Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Czemu moje posty tutaj oraz innych osób, godzące w CDP są usuwane?. No tego jeszcze nie było, ciekawe.
CDP totalnie zawaliło robotę, zamówiłem EK, a jednak wyleciał nowy harry Potter, czary mary i w koszyku nie ma nic, powinna być druga tura, ale z pewnością tego posta za chwile już tutaj nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:43, Sieter napisał:

Czemu moje posty tutaj oraz innych osób, godzące w CDP są usuwane?. No tego jeszcze nie było,
ciekawe.
CDP totalnie zawaliło robotę, zamówiłem EK, a jednak wyleciał nowy harry Potter, czary mary
i w koszyku nie ma nic, powinna być druga tura, ale z pewnością tego posta za chwile już tutaj
nie będzie ;)

A masz screeny? Jako dowód: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:52, Tepest napisał:

Zamówiłem dwie sztuki EK i mam nadzieję że dostanę dwie naklejki i dwa plakaty ;D


jak dobrze pójdzie to ci jeszcze lizaka dorzucą :D
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam sobie myślę, że ten plakat i naklejkę to i tak byśmy dostali, tylko w ramach niespodzianki ;) Później by wszyscy pisali, że są mile zaskoczeni i takie tam :D może nie mam racji, nieważne, takie moje przypuszczenia, mimo wszystko miło, im więcej dają tym lepiej :D

Co do numerów... fajnie, każdy by chciał mieć ten najniższy, wiadomo... ale zastanówmy się, nie uważanie, że te najniższe numery i te "najfajniejsze" (np. 777) są już rozdane? Bo ja myślę, że tak :) Bo będąc pracownikiem albo znajomym kogoś kto pracuje w CDP chciałabym, żeby załatwił mi jakiś ładny numer. A nie oszukujmy się i nie czarujmy, ale takie coś to norma. Nie mam tego nikomu za złe, taki przywilej pracy w branży ;) Także nie podniecałabym się zbytnio, że "nie będę mieć niskiego numerku" bo nawet jakby się nam wydawało, że zamówiliśmy jako pierwsi o tej 15:01 to tak czy siak numerek niekoniecznie będzie taki jakbyśmy sobie tego życzyli.

Mam nadzieję, że EK powali na kolanka i że data premiery się nie przesunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:08, castlerock napisał:

> Zamówiłem dwie sztuki EK i mam nadzieję że dostanę dwie naklejki i dwa plakaty ;D

jak dobrze pójdzie to ci jeszcze lizaka dorzucą :D
pozdr.


Chyba dwa! Nie wiesz może o jakim smaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:37, lukesky16 napisał:

Mnie tam numerek nie obchodzi, ważne że EK zamówiona. A co do tych numerków po znajomościach
to zobaczymy w poniedziałek i jakby coś takiego było to się obczaimy...


A jak byś chciał to obczaić? :) Bo nie wiem jak ta lista ma wyglądać, ale jak wyślą każdemu na maila jaki numer ma to nic nie obczaisz, a jak podadzą listę 2999 egzemplarzy to nie jest problemem napisać nick kogokolwiek przy danym numerze ;)

np. 0666 - Kaczucha87 (w sumie kaczucha87 nie będzie przy żadnym numerze bo nie zamawiałam z tego konta :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:59, Be-Yacz napisał:

> Aż mi się życ nie chce. Nkład wyczerpany. :( NIeeee. To nie może byc prawda. Obudźcie
mnie
> z tego koszmaru. :( W tym momencie, gdy zobaczyłem ten przeklęty napis Nakład wyczerpany
mój
> świat w ciągu wakacji legł w gruzach.:(

Nie rozpaczaj. Poczekaj, aż ktoś zrezygnuje z zamówienia (5 dni przed premierą) ew. kup na
allegro.

PS. Jeśli dopiero teraz zuważyłeś, że nakład wyczerpany to rzeczywiście musiało ci bardzo zależeć
:)



Zauważyłem to wcezśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 00:59, Be-Yacz napisał:

> Aż mi się życ nie chce. Nkład wyczerpany. :( NIeeee. To nie może byc prawda. Obudźcie
mnie
> z tego koszmaru. :( W tym momencie, gdy zobaczyłem ten przeklęty napis Nakład wyczerpany
mój
> świat w ciągu wakacji legł w gruzach.:(

Nie rozpaczaj. Poczekaj, aż ktoś zrezygnuje z zamówienia (5 dni przed premierą) ew. kup na
allegro.

PS. Jeśli dopiero teraz zuważyłeś, że nakład wyczerpany to rzeczywiście musiało ci bardzo zależeć
:)



Wiesz tylko sobie tak myślę czy poczekac, aż (oby) ktoś zrezygnuje czy może kupic na allegro już teraz. Wiem,że to jest za wcześnie na allegro wystawione, ale kusi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie nawsciekalem za to zamieszanie i za "wyparowana" EK z koszyka, az tutaj nagle dosteje maila od Gram.pl (okrotnie sie spoznil jak godzine wyslania sprawdzilem), iz moje zamowienie zostalo przyjete...
Brak mi slow wprost... jestem wniebowziety :D
Przepraszam jezli kogokolwiek urazilem/obrazilem, ale mam kiepski okres i te problemy z zakupem po prostu byly kropla, ktora przepelnila czare goryczy. Eksplodowalem po prostu, dobrze ze w pracy mnie nie widzieliscie i sluchac nie musieliscie.
Jeszcze raz przepraszam.

P.S. Dzisiejszy dzien same dobre nowiny przynosi, w pracy okazalo sie wszystko OK, sprawy podatkow tez chyba do przodu w koncu i EK zamowiona :) i to wszystko jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie zacznie dyskusja na temat, kto dostanie jaki numer ;P
Moze jakis taki mini-evencik ? :)
Ci ktorzy maja numery, ktore cos symbolizuja(np. 666, 007, 28, 001 itd.) mogliby dostac jakis tytul, ktory odpowiada tresci numeru, czyli odpowiednio 666- Szaataniczny, 007 - Tajniak, 28 - Zombiak, 001 - The Chosen One i inne :]
Fajnei by tak bylo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia, że wszyscy znają liczbę Szatana, która jest wypaczeniem liczby Boga. A liczby Boga, jaką jest 777 nikt nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem zamawiać EK równo o 15:00, ale (nie wiedzieć czemu :) serv stanął jak wryty. I tak przez 4 godziny ...
Dopiero 5 min przed 19:00 udało mi się zamówić ten jeden upragniony egzemplarz (wcześniej {ok18 z min} udało mi się ledwo wrzucić 1 szt. do koszyka,a i tak wwaliło mi aż 5,no i oczywiście te kilkunastominutowe przerwy w działaniu serwera:).
Aha mam łącze 128 Kb/s przez komórkę i to bez żadnego EDGE''a, tylko sam GPRS (czyli właśnie ok. 128). Jakież jest teraz moje zdziwienie, jak czytam, że ludzie zdołali zamówić dopiero o 21 lub później mając do dyspozycji łącze ok. 1Mb/s.
Widać sumienne ślęczenie przez 4h na stronce pre-orderów sklepu.gram.pl nie poszło na marne:). Chociaż jak potem sprawdziłem o 3:00 AM (12 h po starcie) ruch był niewielki i spokojnie mógłbym zamówić EK nawet przez modem :P (no ale kto wiedział, że będę miał jeszcze czas do 13 w piątek)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co mi po przeprosinach? Nie wiem, może większość zamawiających ma po kilkanaście lat, ale nie każdy. W związku z tym nie wszyscy mają cały dzień na to żeby siedzieć przed kompem i próbować wstrzelić się w te kilka minut kiedy serwer akurat jest w stanie ich obsłużyć. Miałem zamiar zamówić 2x kolekcjonerską i nic z tego nie wyszło. Jakoś przeprosiny mi tego nie rekompensują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować