Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Przyczyna jest prosta - wszyscy rzucili się naraz i serwer niedomagał. I tak skutki takiego "rzucenia się" na sklep internetowy to nic w porównaniu z takim prawdziwym sklepem (tu można stracić zdrowie, nie tylko nerwy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 16:07, Wojman napisał:

Szansa wynosi tak gdzies mniej wiecej... hmmm... 1:2999 :)


A nie przypadkiem 2:2999 :)?
Poza tym naprawdę nie warto tak lamentować, bo i tak to nic nie zmieni. Osobiście również zamówiłem EK Wiedźmina i również niezbyt podoba mi się zachowanie CD Projekt. Jednak danego słowa powinno się dotrzymywać, ale nie panikowałbym, jeżeli owa lista nie ukaże się dzisiaj. W końcu to tylko lista, fakt, że będzie ona zawierać dosyć istotne informacje, zważywszy na problemy, które ostatnio wynikły. W moim przekonaniu lepiej, aby opublikowanie tej listy się opóźniło, niż miałaby się ona ukazać za wcześnie, wprowadzając dodatkowe zamieszanie. Co więcej mam nadzieję, że obecne problemy zostaną w pełni zrekompensowane przez samą grę i wyczulą CD Projekt na podobne problemy w przyszłości.

PS. Przynajmniej wreszcie ktoś z CDP zabrał głos ==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24743&pid=700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:24, Taaz napisał:

A nie przypadkiem 2:2999 :)?


To zalezy czy zamowiles jeden czy dwa egzemplarze EK Wiedzmina. :) Ja zamowilem jeden, wiec szansa wynosi 1:2999 A z reszta posta ogolnie sie zgadzam. Tylko, ze juz tlumaczylem, ze nie chodzi o numerek tylko o dotrzymywanie danego slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:33, Wojman napisał:

Ja zamowilem jeden, wiec szansa wynosi 1:2999.


W myśl teorii prawdopodobieństwa klasycznego :).
Przez A oznaczymy zdarzenie, które będzie polegać na otrzymaniu numeru 007 lub 1007 (sam tak napisałeś), omegą jest liczba wszystkich zdarzeń, więc 2999.
Otrzymujemy P(A)=2/2999, co oznacza, że masz szansę 2:2999 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:41, Taaz napisał:

> Ja zamowilem jeden, wiec szansa wynosi 1:2999.

W myśl teorii prawdopodobieństwa klasycznego :).
Przez A oznaczymy zdarzenie, które będzie polegać na otrzymaniu numeru 007 lub 1007 (sam tak
napisałeś), omegą jest liczba wszystkich zdarzeń, więc 2999.
Otrzymujemy P(A)=2/2999, co oznacza, że masz szansę 2:2999 ;).


Zawsze bylem kiepski z matematyki. :) Ale w sumie masz racje. :) Choc mowiac szczerze watpie, zebym mial numer 007 albo 1007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie fair ze niektorzy zamowili sobie 2 albo i wiecej sztuk EK wiedzmina. Potem beda chodzic na allegro i ci zlodzieje jeszcze na tym wszystkim zarobia. A moze CDP zabierze im i sam wystawi na allegro? :D. Byloby to napewno lepsze :D

pozdrawiam z wakacji - gogowitczak

P.S. To kiedy bedzie ta lista kto jak ma numerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:37, gogowitczak napisał:

moim zdaniem to nie fair ze niektorzy zamowili sobie 2 albo i wiecej sztuk EK wiedzmina. Potem
beda chodzic na allegro i ci zlodzieje jeszcze na tym wszystkim zarobia. A moze CDP zabierze
im i sam wystawi na allegro? :D. Byloby to napewno lepsze :D


Wyobraź sobie taką opcję, że ja zamawiałam 2 sztuki gry, z jednego konta należącego do mojego kolegi, ponieważ u niego na koncie były wirtualne pieniądze (na przesyłke w tym wypadku), a na moim własnym nie. Pozatym obie gry przyjdą na jeden adres w jednej paczce, więc nie widze sensu zamawiania z 2 kont.
Ale wiem, że niektórzy biorą od razu pod uwagę myśl, że jak ktoś kupuje więcej niż jeden egzemplarz to chce go sprzedać, co nie zawsze jest słuszne.

Dlatego uczulam aby nie bluzgać od razu ani na takie osoby ani na gram.pl, że pozwala na coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przeprosinami, OK, ale dlaczego nikt nie powie:
- czy będą jeszcze zestawy kolekcjonerskie?
- jak nie to po kiego wisi ich oferta?
- co ma nieprofesjonalne przygotowanie serwisu do śmiesznie niskiej ilości zestawów kolekcjonerskich?

Pozdrawiam. Mi się nie udało zamówić. Plakatu też nie dostane, a zestawu normalnego nie zamawiam. I tak go kupie w sklepie. Ech, żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to żeś się wcześnie obudził.
Były jeszcze dodatkowe rezerwacja na EK wiedźmina.
I zgłoszenia były przyjmowane do 1lipca 23.59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zamówiłem EK o 22.07. Nie dostałem żadnego maila oprócz podsumowania z numerem zamówienia. Rozmiar koszulki mogłem wybrać na stronce. Na liście 500 raczej mnie nie ma... Podstawowe pytanie: dostane EK czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 08:42, artur12345 napisał:

nawet gdyby dodawali do niej żywego Wiedźmina i Ciri, nic jej to nie pomoże.

Oj niezgodze się z tobą. Gdyby dodali Yennefer to by poszło lepiej niż woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie bedzie dodatkowych EK prócz tej listy rezerwowej. Ofarta wisi bo wisi, ktoś jeszcze może anulowac swoje zamówienie i wtedy tam się pojawi opcja kupna, a EK nie było w końcu tak mało- jak wychodził np. WoW: TBC to było tylko 400 sztuk. 2999 to sopra liczba, ale licz się z tym że część osób zamówiła po 2 sztuki, więc w ten sposób jest mniej o 300- 600 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:54, Wasil12 napisał:

a czy będą jeszcze pro-ordery wiedźmina przed premierą ??


Eeeee... Ale pre-ordery to są chyba cały czas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować