Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 12:26, Be-Yacz napisał:

> Cywilizacja, czy się ją lubi, czy nie - wprowadziła przełom.
I tu przeczysz sam sobie. Ty już wiesz jaki będzie Wiedźmin choć jeszcze nie wyszedł. Ale wiesz
to bo jest RPG. Może Wiedźmin też wprowadzi przełom?


Może (choć jest to wyłącznie grzecznościowe przyjęcie takiej możliwości; nie sądzę, by to było możliwe przy tak rozciągniętym czasie produkcji). Przyjmę to do wiadomości. W żaden sposób nie koliduje to z moją jednoznacznie negatywną opinią tak o tej grze, jak i o innych RPG.
Tak samo jak przełomowości Cywilizacji nie koliduje z sympatią do niej - bowiem wobec Civa jestem wyłącznie neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przyjete - choc udalo mi sie zamowic swoja EK troche krwi mi to napsulo, w pewnym momencie mialem 2 EK w koszyku i samo usuniecie 1 trwalo z 30min, mam tylko nadzieje ze wiecej sie to nie powtorzy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie lubisz RPG, ja nie przepadam...
Za to FPS-y odrzucają mnie momentalnie - jedyny który w ciągu ostanich latm i się spodobał to Call of Duty 2, który wprost miażdżył konkurencję wszystkim ;]
Już nie naciskam, tylko chciałem zwrócić uwagę - nie musisz kupować, rób co chcesz...

Dnia 29.06.2007 o 12:18, vear napisał:

Uff, zaraz mnie zjedzą. Tak właśnie wygląda tolerancja :)

:D No niestety brachu, większość jest za a Ty przeciw, więc kto ma rację?:P
A tak na serio to szanuje twoej zdanie...
A co do staczania się gier, to taka naprawdę świetna gra, która była orygianlna itp.itd. to dla mnie w zeszłym roku była jedna - Company of Heroes ;]
Koncze już w sumię tą dyskusję, bo raczej do niczego nie prowadzi...
P.S. I błagam was - nie kłóćcie się o to, kto zamówił dwa EK a komu zabrakło - nie przybedzie wam ich od tego, a posty typu "A MI ZABRAKŁO!!!:(" to zwykły spam :/ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 12:40, Oskar24 napisał:

:D No niestety brachu, większość jest za a Ty przeciw, więc kto ma rację?:P


Argument większości nie jest dobry W innym razie jedz g***o - 6 000 000 much nie może się mylić

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:40, Oskar24 napisał:

Ty nie lubisz RPG, ja nie przepadam...
Za to FPS-y odrzucają mnie momentalnie - jedyny który w ciągu ostanich latm i się spodobał
to Call of Duty 2, który wprost miażdżył konkurencję wszystkim ;]


Mam podobnie - ostatni tolerowany przeze mnie FPS, też nie do końca lubiany, za poronione mutanty to FarCry. Wolę strategie, ale też nie najnowsze...

Dnia 29.06.2007 o 12:40, Oskar24 napisał:

A tak na serio to szanuje twoej zdanie...


Jeden normalny człowiek się znalazł :) Dziękuję i gratuluję.

Dnia 29.06.2007 o 12:40, Oskar24 napisał:

Koncze już w sumię tą dyskusję, bo raczej do niczego nie prowadzi...


I ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 29.06.2007 o 12:48, vear napisał:

> A tak na serio to szanuje twoej zdanie...

Jeden normalny człowiek się znalazł :) Dziękuję i gratuluję.


Znowu za bardzo generalizujesz. To niezbyt dobry nawyk, warto z nim walczyć.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



hehe.... ja dopiero teraz sobie spokojnie podstawkę kupiłem... i tak EK bym nie kupił (moim zdaniem to co oferuje jest troszeczke nie adekwatne do ceny), a i tak naklad się wyczerpał....

o ile dobrze zrozumiałem to we WSZYSTKICH pre-orderach jest plakat ;> i naklejka?


pozdro for all maniaków wiedźmaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:06, Adrios1 napisał:

Przez te błendy udało mi sie tylko dać wiedzmina EK do koszyka a teraz go nie ma i nie morzna
kupić ale kicha ;(


To dobrze, zaoszczędziłeś pieniądze na słownik ortograficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:10, SlimPole napisał:

> Przez te błendy udało mi sie tylko dać wiedzmina EK do koszyka a teraz go nie ma i nie
morzna
> kupić ale kicha ;(

To dobrze, zaoszczędziłeś pieniądze na słownik ortograficzny...


Dzięki tej odpowiedzi znalazłeś się w Kwasach... :P Zajrzyj sobie....
A co do tego Wiedźmina chciałbym sobie go kupić jednak stan kompa a raczej wymagania tej gry nie pozwalają... :(
A jeśli o wolne działanie gram.pl chodzi to mi się sklep gram ładował gdzieś 1godz. przy prędkości neta 1mb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:10, SlimPole napisał:

> Przez te błendy udało mi sie tylko dać wiedzmina EK do koszyka a teraz go nie ma i nie
morzna
> kupić ale kicha ;(

To dobrze, zaoszczędziłeś pieniądze na słownik ortograficzny...


odczep się od chłopaka - prawdopodobnie ma ok 8 -10 lat więc ma prawo walnąc byka- przez takie kretyńskie śmichy-chichy tylko go zniechęcisz do wypowiadania się. ty jak rozumiem już od 5 roku zycia byłeś fachowcem od ortografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:27, castlerock napisał:

odczep się od chłopaka - prawdopodobnie ma ok 8 -10 lat więc ma prawo walnąc byka- przez takie
kretyńskie śmichy-chichy tylko go zniechęcisz do wypowiadania się.

On nas tym sposobem przed nim ratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:27, castlerock napisał:

> > Przez te błendy udało mi sie tylko dać wiedzmina EK do koszyka a teraz go nie ma
i nie
> morzna
> > kupić ale kicha ;(
>
> To dobrze, zaoszczędziłeś pieniądze na słownik ortograficzny...

odczep się od chłopaka - prawdopodobnie ma ok 8 -10 lat więc ma prawo walnąc byka- przez takie
kretyńskie śmichy-chichy tylko go zniechęcisz do wypowiadania się. ty jak rozumiem już od 5
roku zycia byłeś fachowcem od ortografii?


Od czasu do czasu? Popatrz na jego poprzednie posty :/ Od czasu do czasu to i ja robię błędy. Ale przynajmniej potrafię ten wyraz poprawnie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie może być usprawiedliwieniem notorycznego popełniania błędów. I owszem od czasu do czasu można popełnić gafę czy zasadzić byka, ale nie non stop.

A jak kogoś na słownik nie stać niech sobie zainstalować Firefoxa 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet w wieku 8 lat korzystanie z Firefoxa lub innej przeglądarki z wbudowanym słownikiem ortograficznym nie powinno nastręczać żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jak zamówiłem dwie sztuki Wiedźmina (jedną dla siebie, drugą dla kumpla), to dostanę jeden plakat (i naklejkę), czy dwa? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:51, Audaś napisał:

"A jak kogoś na słownik nie stać niech sobie zainstalować Firefoxa 2.0"
niech sobie zainstalować? i ty się czepiasz o robienie byków?!



Heh... Jak pisałem każdemu się od czasu do czasu może zdarzyć, zwłaszcza jak ma na głowie kilka innych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować