Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

258 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 23:29, Sarafan_Knight napisał:

Oczywiście, każdy egzemplarz jest numerowana, a pełna lista osób z numerami, które zostały
przydzielone będzie opublikowana już wkrótce. Jak ktoś by zauważył w normalnym sklepie egzemplarz
z numerem wyższym niż 2999, to nie wpłynęłoby to pozytywnie na wizerunek firmy.


Każdy egzemplarz jest numerowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:30, Sarafan_Knight napisał:

Każdy egzemplarz jest numerowany. :)


No właśnie numerowany:) Jeśli jakiś "kretino" co na allegro wystawił gierkę poda tam też numerek EK to można dociec kto to wystawia!:) Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:38, Stwór napisał:

No właśnie numerowany:) Jeśli jakiś "kretino" co na allegro wystawił gierkę poda tam też numerek
EK to można dociec kto to wystawia!:) Ciekawe...


No właśnie. :) Ciekawe czy ktoś wpadnie na taki pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:39, Sarafan_Knight napisał:

No właśnie. :) Ciekawe czy ktoś wpadnie na taki pomysł. :)


ktoś kto wystawił na allegro bodajże napisał że numerek Ek będzie znany już w krótce:P Więc może poda i będzie wiadomo kto był taki sprytny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:41, Stwór napisał:

ktoś kto wystawił na allegro bodajże napisał że numerek Ek będzie znany już w krótce:P Więc
może poda i będzie wiadomo kto był taki sprytny:)


Jeżeli poda go do wiadomości publicznej, to oznacza, że raczej mało myślący jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:29, Sarafan_Knight napisał:

...

Zapewniam, na każdej z nich jest numer na podstawie poprzedniej EK z jaką miałem doczynienia. Jestem szczęśliwym posiadaczem EK S.T.A.L.K.E.R -a oznaczoną numerkiem 064/999. Tak więc wierzę w to, że CDP ponumerował każdą z nich. Dodatkowo otrzymałem w niej liścik z podpisem Michała Kicińskiego, chyba wiecie o kogo chodzi? ^^
Pewnie w EK znajdzie się taki liścik, dotyczył on tego, że ta edycja jest unikalna, że jestem szczęśliwym posiadaczem... itd. Pewnie w niej znajdą się także przeprosiny. Jak łatwo zauważyć, w takich edycjach można znaleźć różne fajne rzeczy niekoniecznie opisane w zamówieniu, np do Stalkera dołączony został urywek Rosyjskiej Gazety- niby nic bo współczesnej, ale to i tak dobrze, że CDP specjalnie dla graczy wysłało "niebieskiego" na wschód po świeżą prasę ;)
Z tej edycji jestem bardzo zadowolony, Wiedźmina EK nie zamawiałem- w moje ręce wpadnie Edycja podstawowa co i tak jest wielkim sukcesem bo nie planowałem jej kupić, ale po urodzinach kasa wpadła i samo wyszło...

Ciekaw jestem tylko jednego- kiedy zostaną zrealizowane owe zamówienia? Niby wszystko sprzedane, ale tylko na papierze. Bo jeszcze nikt nie otrzymał EK i prawdopodobnie nie ujrzymy jej w najbliższym czasie zgodnie ze spekulacjami z okazji opóźnionej premiery... ja dokładnie nie wiem o co chodzi w tej sprawie, mimo tego że staram się być na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:49, lukesky16 napisał:

No to się go dorwie i potraktuje jak go tak, jak Wiedźmin postępuje ze Strzygą :)) ale mogli
by mu dać bana czy coś, najlepiej na IP


Z jakiej okazji? Dnia dziecka? Jak nie podoba ci się sytuacja na allegro to nie właź tam. Też obrońcy pokoju się znaleźli, pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj troche wcześniejszych komentarzy to będziesz wiedział dlaczego. Są goście którym się nie udało kupić nie z ich winy- poprostu juz nie było EK do zamówienia, a jakiemuś gościowi sie udało i tylko myśli o tym rzeby na tym zarobić, kiedy ktoś zbierał od dawna kase i się na tą gre specjalnie przygotowywał to teraz będzie musiał jażeli chce te gre wydac dwa razy tyle. A ktoś kto tak robi mógłby chociaż zachować pozory że np. nie bedzie mógł tego kupić bo nie ma kasy, czy np. to miałbyć prezent i zmienił zdanie itp. a on beszvznie zaraz po kupnie wrzuca z ceną początkową 240 zł. I teraz jakis bogaty któremu się nie udało sobie weźmie, a jak ktoś jest mniej zamożny i ma tylko te 215 zł specjalnie zebrany nic nie może zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dziw się że jej nie ujrzmy w najbliższym czasie bo premiera jest dopiero we wrześniu... a co do podpisu pana Kicińskiego, to jeżeli miałby być podpis własnoręczny, no to se ziom troche popisze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:44, lukesky16 napisał:

nie dziw się że jej nie ujrzmy w najbliższym czasie bo premiera jest dopiero we wrześniu...
a co do podpisu pana Kicińskiego, to jeżeli miałby być podpis własnoręczny, no to se ziom troche
popisze :))

Ziom? Współzałożyciel CDP, to po pierwsze. Podpis w przypadku Stalkera BYŁ własnoręczny (sprawdzałem przed chwilą, widać, że to zwykły niebieski długopis, przyjrzałem się dokładnie pod lampką- nie może być wydrukowany, co oczywiście nie można powiedzieć o pozostałym fragmencie listu :)
Ale podpisywać około 3000 kopii gry to jest ciężka praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, masz racje moje Lawful Good do NN2 też jest podpisane własnoręcznie:D
Takimi trzema półokręgami, dizajnerski podpis^^

A ja EK do Wiedźmina nie mam bo serwera popieprzyło:/

LOL

Chyba sobie poczatuję pod empikiem.....

BTW. Edycji kolekcjonerskich Stalkera było 999?? Bo właśnie w moim empiku są jeszcze cztery^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dostana egzemplarz EK ci, ktorzy zamowili najwczesniej(ojjc - mi sie udalo przebrnac w godzine od startu pre-orderu). Ale teraz na Allegro po 400zl robia ludzie :P

Polecam dla CDP zabezpieczyc sie na start pre orderow Hellgate: London(o ile beda :P). Wtedy to serwer zrobi bum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:54, wdowiakm napisał:

Jak ja zazdroszczę tego;] Że ja jechać nie mogę;/
Pozdrawiam.


No cóż mówi się trudno - żyje się dalej, może za rok się uda. :P
W każdym razie na to oraz na nowy sprzęt zbieram kasę.
Również pozdrawiam i kończę ten mały OT. ;)

eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, bardzo ciekawe ^^ "The Witcher" już stał się legendą :) Może skuszę się na podstawową edycję gry :)

Pozdro dla szczęśliwców EK i całego zespołu CD-Projekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować