Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

Co szkodzi dorobienie kilku tysiecy egzemplazy , przeciez ta firma chce na tym zarobic ,a skoro chce to niech umozliwi swoim klientom wydanie pieniedzy. Rozumiem ze jest to wersja kolekcjonerska ale przepraszam w tym kraju nie zyje 1milion ludzi a troche wiencej. Pozatym fanow wiedzmina jest naprawde duzo , zlitujcie sie i dorobcie jeszcze tego troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:46, strajker napisał:

ciach
Ty sie etapujesz słowem Edycja Kolekcjonerska - czy to naprawdę tak istotne czy jest 3 czy
4 tysiące egzemplarzy EK?
Ubędzie ci coś że więcej będzie egzemplarzy EK? Co ci ubędzie?


Gdyby na poczatku CDP mowil o 4k, to ok, ale gdyby po rozdaniu 3k powiedzial ze jeszcze udostepni dodatkowy tysiac, to bym poczul sie oszukany. I nie chodzi o to, ze czuje sie lepszy bo zamowilem Ek tylko jak cos sie postanawia, a zwlaszcza robi to firma takiej marki jak CDP, to nie mozna pozniej zmieniac zdania i robic wyjatki sam-nie-wiem-po-co. A co jakby po rozporowadzeniu dodatkowego tysiaca znowu bys nie zdazyl zamowic swojej EK? Znowu bys glosowal za dodatkowym tysiacem bo w koncu co to za roznica 1k w ta czy w ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:54, kusiu666 napisał:

Co szkodzi dorobienie kilku tysiecy egzemplazy , przeciez ta firma chce na tym zarobic ,a skoro
chce to niech umozliwi swoim klientom wydanie pieniedzy. Rozumiem ze jest to wersja kolekcjonerska
ale przepraszam w tym kraju nie zyje 1milion ludzi a troche wiencej. Pozatym fanow wiedzmina
jest naprawde duzo , zlitujcie sie i dorobcie jeszcze tego troche...


Edycje Kolekcjonerskie NIE są produkowane dla zystku... Przynajmniej tak mówią ludzie z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:46, strajker napisał:

Ubędzie ci coś że więcej będzie egzemplarzy EK? Co ci ubędzie?


A ubędzie, ubędzie. Bo ja o swoją EK walczyłem prawie 6 godzin, więc z jakiej racji teraz ktoś miałby ją dostać od razu? Przez ten czas mogłem zrobić dużo więcej innych rzeczy, nawet bardziej pożytecznych, ale wolałem siedzieć i odświeżać. Jak i większość, której się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:54, kusiu666 napisał:

ciach

Moze szkodzi tym, ze niektorzy, jak CDP robia COS dla graczy, nawet pokusze sie o stwierdzenie ze robia cholernie duzo. A wydanie tylko 3k EK jest kolejnym dowodem na profesjonalizm tej firmy a nie na glupie zbijanie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:46, strajker napisał:

Czy swoje słowa też byś tak kategorycznie wypowiadał gdybyś stał po drugiej stronie barykady
czyli był wśród tych co nie mieli szansy zamówić w tę noc i poranek EK "Wiedźmina"?


Dokładnie tak! Zauważ że jeśli pisałem odnośnie problemów CDP to z uśmiechem:) I Przyjąłem je z przymrożeniem oka:) Jeśli nie udałoby mi się zamówić Ek zadowoliłbym się EP i tyle! Tak to już bywa z Limitowanymi wersjami..

Dnia 28.06.2007 o 22:46, strajker napisał:

Czy też twój punkt widzenia przypomina sienkiewiczowskiego Kalego: "Jak Kali ukraść krowę to
dobrze ale jak Kalemu ukradną krowę to źle"?


Ty tak to widzisz! jesteś zły bo nie udało ci się zamówić, a dobrym pretekstem co do braku szczęścia jest to że padł serwer!:) I tak nie starczyło dla wszystkich i tak..

Dnia 28.06.2007 o 22:46, strajker napisał:

W moim mniemaniu jeśli ktoś nie chce mieć np. "Wiedzmina" za 99 (79) PLZ a chce mieć "Wiedzmina"
(EK) za 199,90 PLZ to powinien mieć to umożliwione - fakt nie non stop ale np. przez dokonanie
takiego wyboru przez damy na to tydzień lub dwa tygodnie!


W moim mniemaniu jeśli już wcześniej Ktoś zastrzega ze będzie bardzo limitowana edycja i nie będzie więcej sztuk tej edycji (w tym wypadku Wiedźmina!), wszyscy są poinformnowani i nie starczy dla wszystkich, to zdobędą tylko ci co będą mieć szczęście:) jednym dopisało innym nie! Tak bywa i doskonale było o tym poinformowane ze strony CDP! Miało być tyle sztuk, było, każdy miał szansę bo problemy mieli wszyscy? Tak? TAK! A to że jest popyt to już inna sprawa, Tak to już bywa że taka edycja ma być limitowana, trudno dostępna etc. jak napisał kolega powyżej! Nie wszyscy mogli to dostać i byli tego świadomi! Tylko jak już sienie udało to teraz swoją flustrację z powodu własnego pecha wyładowują tutaj wieszając psy na CDP że mają zrobić więcej sztuk bo więcej graczy to chce! A powiedziane było że limitowana edycja kolekcjonerska..

Dnia 28.06.2007 o 22:46, strajker napisał:

Ty sie etapujesz słowem Edycja Kolekcjonerska - czy to naprawdę tak istotne czy jest 3 czy
4 tysiące egzemplarzy EK?
Ubędzie ci coś że więcej będzie egzemplarzy EK? Co ci ubędzie?


Tak istotne, bo już wcześniej CDP uprzedziło ile będzie sztuk! Będzie tylko tyle i aż! Limitowana edycja, nie udało się wszystkim to oczywiste! Powinni być tego świadomi że może się nie udać tak jak ty.. Udało się jednym, innym nie! Tak bywa i mieliście tego pełną świadomość! Coś jak z limitowanymi wersjami samochodów np. Z klimatyzacją na lato! jedni zdążą kupić inni nie.. Bywa! Wszystko było jasne jeszcze przed Pre-orderkiem więc tak na prawdę o so chozi? hę?! A jeśłi teraz ktoś ma pretensje że CDP zrobiło za mało sztuk a on też chce, mimo że wcześniej został uprzedzony co, jak, ile? To powinien się poważnie zastanowić.. Reguły gry znane.. Start, są wygrani i przegrani! Niestety niektóry nie umieją przegrywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:01, Budo napisał:

A tam, mody miały dzień wolny :D

Hmm, mam rozumieć, że który z Was zatkał serwer maszyną ludzką? :>

Dnia 28.06.2007 o 20:01, Budo napisał:

btw do Zgłębiczarta, Be-Yacza i kto tam jeszcze śmieci- będa kary za prywatne wojenki i spamik.

Nie wiesz przypadkiem, czy nie dałoby się wprowadzić ignorowania czyichś postów? O ileż sympatyczniej by się czytało wątki... Ehhh, marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:04, Jagged napisał:

a ja mam dlupie pytanie czy do wersji podstawowej tez bedzie dodany plakat ? czy tylko do EK
?


" W związku z tym informujemy, że do wszystkich zamówień "pre-order" gry Wiedźmin dołączony zostanie plakat w formacie B1 oraz duża naklejka z motywem z gry."

O ile zamowisz EP w pre-orderze to dostaniesz plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już całkiem zgłupiałem. W czym szukają prolemu Ci, którym się nie udało?
Chodzi o to, że EK jest za mało? Przecież dawno już była znana ilość...
Czy może o to, że serwer klęczał? Tak samo klękał mi, Tobie i Czesiowi z sąsiedniego podwórka... Więc to chyba nie wpłynęło na równe szanse dla wszystkich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że Ty (i wielu innych) i ja spoglądamy na te sprawę w różnych kategoriach i żyjemy w różnych "Światach".

Mnie naprawdę nie wzrusza to czy nakład wynosi 100 egzemplarzy czy 10 tysięcy egzemplarzy - to co mnie zachęca do zainteresowania to bogactwo zawartości i czy cena warta jest takiego wydatku i czy mnie stać na taki wydatek!

Nie patrzę na innych - nie zazdroszczę i nie jestem samolubny - jak będę chciał być oryginalny to sobie kupię jednostkową rzecz a nie coś co jest masowo produkowane - a 2999 egzemplarzy (plus niewiadoma ilość bo "gram.pl|" nie otrzyma wszystkich EK "Wiedźmina") to jest już... masówka w której tysiąc więcej czy dwa tysiące więcej nie zmienia postaci rzeczy!

Oczywiście jestem "szarakiem" ale gdyby Pan Kiciński czytał te moje bajdurzenie to proponuję - nie zostawiajcie na lodzie Państwo z CD Projektu swoich klientów - nie będzie większych kosztów jak "dodrukujecie" nakład - mówię to jako jeden z tych szczęśliwców którzy mają już zapewnioną EK "Wiedźmina":)

Nie może też Państwo w tej sytuacji mówić o ograniczeniach bo sami decydujecie ile i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już całkiem zgłupiałem. W czym szukają prolemu Ci, którym się nie udało?
Chodzi o to, że EK jest za mało? Przecież dawno już była znana ilość...
Czy może o to, że serwer klęczał? Tak samo klękał mi, Tobie i Czesiowi z sąsiedniego podwórka... Więc to chyba nie wpłynęło na równe szanse dla wszystkich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... szkoda, że tak wyszło, ale cieszy aktualna postawa CDP. Brawa za odwagę cywilna i społeczną :)
A jeśli dodaliby pewną liczbę EK to bym się nie przejął. Ale musiałoby się to odbyć na podstawi analizy logów serwera (o ile to możliwe), by EK trafiły do tych, którzy podjęli walkę jak zauważył Arclight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:07, przemciuf napisał:

Czy może o to, że serwer klęczał? Tak samo klękał mi, Tobie i Czesiowi z sąsiedniego podwórka...
Więc to chyba nie wpłynęło na równe szanse dla wszystkich???


Troszke niezupelnie, bo jednym kleczal a inni w tym czasie mogli zamowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:07, strajker napisał:

Nie może też Państwo w tej sytuacji mówić o ograniczeniach bo sami decydujecie ile i jak!


Sęk w tym, że gracze nie chcą większej ilości. Jeszcze przed startem Pre-Ordera byli tacy co krzyczeli, że 3k to za dużo. Moim zdaniem polityka CDP jest słuszna. EKa to EKa, ograniczoną ilość ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milo, ze CD Projekt chce jakos zrekompesnsowac nam - graczom fakt, ze ze zdobyciem EK Wiedzmina (i EP tez), byly spore problemy. Mowie tu oczywiscie o problemach z serwerami na ktorych umieszczony jest serwis. Nie wiem tylko co zrobie z tym plaktem, u mnie na scianie w pokoju juz wisi jeden plakat Wiedzmina, na dodatek z autografami tworcow. Dobra, obok zawisnie drugi. Co do naklejki - przyda sie.

A teraz slowko do tych, ktorym sie nie udalo zamowic EK Wiedzmina, mimo iz chcieli. Powiem w ten sposob - problemy z serwerami gram.pl odczul wczoraj kazdy. Sam opisalem jak juz po zweryfikowaniu danych w zamowieniu po kliknieciu na przycisk "zamow" pojawil sie komuniakt informujacy o przerwie technicznej. Troche pozniej sprobowalem zamowic EK Wiedzmina jeszcze raz i udalo sie. Nie tracie jedak nadzieii, bowiem moze sie okazac, ze ktos zrezygnuje z zamowienia, albo nie bedzie mial kasy, zeby zamowienie oplacic. Wtedy EK Wiedzmina znow bedzie dostepna w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:01, Stwór napisał:

Ty tak to widzisz! jesteś zły bo nie udało ci się zamówić, a dobrym pretekstem co do braku
szczęścia jest to że padł serwer!:) I tak nie starczyło dla wszystkich i tak..


???

Nie czytałeś tego co komentujesz?:))

Ja zdołałem zamówić sobie EK "Wiedźmina" - nawet przez pół godziny walczyłęm bo wybijało mi iż... zamówiłem 2 egzemplarze a chciałem tylko jeden egz. EK i jeden zwykły (dla kogoś z rodziny).:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować