Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 17:19, Be-Yacz napisał:

A najlepsze jest to, że tu są przeprosiny, za problemy techniczne, a serwis nadal nie funkcjonuje
:D


Przecież nie powiedzieli , że problemów technicznych już nie będzie. :-)
Zastanawiam się , dlaczego tak ciągle jest.Przecież EK już nie ma , więc zamieszanie powinno już się uspokajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Nie przepraszać, ale działać! Pełen profesjonalizm objawił się znikąd, tak że cenega szybciej się wczytywała od gramu :P. Wyłożyliście się całkowicie. Śmiech na sali panowie, liczę na poprawę inaczej zawsze tak będzie, a przepraszać co chwile się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie martwcie się, są osoby które przez przypadek zamówiły nawet 5 egzemplarzy EK, bo serwer się wieszał i przyjmowało zamówienie, ale nie zwracał strony z informacją o przyjęciu, więc klika egzemplarzy jeszcze będzie na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdziwe szalenstwo :) oblezenie sklepu gram.pl tak duze jak usosu w momencie rozpoczecia zapisow na zajecia/egzaminy - gratuluje

nie spodziewalem sie az tak wielkiego zainteresowania gra Wiedzmin by nie wytrzymaly tego serwery gram.pl :)

nie gustuje w tego typu grach wiec mnie specjalnie brak dostepu do gram.pl nie przeszkadzal jednakze wyobrazam sobie ilosc zlorzeczen kierowanych pod adresem cdp przez graczy ktorzy chcieli nabyc swoj egzemplarz gry

mam nadzieje ze cdp wyciagnie z tego faktu (przeladowania serwera) konsekwencje i jak beda wydawac kolejnego hita takiego jak wiedzmin to ich siec bedzie juz przygotowana na przyjecie hordy rzadnych i spragnionych graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze...wybaczam Wam - zdarza się. Przynajmniej przyznali się, że nie przygotowali dostatecznie serwera.
Przynajmniej, dostane duży plakat z Wiedźminem i naklejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przecież zrozumiałe że serwer padł i odmówił posłuszeństwa jak taka ilość osób na gram.pl była w tych godzinach
Ja wybaczam.
Na szczęście zdążyłem zamówić sobie EK Wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle polazło wszystko :P i jeszcze przeprosiny za zmulenie serwisu - to jest postawa.


ALE MAM PYTANIE

Czy to oznacza że nie będzie w ogóle dostępną EK Wiedźmina w sklepach?
Bo tak szybko to tylko chyba bułki z piekarni spieprzają w jeden dzień - odnieśliście sukces i to ogromny. Nie przypuszczałem, że to stanie się tak szybko. Chcę jeszcze tego Rozynka usłyszeć w akcji.

Bigup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej "nadszarpnięte nerwy i stracony czas" (6h), ale w końcu ok. 19:30 się udało EK zamówić i potwierdzić zakup...
Szacunek za przeprosiny. Plakat (!) i naklejka to bardzo miły gest.
Osobiście wybaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu jest jakiś kolo z Cenegi, żeby przekazał kierownictwu firmy jak się pisze kilka kulturalnych słów wyjaśnienia za kłopoty sprawione klientom?

Malutki gest, a jakże potrzebny i pozwalający wyjść z tarczą, a nie być na niej wyniesionym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przyjęte :)
Fajnie, że potraficie się przyznać do swoich błędów.
Jest też pewien plus całej sytuacji - wiecie już co musicie zrobić aby nic takiego w przyszłości się nie wydarzyło. Nie ma więc tego złego co by na dobre nie wyszło ;)

Natomiast co do samego Wiedźmina to nie spodziewałem się tak szybkiego zamówienia wszystkich egzemplarzy EK. A tak ludzie na cenę narzekali. Moje najszczersze gratulacje z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak jeden dobry fakt można w całej tej sytuacji znaleźdź. Mianowicie strasznie dużo ludzi musiało pragnąć Wiedźmina że aż serwery padły. To w sumie dobrze świadczy o grze, za to nie najlepiej o serwerach.
Ja osobiście nie bardzo się zdenerwowałem, tylko mnie nieco zasmucił brak dostępu do forum. Wiedźmin i tak na moim kompie nie pójdzie więc nie za bardzo mi na pre-orderze zależało, za to współczuje wszystkim tym co się nerwów nagryźli.
Dobrze że CDP potrafi się przyznać do błędu, zobaczymy jak im wyciąganie wniosków pójdzie, mam nadzieję że skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie mogliście wiedzieć, że pre-orderowcy aż tak rzucą się na Wiedźmina :)
Gest, przyznam szczerze, sprawił mi przykrość. Mam za sobą już 20 sprawdzeń czy wasza strona już działa, i nie dlatego, że chciałam cokolwiek kupić. Bo przecież nie wszyscy wchodzili na waszą stronę, aby zamówić "Wiedźmina".A ten plakat i naklejka wynagradza niedogodności właśnie im i nikomu więcej...
"zarówno dla Klientów sklepu gram.pl, jak i dla nas", piszecie. Czyżby więc osoby, które nie pragnęły czegokolwiek kupić nie istniały albo sie nie liczyły? Czy nieważne jest to, że nas także lekko denerwowała długa niedostępność strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuuu.... A ja EK nie zamwiłem :( Ale nie mam tego CDP za złe, a nawet w pewnym (znikomym...) stopniu jestem szczęśliwy - dlaczego? Bo za zaoszczędzone pieniądze (100 zł drogą nie chodzi) dokupię RAM-u do kompa (żeby Wiedźmin jako, tako chodził). I jak już wspomniałem kupię edycję podstawową, również jak na swoją cenę wypasioną :) Aha, i czy te plakat i naklejka do edycji podstawowej też będą dołączane? I obiło mi się o uszy, że ma być karteczka z autografem kogoś z CDP - będzie ona tylko w EK czy w podstawowej też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować