Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

E tam:p Myślałem że na przeprosiny każdy dostanie po milion dolaró i buggati veyron:P Zawiedziony jestem:P:P:P
A tak serio, to nieźle sie wkurzałem jak nie mogłem wejść na forum;/ gram.pl faktycznie uzależnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje na gram.pl od 2004 roku, od tej pory, mimo, że regularnie tutaj wpadam, i zamawiam gry, nie było takich problemów. Ale jedna wpadka, i pseudo gracze/klienci się pojawiają by wyżyć się na Bogu Ducha winnych pracownikach CDP. Jedna wpadka...! I teraz wszyscy ją będą wypominać.
Dobrze zrobiłem, że jednak czekam na zwykłą edycje, bo jeszcze bym się dołożył do przeciążenia. :)
Na pewno wszystko się dobrze skończy!!!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widać że jakieś cwaniaczki zamówili sobie EK i wyprzedają z przebiciem...
http://www.allegro.pl/item210685500_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order_sold_out.html
http://www.allegro.pl/item210786638_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order.html

Ale mnie skręca na widok takiego precederu :/ Ktoś nie może dostać swojej EK za uczciwą cenę, bo jakiś ważniak wymyślił żeby zarobić 4 dychy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowany czas na zakupienie EK, szkoda , wstyd Panowie, CDP jak można się było do tego nie przygotować i tak to uwalić ... Coż niesmak pozostaje ja byłem zainteresowany zakupem tylko EK, przeprosiny przyjmuje ale jak i pisali inni niesmak pozostaje, mam nadzieję że pójdziecie po rozum do głowy i znajdą się jeszcze z 1000 EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:52, Akallabeth napisał:

Już widać że jakieś cwaniaczki zamówili sobie EK i wyprzedają z przebiciem...
http://www.allegro.pl/item210685500_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order_sold_out.html
http://www.allegro.pl/item210786638_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_pre_order.html

Ale mnie skręca na widok takiego precederu :/ Ktoś nie może dostać swojej EK za uczciwą cenę,
bo jakiś ważniak wymyślił żeby zarobić 4 dychy...


Co za cwaniaki... Powiesić takich, w sumie to 2 marudzące osoby z tego forum, mają szanse na zakup tych swoich ukochanych edycji kolekcjonerskich... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie cwaniaczki na allegro już łapki zacierają ( a po ucinać im) a fani coż..... a CDP powinien takich ścigać bo widać że to nie fani a dorobkiewicze.... ehh zawiedziony i zły jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie którzy bardzo maj za zle do CDP, ale napiscie mi z którym z Wwydawców gier w polsce mozecie mozecie sobie porozmwiac na temat gry, badz zawartosci EK co? noo jaki wydawca ? Polaka jest bardzo zadow0olic no chyba ze by mial prace w ktorej by zarabial po 7 tyś ,boze w jakim ja kraju zyje :/ ludzie wstydzcie sie, tutyaj co trzeci post powinien zostac skasowany, bo co troche mozna wyczatac wase pretensie do CDP, nawet jak by bylo 4500 egzemplazy EK to tez byscie mieli pretensie, taka jest prawda i tego nie zmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, przypominają mi się czasy EK G3... Taa, też było to samo. Sam - tak jak w tym wypadku - zdążyłem (co prawda edycja g3 byla swietna, z wyjatkiem tego naszyjnika, ktory oddalem kotu do zabawy). Jednak, tak jak wtedy, ludzie sie wkurzali, że nie zdążyli, i pisali, żeby CDP ''doprodukował''. Kilka dni przed rozesłaniem jednak, było kilka rzutów''niepotwierdzonych''. Podejrzewam, że na to można liczyć i tutaj. Więc - bez nerwów, powinno się jeszcze kilka egzemplarzy odszukać (chociaż, fakt, to dopiero będzie wyścig...).

A wątpię, żeby CDP doprodukowało 1000 EK (z czego jestem zadowolony, im mniej - tym, paradoksalnie, lepiej, tj. bardziej kolekcjonersko. Chociaż rozumiem ból tych, którzy nie zdążyli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:02, metal_man napisał:

Bylo cos nie tak z preorderem HV ?? Nie przypominam sobie... :/


Nie chodzilo mi o PP samo, tylko o problemy z Polskimi wersjami i w ogole z problemami z winy CDP ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ramach przeprosin CDP powinno na koszulkach EK uwiecznić tą historyczną chwilę. w moim przypadku -
Śr, 27.06.2007 o godz. 17:14. jeśli tego nie zrobią, to chyba sam sobie zrobię taki nadruk na plecach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mojej poprzedniej wypowiedzi dodam tylko tyle, że rekompensata dla kupujących wiedźmina nie jest moim zdaniem rekompensatą. A co z forum? Rozumiem wszechobecne żółte kartki codziennie, ale żeby pomyśleć TYLKO o klientach Wiedźmina... to już faworyzowanie? Muszę kupić Witchera żebym dostał rekompensatę? Może i jestem pesymistą, ale nigdy nie lubiłem sie podlizywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:59, patrYX93 napisał:

Do mojej poprzedniej wypowiedzi dodam tylko tyle, że rekompensata dla kupujących wiedźmina
nie jest moim zdaniem rekompensatą. A co z forum? Rozumiem wszechobecne żółte kartki codziennie,
ale żeby pomyśleć TYLKO o klientach Wiedźmina... to już faworyzowanie? Muszę kupić Witchera
żebym dostał rekompensatę? Może i jestem pesymistą, ale nigdy nie lubiłem sie podlizywać.


Masz możliwość CIĄGŁEGO kożystania z forum, a jak dobe jest nieczynne to afere robisz. Naturalne jest, że rekompensate otrzymają tylko ci którzy chcieli zakupić Wiedźmina EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:46, sabertooth napisał:

najlepszymi przeprosinami będą dodatkowe kopie EK, najlepiej taniej.


Nie uważasz, że z kolei takie podejście byłoby nieuczciwe wobec innych którzy kupili EK po normalnej cenie?

Druga sprawa - kiepskie przygotowanie do całej akcji to fakt. Sytuacja niepoważna i świadczy o krótkowzroczności ludzi odpowiadających za sprawy techniczne (ja od razu wiedziałem, że nie będzie łatwo, że serwery popadają i bedzie kłopot, ale przygotowałem się na to - kilkanaście godzin odświeżania, walki - na pclabnie nawet fabularyzowane posty sie pojawiały ;) - i efekt końcowy JEST MAM!!!!).

Przeprosiny przyjmuję sytuacja była nieprzyjemna ale dawno takiej adrenaliny nie czułem we krwi.

Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:01, Be-Yacz napisał:

tylko ci którzy chcieli zakupić Wiedźmina EK.


"W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry."

Mam nadzieję, że nie musze nic dodawać i rozumiesz swój błąd?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:01, Be-Yacz napisał:

Masz możliwość CIĄGŁEGO kożystania z forum,

Ciągłego? Kolego jesteś śmieszny do tego popełniasz błędy ortograficzne w co 3 słowie bodajże.
Przecież często widzę karteczkę albo niemożność zalogowania się na gram.pl czy to oczekiwanie.
Ja tam przeprosiny przyjmuje bo nie pozostaje mi nic innego, ale na forum dzisiaj nie mogłem się zalogować przez właśnie kartki itp.

Dnia 28.06.2007 o 22:01, Be-Yacz napisał:

a jak dobe jest nieczynne to afere robisz.

Nie robię afery, ale nie znaczy, że jak większość przyjęła przeprosiny jak potulni to i ja mam tak zrobić. Mam własne zdanie i to mi daje konstytucja.

Dnia 28.06.2007 o 22:01, Be-Yacz napisał:

Naturalne jest, że rekompensate otrzymają tylko ci którzy chcieli zakupić Wiedźmina EK.

Dla mnie już nie jest takie naturalne, że wszyscy praktycznie którzy kupili wiedźmina EK się wypowiadają a inni nie mający nic z nim wspólnego a korzystają z gram.pl i także odczuli problemy z serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - to nie o to chodzi (może tylko mi akurat) że nie zdążyło się zamówić EK, bo ktoś dopiero dziś się zorientował że coś takiego wogóle można nabyć . Głównie chodzi o przyczynę - ja ze swojej strony dochowałem należytej staranności (podejrzewam, że wielu z niezadowolonych również) by zamówić interesujący mnie tytuł i rodzaj wydania czyli wiedzmin - EK próbowałem dostać się do sklepu od wczoraj od 15 do dnia dzisiejszego, co więcej w pewnych przebłyskach funkcjonowania sklepu nawet udało mi się wejsć do swojego koszyka, w którym znajdował się już ten produkt. Jednak z przyczyn leżących po stronie sprzedającego (kwestie techniczne sklepu) nie można było sfinalizować transakcji czyli dokonać opłaty itp itd.A dziś już jest po jabłkach - czyli limit wyczerpany. Tu jest problem. Nie to że się ktoś spóźnił (np dopiero dziś się obudził i ma pretensje.
A tak swoją drogą to trudno było przewidzieć wzmożony ruch na sieci w takim momencie? Tytuł był(i jest) bardzo promowany i sami twórcy wspominali coś o spodziewanej sprzedaży jakichś tam dziesiątek tysięcy egzemplarzy w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować