Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

Pieniądze 0zł!!!!

42 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2005 o 20:59, Matrix14 napisał:

raczej nie tylko dostaje sie za gry ktore
kupuje sie po 23 wrzesnia bo ja dostalem za colina mcrae rally 3 ktorego kupilem w wakacje!! ale niezaduzo dostalem bo tylko
5 :P od czego to zalezy ile sie dostajeza gry wPLN ??? jak ktos wie to pisac na marw123@wp.pl DZIEKI

Zależy od ceny. W nowych grach to ma być tak - gra za 20 zeta - 5 wPLN, gra za 130 - 40 wPLN. Innych nie znamy, ale podejrzewam, że za 100 będzie z 25-30 wPLN...

Nie wiem za to jak jest z grami wydanymi przez 23 września. Ciężko to policzyć. Za to wiadomo, że za założenie konta jest 10 wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Destro <<

Czyli to jak długo jest się zarejestrowanym na cdprojekt.info (a raczej było) nie wpłynęło w żadnym stopniu na ilość wPLN? Dam głowę, że któryś z pracowników CDP tak mówił, jak podałem wyżej.

W takim razie wybaczcie za moje nieprawdziwe informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle że w grze za 145 zł będzie 45 vPLN :) i to zależy raczej wyłącznie od ceny, a prawdopodobnie ktoś nie dostał kasy za daną grę bo już w tej edycji w której on ją kupił nie ma jej w sprzedaży... albo właśnie akurat nie było w opakowaniu wPLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 21:35, Sarkasmus napisał:

ja dałem worms world party i też dostałem 0 vPLN było za tanie czy co?

Prawdopodobnie w serwisie jakiś błąd...Jeśli w grze była karta z rejestracją , a tej gry nie rejestrowałeś na serwisie CDP to powinno dać Ci te 5 wpln.

A tak poza tym to można rejestrować wszystkie gry - i starsze i nowsze jeśli tylko się ich wcześniej nie zarejestrowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowaem guild wars 2 lutego i dostalem 40 zl gra wydandaa byla wczesniej(duzo) zarejestrowalem chickago i giera byla wydana duuuuuzo wczesniej tez dostalem kase (niewspominam o extraklasyce za ktora tez bezproblemowo dostawalem kase)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 20:48, Destro napisał:

> Dziwnie troszke przyznaja ta kase bo ja za WoW dostalem wiecej :|

Wszystkie osoby dostały identyczne kwoty za daną grę (zależną od ceny zarejestrowanej gry)
- nie ma możliwości aby jedna osoba dostała 30 a druga 60 za rejestrację tej samej gry. Istnieje
natomiast możliwość, że bardzo małej części osób (ale jednak) nie naliczono wPLN - to będzie
jeszcze gruntowanie sprawdzane i każdy kto ma zarejestrowaną na koncie grę może oczekiwać otrzymania
za nią wPLN - proszę się nie martwić :)


Mam pytanie może nie dokońca związane, z wPLN,
posiadam kilka gier z pierwszej edycji eXK
niemiały one chyba wtedy jeszcze kluczy rejestracji elektronicznych
m.in. Colin McRae Rally, Tzar Ciężar Korony, Saga Gniew Wikingów,

oraz ze Złotej Edycji IWD i BG I, Settlers II, niektóre z nich z tego co pamietam
rejestrowałem za pomocą karty wysyłanej pocztą.

Czy jest możliwe, aby te gry pojawiły się na się na moim końcie,
nie chcę za nie żadnych wPLN, bo nie o to mi chodzi,
chcę po prostu mieć satysfakcję,
że skoro je mam nich wiszą na moim koncie i dają z tego powody satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogą być zarejestrowane elektronicznie skoro nie miały kluczy? To technicznie niemożliwe, a nawet jeśli, jest to tylko niepotrzebne zawracanie głowy CD Projektowi - po co dla garski osób które kupiły gry conajmniej 3 lata temu poszukiwać teraz tych baz danych z adresami i wklepywać. etc.?

Zresztą, nie ma o czym mówić. Grę można zarejestrować tylko na stronie internetowej i nie ma od tego odstępstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 22:46, W3 napisał:

Jak mogą być zarejestrowane elektronicznie skoro nie miały kluczy? To technicznie niemożliwe,
a nawet jeśli, jest to tylko niepotrzebne zawracanie głowy CD Projektowi - po co dla garski
osób które kupiły gry conajmniej 3 lata temu poszukiwać teraz tych baz danych z adresami i
wklepywać. etc.?

Zresztą, nie ma o czym mówić. Grę można zarejestrować tylko na stronie internetowej i nie ma
od tego odstępstw.


Tylko, że w tym momencie po tym co napisałeś można to odczuć tak, że po
upływie trzech lub więcej lat gierki przestają być legalne lub mogę przestać się czuć ich legalnym posiadaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 22:51, Lord pinio_SGSTB napisał:

Tylko, że w tym momencie po tym co napisałeś można to odczuć tak, że po
upływie trzech lub więcej lat gierki przestają być legalne lub mogę przestać się czuć ich legalnym
posiadaczem?


Jedno nie ma związku z drugim. Cały czas jesteś legalnym posiadaczem zakupionych gier. Tyle tylko, że za te stare gry nie przysługują Ci upusty i inne bonusy - czyli dodatki do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 20:48, Destro napisał:

> Dziwnie troszke przyznaja ta kase bo ja za WoW dostalem wiecej :|

Wszystkie osoby dostały identyczne kwoty za daną grę (zależną od ceny zarejestrowanej gry)
- nie ma możliwości aby jedna osoba dostała 30 a druga 60 za rejestrację tej samej gry. Istnieje
natomiast możliwość, że bardzo małej części osób (ale jednak) nie naliczono wPLN - to będzie
jeszcze gruntowanie sprawdzane i każdy kto ma zarejestrowaną na koncie grę może oczekiwać otrzymania
za nią wPLN - proszę się nie martwić :)


To ja poprosze zalegle wPLN za CoV :D
A przy okazji mozna by jakos uporzadkowac liste gier na swoim koncie, bo przewijanie listy trwa dosc dlugo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 23:14, W3 napisał:

> Tylko, że w tym momencie po tym co napisałeś można to odczuć tak, że po
> upływie trzech lub więcej lat gierki przestają być legalne lub mogę przestać się czuć
ich legalnym
> posiadaczem?

Jedno nie ma związku z drugim. Cały czas jesteś legalnym posiadaczem zakupionych gier. Tyle
tylko, że za te stare gry nie przysługują Ci upusty i inne bonusy - czyli dodatki do

>gry.

A czy ja napisałem, że chce jakieś bonusy, zależy mi aby dla mojej satysfakcji mógł się czuć pełnoprawnym użytkownikiem, bo teraz raczej takiego poczucia niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 08:39, Lord pinio_SGSTB napisał:

A czy ja napisałem, że chce jakieś bonusy, zależy mi aby dla mojej satysfakcji mógł się czuć
pełnoprawnym użytkownikiem, bo teraz raczej takiego poczucia niemam


Masz legalnie zakupioną grę? No to jesteś pełnoprawnym użytkownikiem. A rejestracja elektroniczna jest dodatkiem do produktu. Dodatkiem. Który nie powinien być głównym powodem zakupu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 21:35, Sarkasmus napisał:

ja dałem worms world party i też dostałem 0 vPLN


ja tez dostalem 0 wpln

Dnia 20.04.2006 o 21:35, Sarkasmus napisał:

było za tanie czy co?


moze tak, bo dolaczone za darmo do jakiejs gazety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydajeże w grach starszych posiadającyc klucze rejestracij elekktronicznej dostaja mniej kasy...No bo na nowszych grac oprócz nie wiem np 30 zł wpln na opakowaniu pisze (na naklejce) =10 w pln tak mi sie wydaje ale jak zle mówie to mnie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować