Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

a js zamowilem w ten wtorek nwn2 i odrazu po zamowiniu polecuialem na poczte i dale, kwitek z przelewem
i czekam jest juz czwartek a pstrze w zamowieniach moich jeszcze nie wyslane hmmmm moze to jesy przezto albo w piatek wysla i w srode nastepnego tygodnia bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:57, Sarafan_Knight napisał:

> a czy będą jeszcze pro-ordery wiedźmina przed premierą ??

Eeeee... Ale pre-ordery to są chyba cały czas... :P


ale czy kolekcjonerskie jeszcze będą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:54, Wasil12 napisał:

a czy będą jeszcze pro-ordery wiedźmina przed premierą ??


No właśnie są, bo teraz jest okres przed premierą Wiedźmina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:06, Wasil12 napisał:

ale czy kolekcjonerskie jeszcze będą ??


Jak na razie wszystkie egzemplarze Edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina zostały zarezerwowane, więc musisz czekać czy ktoś nie zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:09, wdowiakm napisał:

> ale czy kolekcjonerskie jeszcze będą ??

Jak na razie wszystkie egzemplarze Edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina zostały zarezerwowane,
więc musisz czekać czy ktoś nie zrezygnuje.


a wiadomo coś czy będą następne egzemplarze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie. Mogłeś wpisać się na listę rezerwową - wtedy, gdyby ktoś zrezygnował miałeś szansę na EK się załapać. Teraz pozostaje tylko zakup na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:10, Wasil12 napisał:

a wiadomo coś czy będą następne egzemplarze ??


Wiem tylko tyle, że było 2999 sztuk EK Wiedźmina i tyle zostało zarezerwowanych na tomist nie wiem czy CDP daje jakieś wersje z EK na sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:18, wdowiakm napisał:

Wiem tylko tyle, że było 2999 sztuk EK Wiedźmina i tyle zostało zarezerwowanych na tomist nie
wiem czy CDP daje jakieś wersje z EK na sklepy.


Jeżeli jakieś w ogóle pójdą do sklepów, to będą się właśnie zawierały w tych 2999 egzemplarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:18, wdowiakm napisał:

> a wiadomo coś czy będą następne egzemplarze ??

Wiem tylko tyle, że było 2999 sztuk EK Wiedźmina i tyle zostało zarezerwowanych na tomist nie
wiem czy CDP daje jakieś wersje z EK na sklepy.


wszystkich razem było 2999 sztuk pro-orderów, a
w sklepach EK na pewno będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można przed premierą wypytać salony mpik i mediamarkt, czy mają jakieś info odnośnie EK. no i potem wystarczy ustawić się w kolejkę wieczorem, na dzień przed premierą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 09:54, Kaczucha87 napisał:

> moim zdaniem to nie fair ze niektorzy zamowili sobie 2 albo i wiecej sztuk EK wiedzmina.
Potem
> beda chodzic na allegro i ci zlodzieje jeszcze na tym wszystkim zarobia. A moze CDP zabierze

> im i sam wystawi na allegro? :D. Byloby to napewno lepsze :D
>

Wyobraź sobie taką opcję, że ja zamawiałam 2 sztuki gry, z jednego konta należącego do mojego
kolegi, ponieważ u niego na koncie były wirtualne pieniądze (na przesyłke w tym wypadku), a
na moim własnym nie. Pozatym obie gry przyjdą na jeden adres w jednej paczce, więc nie widze
sensu zamawiania z 2 kont.
Ale wiem, że niektórzy biorą od razu pod uwagę myśl, że jak ktoś kupuje więcej niż jeden egzemplarz
to chce go sprzedać, co nie zawsze jest słuszne.

Dlatego uczulam aby nie bluzgać od razu ani na takie osoby ani na gram.pl, że pozwala na coś
takiego :)


i tak bardzo bylo Ci zal tych 14,90 za wysylke? Ja z rozpedu wogole zetona nie wykorzystalem i zaplace pare zlotych wiecej. Wielka ci mi roznica ;]. A na allegro juz masz 4 cwaniaczkow co odrazu po zaklepaniu wystawili: http://www.allegro.pl/search.php?string=wiedzmin+edycja+kolekcjonerska&category=9&buy=0&new=0&pay=0&country=1

rownie dobrze gram.pl mogloby sprzedac EK o numerze 2999 za 1000 zl (skoro nr. 26 idzie za 580)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:35, gogowitczak napisał:

rownie dobrze gram.pl mogloby sprzedac EK o numerze 2999 za 1000 zl (skoro nr. 26 idzie za
580)


Idzie za 580? Jakoś nie zauważyłem, żeby ten egzemplarz został już wykupiony za taką cenę, więc nie przesadzaj już z tą oceną wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:37, Mistic napisał:

> rownie dobrze gram.pl mogloby sprzedac EK o numerze 2999 za 1000 zl (skoro nr. 26 idzie
za
> 580)

Idzie za 580? Jakoś nie zauważyłem, żeby ten egzemplarz został już wykupiony za taką cenę,
więc nie przesadzaj już z tą oceną wartości.


no ale tyle sobie uzytkownik liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 18:56, Be-Yacz napisał:

> nawet gdyby dodawali do niej żywego Wiedźmina i Ciri, nic jej to nie pomoże.
Oj niezgodze się z tobą. Gdyby dodali Yennefer to by poszło lepiej niż woda.


O przepraszam, artur12345wie co mówi,
- niestety są tacy co cieszyli by się bardziej z Wiedźmina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:35, gogowitczak napisał:

i tak bardzo bylo Ci zal tych 14,90 za wysylke? Ja z rozpedu wogole zetona nie wykorzystalem
i zaplace pare zlotych wiecej. Wielka ci mi roznica ;]. A na allegro juz masz 4 cwaniaczkow
co odrazu po zaklepaniu wystawili: http://www.allegro.pl/search.php?string=wiedzmin+edycja+kolekcjonerska&category=9&buy=0&new=0&pay=0&country=1

rownie dobrze gram.pl mogloby sprzedac EK o numerze 2999 za 1000 zl (skoro nr. 26 idzie za
580)


No po prawdzie to mi ich nie żal, bo jednak zapłace te 15 zł, jako iż motywu z żetonem nie zauważyłam, a nie chciałam cofać zamówienia, z wiadomych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:30, Kaczucha87 napisał:

No po prawdzie to mi ich nie żal, bo jednak zapłace te 15 zł, jako iż motywu z żetonem nie
zauważyłam
, a nie chciałam cofać zamówienia, z wiadomych względów.

ja zamawiałam 2 sztuki gry, z jednego konta należącego do mojego kolegi, ponieważ u niego
na koncie były wirtualne pieniądze
(na przesyłke w tym wypadku), a na moim własnym nie.


no to jak w koncu? Skoro zaplacilas zetonem z konta kolegi to dlaczego masz doplaca 15 zl? Oj cos placzesz sie w zeznaniach przed gramową komisja śledczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie :P

Zatem oświadczam, iż zamówiłam 2 egzemplarze z konta kolegi, ponieważ wiedziałam, że na jego koncie są wirtualne pieniądze. Nie wiedziałam natomiast, że trzeba kupić żeton aby je wykorzystać, dlatego też zamówiłam tak, że wPLN ostatecznie nie wykorzystałam. Ale w związku z tym nie anulowałam zamówień :P

Czy teraz jest wszystko wystarczająco jasno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 12:32, Kaczucha87 napisał:

Niezupełnie :P

Zatem oświadczam, iż zamówiłam 2 egzemplarze z konta kolegi, ponieważ wiedziałam, że na jego
koncie są wirtualne pieniądze. Nie wiedziałam natomiast, że trzeba kupić żeton aby je wykorzystać,
dlatego też zamówiłam tak, że wPLN ostatecznie nie wykorzystałam. Ale w związku z tym nie anulowałam
zamówień :P

Czy teraz jest wszystko wystarczająco jasno? :D


no teraz juz tak ;). ZOstajesz uniewinniona przez gramowa komisje sledcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować