Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Opłaca się kupować?
http://allegro.pl/nowe-idealne-bez-rys-apple-iphone-3g-16gb-bez-sim-i1886998797.html
Refabrykant , w dodatku 3g. Na sprzęcie chciałbym odpalac jakies gierki (np. Asphalt 6 czy RealRacing2). I tu sie pojawiają moje 2 pytania : czy 3g wogole uciagnie podane przeze mnie produkcje czy musiałbym dołożyć do 3gs (niestety używanego do 950zł z przesyłką nie mam mozliwosci wyłożyć wiecej na sprzęt)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 16:53, T3de napisał:

Opłaca się kupować?


Wejdź na stronę iTunes App Store, bądź ściągnij w.w. program i zaloguj się do sklepu przez niego. Tam możesz znaleźć każdą aplikację, w tym każdą grę. Po lewej stronie masz wyraźnie napisane, jakiego telefonu potrzebujesz do jej obsługi ;)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, w żadnym wypadku, w skupie sprzedałem mojego ponad roku temu za 550 złotych, to co znalazłeś to porażka, rozejrzyj się tutaj:

http://myapple.pl/sprzedam-iphone/200619-iphone-3gs-16gb-750zl-bez-simlocka.html

http://myapple.pl/sprzedam-iphone/200394-sprzedam-iphone-3gs-16gb.html

Używki nie są złe, zresztą poczekaj jeszcze jak teraz 4s się ogólnie zadomowi w polsce, to będzie jeszcze taniej, a tak ogólnie to za tą kwotę czegoś z androidem bym poszukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z zasięgiem w iPhonie 4 w T-Mobile. Normalnie obok wskaźnika zasięgu podana jest sieć, a u mnie często jest 1, 3 albo 5 kresek i nie ma nazwy operatora. Przywracałem już ustawienia fabryczne i to pomogło, ale za jakiś czas znowu przestawało działać. Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 15:16, kamyk95 napisał:

Zajebiście pomocne forum, rly.

Jesteśmy normalnymi ludźmi a nie ekspertami. Forumowicze owszem często pomagają ale może po prostu nikt nie wie / nie spotkał się z tym problemem. Kiedyś czytałem że iphone 4 miało wadę która została naprawiona w 4s. Nie było zasięgu w normalnej pozycji w jakiej trzymasz telefon podczas rozmowy. Możliwe że to ty masz tą wadę. Apple swojego czasu rozdawało specjalne etui na iphone''y które tą wadę korygowały. Tyle mogę powiedzieć od siebie bo to wszystko co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Akurat chciałbym kupić sobie telefon, i postawiłem na Apple - Iphone 4S. Mam kilka pytań, otóż:
-Jak jest z internetem? Akurat chodzi mi o to 4G w play, nie widze za bardzo różnicy między 3G.
- Jak odróżnić podróbę? To ważne - nie chce mieć nieoryginalnego, jak pewnie większość..
-W ogóle - warto 4S? Czy może zwykłego 4 lub po prostu 3g?
Okej, dziękuje z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 19:17, Ezio napisał:

-W ogóle - warto 4S? Czy może zwykłego 4 lub po prostu 3g?


Warto. 3G nie daje już rady z aplikacjami, nie wychodzą na niego uaktualnienia, a poza tym jest naprawdę wolniejszy i ma mniej funkcji niż 4S. Miesiąc temu zrobiłem przesiadkę z 3G na 4S i różnica jest kolosalna.

A jak sprawa ma się z czwórką? 4S jest troszkę szybszy w zwykłym użytku i lepiej spisują się na nim gry, ale nie ma między tymi telefonami jakiejś wielkiej przepaści (przynajmniej nie zauważyłem tego, 4 ma kolega i mam jako takie porównanie). To ciągle dobry telefon, 4S ma tylko lepszy sprzęt. Tu już musisz sam podjąć decyzję, ale nie zawiedziesz się na obu.

iPhone to telefon bardzo intuicyjny i szybki w obsłudze, baza aplikacji jest wspaniała (ale musisz się nastawić na wydatki w AppStore), bardzo multimedialny, z Internetem radzi sobie świetnie, tylko nie obsługuje Flasha. W sumie jedyną chyba wadą tego telefonu będzie mniejszy ekran niż u wielu produktów konkurencji, ale jego jakość (i rozdzielczość i funkcjonowanie systemu dotykowego) to najwyższa klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 14:45, tomoliop napisał:

Planuję zakupić używanego ipada z ebaya. Nie ma czegoś takiego jak blokada regionalna,
nie?


Nie. Nie wiem tylko jak jest z simlockami, ale jeżeli kupujesz wersję wifi to otrzymasz praktycznie identyczne jak europejskie urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając bossprefs uwolnię się od tego, że będzie mi cały czas sieć pobierać jakieś dodatkowe dane? Wyłączyłem to poprzez ustawienia w samym telefonie, ale w ten sposób tracę możliwość odbierania mmsów, tak?

Swoją drogaą telefon nie wykrywa mi w ustawieniach wi-fi, ale podczas używania app''ów normalnie się z wi-fi łączy, co jest nie tak :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 16:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy mając bossprefs uwolnię się od tego, że będzie mi cały czas sieć pobierać jakieś
dodatkowe dane? Wyłączyłem to poprzez ustawienia w samym telefonie, ale w ten sposób
tracę możliwość odbierania mmsów, tak?

nie sądzę. przecież mms to już stara technologia, obsługiwały je telefony kiedy jeszcze nie było internetu w komórkach więc mms a internet to dwie inne sprawy.

Dnia 31.01.2012 o 16:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Swoją drogaą telefon nie wykrywa mi w ustawieniach wi-fi, ale podczas używania app''ów
normalnie się z wi-fi łączy, co jest nie tak :/?

skąd wiesz że łączy się przez wi-fi a nie gsm? jeżeli w ustawieniach nie ma połączenia z wi-fi to nie ma w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmieniam telefon z iPhona na inny, to jak mam przenieść swoje kontakty? W iPhonie zapisują się w pamięci telefonu a nie na karcie SIM przecież i jedyną kopię jaką mam to w iTunes, której nie mogę odczytać bez telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 19:31, Q-Jot napisał:

Jeśli zmieniam telefon z iPhona na inny, to jak mam przenieść swoje kontakty? W iPhonie
zapisują się w pamięci telefonu a nie na karcie SIM przecież i jedyną kopię jaką mam
to w iTunes, której nie mogę odczytać bez telefonu.


Włącz synchronizację kontaktów z iCloud, ew komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 19:50, krl_krl napisał:

Włącz synchronizację kontaktów z iCloud, ew komputerem.

Mam iPhone 3G, czyli bez iCloud. Mam zsynchronizowane z komputerem, kopia jest zapisana w iTunes, ale co mi po niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 19:31, Q-Jot napisał:

Jeśli zmieniam telefon z iPhona na inny, to jak mam przenieść swoje kontakty?


Po podczepieniu iPhone powinieneś mieć (w iTunes) opcję synchronizacji kontaktów z książką adresową, np. w Outlook Express. Wykonujesz ją i masz wszystkie kontakty w tym właśnie programie, skąd nietrudno je potem przenieść gdziekolwiek indziej.
Przynajmniej tak mi się wydaje ;)

Edit. O, znalazłem nawet obrazkowy poradnik: http://www.trickyways.com/2010/06/how-to-export-iphone-contacts-as-csv-file-in-windows-7/

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 10:26, Maurycy_69 napisał:

> normalnie się z wi-fi łączy, co jest nie tak :/?
skąd wiesz że łączy się przez wi-fi a nie gsm? jeżeli w ustawieniach nie ma połączenia
z wi-fi to nie ma w ogóle.


Bo mam to wyłączone, jest znaczek wi-fi(i normalnie mi z nim łączy. Gdy odpalam program wymagający dostępu do Internetu to pojawia się okienko pokazujące dostępną sieć. Tam wybieram i działa)i kasy nie zżera.

W innych miejscach sieć mi normalnie wykrywa(w ustawieniach), ale nie w akademiku. Dziwne, ale ważne że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2012 o 23:44, Ichibanboshi-kun napisał:

W innych miejscach sieć mi normalnie wykrywa(w ustawieniach), ale nie w akademiku. Dziwne,
ale ważne że działa.

To pokombinuj cos z ustawieniami routera. Np sprobuj zmienic zabezpieczenia z WPA2 na WPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować