Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Tak się zastanawiam nad tym iphonem 3G, ale mam pewne wątpliwości. Czytałem, że niektóre ograniczenia jak brak wysyłania MMS-ów czy nagrywania filmów można obejść instalując odpowiednie programy... a jak to jest z bluetooth? Da się zrobić tak, żeby dało się nim wysyłać jakieś pliki między telefonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na IPhona wyjdzie GTA china town. Nieźle co? Tylko szkoda, że go nie mam. Mam DSa. Jako telefon mi się podoba, co z tego, że nie ma wejścia na karty pamięci skoro ma więcej pamięci od sony erikosna razem z jakąś kartą. Chciałbym go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, moja ciotka ma i jest po prostu zachwycona. Niby nie ma kilku rzeczy, ale to idealny gadżet. Sporo gier, multum możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to telefon jest idealny. Mimo wielkości bardzo poręczny, korzystanie z ekranu jest wygodne i mimo że mam wielkie paluchy w niczym nie mam problemów. Telefon działa szybko, net o dziwo też :) Po 3 tygodniach uzytkowania stwierdzam, że dla mnie lepszego telefonu nie ma...

Co do napisów polecam Avi Recomp, a potem do mp4 za pomocą SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo chyba nie, gdzieś czytalem narzekania na ten temat. Ja w każdym razie w telefonie takiej opcji nie widziałem.
Zastanawiam się tylko jak zarejestrować się w Apple Store nie mając karty kredytowej, bo posciągałbym sobie aplikacji za free a bez rejestracji nei moge :/

PonuryŻniwiarz[/b za 16 GB dasz około 1700 zl, zaokrąglone do góry...Na allegro jest tego w ciul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiac szczerze to nie wiem czym się tak ludzie podniecają. Miałem ten gadżet w rękach, pare minut się pobawiłem. Prócz fajnego ekranu dotykowego to nie ma tam nic ciekawego. Czyli za grubą gotówkę dostałbym to co za 300zł mam w odtwarzaczu MP3. Czytałem wiele recenzji, opinii i komentarzy. Ale nadal nie rozumiem tego bumu na dotykowe ekrany w telefonach. Może jestem staroświecki, ale wole czuć klawisz, który naciskam. Może dzięki temu pisać sms-y bez patrzenia na ekran komórki na przykład.
Powiem szczerze. Gadżety kręcą mnie jak mało kogo, ale ten telefon jakos nie. Po prostu wydając na niego tyle kasy i otrzymując coś co posiada połowę funkcji głupiego telefonu sprzed dwóch lat czułbym się nieco nabity w butelkę przez machinę merketingową. Według mnie nie warto. Już bym sobie wolał kupić fajny "standardowy" telefon, wypaśną mp4 i jeszcze by mi połowa została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 19:08, Marcin08 napisał:

Zastanawiam się tylko jak zarejestrować się w Apple Store nie mając karty kredytowej,
bo posciągałbym sobie aplikacji za free a bez rejestracji nei moge :/


Oto metoda(ta-dam!):
1. Instalujesz iTunes 7.7.1 (nie wiem czy konieczne, ale jak na 8.0.1 nie działa, ściągnij 7.7.1)
2. Wchodzisz w sklep i przestawiasz My Store na US
3. Znajdujesz (przez pc) jakąś darmową aplikację i klikasz get app
4. Zaczynasz wypełniać formularz
5. Używasz http://www.fakenamegenerator.com/ do wygenerowania fałszywych danych amerykańskich.
Ponadto na 2 stronie formularza przy opcji karty kredytowej będzie opcja NONE
Oczywiście w formularzu adres e-mail musisz podać prawdziwy
6. Kończysz wypełniać formularz i czekasz na e-maila od apple
7. Kończysz tworzenie konta poprzez kliknięcie na link
8. Synchronizujesz iPhone/iPoda Touch aby iTunes i App Store myślało że jesteś ze stanów
9. Cieszysz się nowymi aplikacjami ściąganymi bezpośrednio na sprzęt lub wgranymi przez iTunes (wtedy krok 8 nie jest konieczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a nei jest to w jakiś sposób nielegalne czy coś? Chodzi mi o to, czy tak jak za sciąganie powiedzmy filmu można mieć przesrane to czy za coś takiego mogą spotkać mnie jakieś konsekwencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:20, Marcin08 napisał:

Ej a nei jest to w jakiś sposób nielegalne czy coś? Chodzi mi o to, czy tak jak za sciąganie
powiedzmy filmu można mieć przesrane to czy za coś takiego mogą spotkać mnie jakieś konsekwencje...

Hmm... filmu? Metoda którą podałem służy do sciągania darmowych rzeczy (głównie gier) a filmy raczej za darmo nie są. A jeśli chodzi o same konsekwencję to jeszcze nie spotkałem przypadku aby ktokolwiek miał przykrości ze ściąganiem darmowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 18:55, czapla56 napisał:

>a jak to jest z bluetooth? Da się zrobić tak, żeby dało się nim wysyłać jakieś pliki
między telefonami?
Dołączam się do pytania.... :)

No dobra... Teraz sam mam iPhone 3G więc mogę odpowiedzieć na swoje pytanie :) Jedyna rzecz która może rozszerzyć tą funkcje w telefonie to jakaś aktualizacja OSu od Apple''a. Jak ktoś jest zainteresowany to na moim gramsajcie opisałem trochę swojego iPhona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podłączam iP to iT i dam zarządzaj ręcznie muzyką i wideo (a nei mam żadnych utworów w bibliotece ani na kompie) to iTunes usunie mi wszystkie pliki z iP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja tam się cieszyłem z iphona, ale teraz nagle zrobił mi się czarny ekran i nie reaguje na nic. Nie da sie odebrać telefonu, esa czy nawet wyłączyć. Po prostu ekran na nic nie reaguje. Nie spadł ani nic mu się nie stało. Po prostu odłożyłem go, a teraz już się nie da nic poradzić. Ma ktoś pomysł co zrobić? iPhone jest nowy, nie z allegro 16gb wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:36, Black Dog napisał:

Ech, ja tam się cieszyłem z iphona, ale teraz nagle zrobił mi się czarny ekran i nie
reaguje na nic. /.../


Na początek proponuje dwa rozwiązania:
1. Jeśli jest czarny ekran i na nic telefon nie reaguje, to spróbuj go podładować. Może po prostu bateria zdechła.
2. Jeśli pewien jesteś, że bateria nie jest rozładowana, przytrzymaj przycisk home i on/off przez około 10 sekund, do momentu pojawienia się symbolu jabłka na ekranie. To tzw. twardy reset, pomaga w większości przypadków.
Jeśli i to nie poskutkuje, to skoro telefon jest nowy, nie pozostaje Ci nic innego jak udać się z telefonem do serwisu i skorzystanie z gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować