Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

No nareszcie....Dostawałem piany a potrzebowłem pomocy lecz wtedy gram.pl miało kłopoty.Mam nadzieje ze nie będą mieli juz problemów.I doceniam gest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 04:22, Gol Galad napisał:

Ci ktorzy maja numery, ktore cos symbolizuja(np. 666, 007, 28, 001 itd.) mogliby dostac jakis
tytul, ktory odpowiada tresci numeru, czyli odpowiednio 666- Szaataniczny, 007 - Tajniak, 28
- Zombiak, 001 - The Chosen One i inne :]
Fajnei by tak bylo ;D


Pewnie, ze by bylo fajnie. Ale mimo iz jestem fanem 007 raczej wiekszych szans na to, zebym trafil na EK Wiedzmina o numerze 007 albo chociaz 1007 raczej nie mam. Szansa wynosi tak gdzies mniej wiecej... hmmm... 1:2999 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:43, Sieter napisał:

Czemu moje posty tutaj oraz innych osób, godzące w CDP są usuwane?. No tego jeszcze nie było,
ciekawe.


Nic mi nie wiadomo, zeby jakiekolwiek posty byly w tym watku usuwane. Masz jakies dodowdy na popracie tezy, ze jakiekolwiek posty zostaly w tym temacie usuniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 16:07, Wojman napisał:

Pewnie, ze by bylo fajnie. Ale mimo iz jestem fanem 007 raczej wiekszych szans na to, zebym
trafil na EK Wiedzmina o numerze 007 albo chociaz 1007 raczej nie mam. Szansa wynosi tak gdzies
mniej wiecej... hmmm... 1:2999 :)


To zawsze duuuużo więcej niż prawdopodobieństwo trafienia szóstki w Dużego Lotka, które to wynosi 1:13 983 816 (0,0000072%). :D Nie jest więc tak źle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja dostałem wiadomosc na skrzynke zeby wybrac sobie rozmiar koszulki itp, patrze w moje zamowienia i wielkie zdziwienie NIC TAM NIE MA zrobcie cos z tym swoim burdelem bo nie wiem czy mi sie udało czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ekstra z tymi przeprosinami. Ciekawe co mi z plakatu skoro gry mi się nieudało kupić. A brakowało dwóch kliknięć. Dzięki !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że wpisując się na liste rezerwową, uda mi się dostać EK .. Bo nie będę wam mówił, co przeżywałem podczas !PRÓB! zamówienia Widźmina .. Dobrze, że jeszcze mam na czym pisać ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:55, Evil Khan napisał:

Ja czekam na mail w sprawie zamówienia ...


Mowisz o tym mailu, ktory mial byc wyslany po 24 godzinach od czasu zamowienia EK Wiedzmina? Jesli tak to czekamy na tego samego maila. :) Jesli nie to czekamy na innego maila w sprawie zamowienia (wyslalem do sklepu gram.pl pytanie w czwartek, dzis jeszcze odpowiedzi nie bylo, a jutro do nich zadzwonie [zawsze tak robie jak jakas firma nie odpowiada na maile - zaczynam "nekanie" telefoniczne, w 100% przypadkow sprawe da sie zalatwic]...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest poniedziałek nawet całkiem późny wieczór i jak nie było tka nie ma potwierdzenia EK i numerów - poraz kolejny gratulacje dla CDP i ich "profesjonalnego" olewatorskiego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować