Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl

719 postów w tym temacie

CD Projekt

W imieniu swoim, a także w imieniu pracowników CD Projekt, chciałbym przeprosić wszystkich Użytkowników gram.pl za niedogodności w korzystaniu z serwisu i sklepu gram.pl powstałe w wyniku startu zamówień na grę Wiedźmin.

Przeczytaj cały tekst "Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt, przeprasza za problemy w korzystaniu z serwisu gram.pl i sklepu gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh troche mi juz przeszlo po wczoraj :P i rozumiem, czlowiek nie jest nieomylny, sprzet plata figle, ale jednak wpomnienie (bolesne) pozostanie. My rowniez mamy nadzieje ze takie sytuacje nie beda wiecej mialy miejsca :P Choc szkoda mi tych ktorzy przez to ze ktos nawalil nie dostana Wiedzmina EK na ktorego pewnie polowali cala dobe od wczoraj ... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, Ważne że udało mi się dorwać Ek, a ten dodatek tylko bardziej mnie ucieszył... Cóż pozostaje tylko zbierać kasę i czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć cojones by przyznać, że się odwaliło kaszankę. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej, jak to się mawiało: "należy wybaczać, ale nie zapominać" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:17, boogie85 napisał:

jak to się mawiało: "należy wybaczać, ale nie zapominać" :D


Albo kocha się nie dla zalet, a mimo wad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak plakacik też będzie podpisany to przeprosiny przyjęte!
Nikomu jeszcze ręka nie odpadła po złożeniu 6000 podpisów (karteczka i plakacik) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:18, Be-Yacz napisał:

Albo kocha się nie dla zalet, a mimo wad :P


No to to już gruba przesada :P

PS. Znów dodajesz hurtowo posty, czyżbyś zapomniał o istnieniu modów? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować