Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

Pieniądze 0zł!!!!

42 postów w tym temacie

Czemu jak zarejestrowałem 4 gry i mam w sumie 30 zł to jak rejestrowałem "sąsiadów z piekła 2" i Guild Warsa za obydwie dostałem po 0zł!!! W czym tkwi problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:44, radeon2 napisał:

Czemu jak zarejestrowałem 4 gry i mam w sumie 30 zł to jak rejestrowałem "sąsiadów z piekła 2" i Guild Warsa za obydwie
dostałem po 0zł!!! W czym tkwi problem!


Wirtualne pieniądze dostępne są w grach wydanych po 23 września.Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:50, BajteK_ napisał:

> mylisz się.
Raczej nie. http://www.gram.pl/informacje.asp?id=1


heh, nie mam ani jednej gry wydanej po 23 września 2005 i mam małą ale jednak kwotę wPLN....
w tym co podałeś jest mowa o informacyjnej naklejce na opakowaniu.
naklejka to nie to samo co wPLN. czytanie ze zrozumieniem to podstawa.

ja dostałam wPLN za wczesniej zarejestrowane gry z NXK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2005 o 14:54, TYHE napisał:

heh, nie mam ani jednej gry wydanej po 23 września 2005 i mam małą ale jednak kwotę wPLN....

Tez nie mam, a kwote w PLN otrzymalem w ramach niespodzianki dla starych bywalcow forum.

Dnia 08.10.2005 o 14:54, TYHE napisał:

w tym co podałeś jest mowa o informacyjnej naklejce na opakowaniu. naklejka to nie to samo co wPLN. czytanie ze zrozumieniem to podstawa.

No co Ty :(. Jak na to wpadalas? Wiem o tym, ze to nie to samo, ale myslalem, ze skoro naklejka jest to i wPLN dopiero beda naliczane za gry wydane po 23 wrzesnia(tak kiedys chyba czytalem). Zreszta nie wazne. Przyznaje, ze sie pomylilem.

Dnia 08.10.2005 o 14:54, TYHE napisał:

ja dostałam wPLN za wczesniej zarejestrowane gry z NXK.

No wlasnie i to byla ta niespodzianka dla starych uzytkownikow, ze dostana wPLN za zareestrowane gry do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem Najdłuższą Podróż kupioną jakiś czas temu i dostałem 0 vPLN a za Disciplesów (też już nie ma w sprzedaży) kupionych później dostałem kaskę. Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 12:39, akuku napisał:

Zarejestrowałem Najdłuższą Podróż kupioną jakiś czas temu i dostałem 0 vPLN a za Disciplesów (też już nie ma w sprzedaży)
kupionych później dostałem kaskę. Why?

Musiała być już kiedyś zarejestrowana. Za powtórną rejestrację nie dostaje się już vPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:52, Mika napisał:

Ja WoWa zarejestrowałam dzisiaj, a jest wydane przed 23 września i dostałam 30 wpln wiec hmm napewno nie o to chodzi :)


Dziwnie troszke przyznaja ta kase bo ja za WoW dostalem wiecej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejstrowałem gry które kupiłem z rok temu i jeszcze wcześniej ale kase dostałem (mam105wPLN). Jak zarejstrowałem Spellforca którego kupiłem w Extragrze to dostałem 10 a gdy zarejstrowałem Tonego Howka 4 też z Extragry to dostałem tylko 5wPLN ??? inna wartość gier czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 13:10, Volvox napisał:

Dziwnie troszke przyznaja ta kase bo ja za WoW dostalem wiecej :|


Bo kasa była też przyznawana w zależności od długości stażu użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 19:23, WoWmen napisał:

Ja za samego WoWa i Diablo 2 z LoD dostałem około 120zł + 10zł dla każdego

Eheh... nie no, chcę zamówić WoW''a przy najbliższej dostawie [śmieszna sprawa swoją drogą: w Ultimie WoW dostępny jest w przeciągu 7-14 dni od zamówienia, a u wydawcy trzeba czekać grubo ponad miesiąc? Nasuwa się delikatne pytanko - "WTF?!"]. Przy okazji jego rejestracji może się okazać, że dostanę losową kwotę wPLN? Ehh.. coś mi się zdaje, że okres betatestów serwisu był zdecydowanie za krótki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 20:35, NattaN napisał:

> Ja za samego WoWa i Diablo 2 z LoD dostałem około 120zł + 10zł dla każdego
Eheh... nie no, chcę zamówić WoW''''a przy
najbliższej dostawie [śmieszna sprawa swoją drogą: w Ultimie WoW dostępny jest w przeciągu 7-14 dni od zamówienia, a u wydawcy
trzeba czekać grubo ponad miesiąc? Nasuwa się delikatne pytanko - "WTF?!"]. Przy okazji jego rejestracji może się okazać,
że dostanę losową kwotę wPLN? Ehh.. coś mi się zdaje, że okres betatestów serwisu był zdecydowanie za krótki...

Nie losową. Jest to chyba(nie napewno) x% wartości danej gry. A ilość przyznanych wPL zależała od starzu i od ilości gier zarejestrowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 13:10, Volvox napisał:

Dziwnie troszke przyznaja ta kase bo ja za WoW dostalem wiecej :|


Wszystkie osoby dostały identyczne kwoty za daną grę (zależną od ceny zarejestrowanej gry) - nie ma możliwości aby jedna osoba dostała 30 a druga 60 za rejestrację tej samej gry. Istnieje natomiast możliwość, że bardzo małej części osób (ale jednak) nie naliczono wPLN - to będzie jeszcze gruntowanie sprawdzane i każdy kto ma zarejestrowaną na koncie grę może oczekiwać otrzymania za nią wPLN - proszę się nie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:50, BajteK_ napisał:

> mylisz się.
Raczej nie. http://www.gram.pl/informacje.asp?id=1


raczej nie tylko dostaje sie za gry ktore kupuje sie po 23 wrzesnia bo ja dostalem za colina mcrae rally 3 ktorego kupilem w wakacje!! ale niezaduzo dostalem bo tylko 5 :P od czego to zalezy ile sie dostajeza gry wPLN ??? jak ktos wie to pisac na marw123@wp.pl DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować