnie nie moge zamówić tyle sztuk tego produktu.



Może juz były na wykończeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:46, de99ial napisał:

Może juz były na wykończeniu?


Nie poprostu BYŁ limit. Jak ja zamawiałem, to nie można było więcej niż 2 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:38, dejgo napisał:

Drogi Vear, to że nie lubisz żadnych RPG (tak wynika z Twojej wypowiedzi), nie daje Ci prawa
do obrażania ludzi, którzy w nie grają, mimo, że jak napisałeś każdy RPG jest słaby, infantylny,
prymitywny i do tego głupi. Bo co myśleć o ludziach, którzy grają w tak opisane gry?


Tylko to, że nie postrzegają RPG w ten sposób. Ich ocena, ich gust, ich wybór. Szanuję to. Ale nie oznacza to, że samo RPG będę kochał, lubił, ani nawet szanował. A jeśli ktoś podnieca się unikalnością gry, której jeszcze nie ma...

Dnia 29.06.2007 o 11:38, dejgo napisał:

Zastanawia mnie, czy nie piszesz tylko po to, aby podniesiono Ci status forumowy?


Rozumiem, że poczułeś się urażony i postanowiłeś spróbować mnie w ten sposób znieważyć? Statusy są dobrym wabikiem dla ludzi neostrady. Mi zwisa i powiewa to, co jest w lewej kolumnie forum (może niekiedy za wyjątkiem daty) - włącznie z pseudonimem, a także statusem. Awatarów nawet nie włączałem. Bo znaczenie ma CO ktoś napisał, a nie KTO coś napisał. A jeżeli ktoś uważa inaczej - nie dorósł do dyskusji.
Btw. Czasem pisuję też na Usenecie - tam nie ma i nigdy nie było statusów, logowania, moderacji, ani cenzury. I usenet żyje, produkując po gigabajcie-dwóch dziennego feedu dla grup pl.*. Da się? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:49, vear napisał:

Rozumiem, że poczułeś się urażony i postanowiłeś spróbować mnie w ten sposób znieważyć? Statusy
są dobrym wabikiem dla ludzi neostrady. Mi zwisa i powiewa to, co jest w lewej kolumnie forum
(może niekiedy za wyjątkiem daty) - włącznie z pseudonimem, a także statusem. Awatarów nawet
nie włączałem. Bo znaczenie ma CO ktoś napisał, a nie KTO coś napisał.

Właśnie. A ty takie bzdurki piszesz, że probonuje byś skończył tego offtopa.
Jak bym na wiedźmina nie patrzył, nawet jak bym nienawidził RPG to zapowiada się bardzo dobrze. Nie musze w nią grać jak nielubie RPG, ale klasa gry, a to czy trafia w moje gusta to dwie zupełnie inne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:48, Be-Yacz napisał:

> Może juz były na wykończeniu?

Nie poprostu BYŁ limit. Jak ja zamawiałem, to nie można było więcej niż 2 sztuki.



Bardzo możliwe - nie mam jak zweryfikować ponieważ zamawiałem 2 egzemplarze i problemów nie miałem.

(zaraz mnie zwyzywaja bo DWA zamówiłem :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować