Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

mam pytanie... mam iphone 3g [4.2.1 biezaca aktualizacja] no i mam takie pytanie, jak ustawic tapete , ale nie wtedy jak iphone jest zablokowany, tylko na tym tle w ktorym sie przerzuca stronami, z gory dzieki
dodam, ze jak wchodze w owe zdjecie, naciskam na ikonke w lewym dolnym rogu i naciskam na ustaw jako tapte , wyskakuje mi ze sobie moge przesunac , no i ustawic, ale nie wyskakuje mi zadne okienko zebym mogl sobie wybrac na ktora tapete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 21:40, mateusz111 napisał:

mam pytanie... mam iphone 3g [4.2.1 biezaca aktualizacja] no i mam takie pytanie, jak
ustawic tapete , ale nie wtedy jak iphone jest zablokowany, tylko na tym tle w ktorym
sie przerzuca stronami, z gory dzieki


Z tego co pamiętam to musisz go sobie "odblokować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 21:40, mateusz111 napisał:

mam pytanie...


Jest dokładnie tak, jak napisał kolega wyżej - podobnie jak multitasking, opcja ustawienia tapety na home screenie co prawda weszła wraz z softem 4.0, ale dostępna jest jedynie dla modeli od 3Gs wzwyż.

Ot, standardowy ruch Apple''a mający na celu zwiększenie sprzedaży nowszych urządzeń. Można to obejść tylko przez jailbreak, ale ku przestrodze: pamiętaj, aby przed ewentualnym oddaniem telefonu do serwisu przywrócić software do oryginalnego.

Jeśli oddałbyś im iPhone''a ze złamanym oprogramowaniem, straciłbyś gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może od czego to zależy, że jak raz podłacze iPhone do komputera to się zaczyna synchronizować i wszystko jest ok, a innym razem otwiera się tylko folder ze zdjęciami, a iTunes, iPhone nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2012 o 18:34, Outlander-pro napisał:

Polećcie jakieś fajne, przydatne, darmowe apki na Iphone''a :)


Z chęcią bym Ci pomógł - myślałem nawet, że bez problemu uda mi się znaleźć coś ciekawego, co spełniłoby Twoje wymogi - ale...
Problem w tym, że praktycznie wszystkie moje aplikacje na iPhone są płatne... Wszystko dlatego, że najczęściej wystarczy drobne 0.79 euro, aby dostać coś, co funkcjonalnością biję na głowę parę darmowych odpowiedników.

Przekonałem się o tym na własnej skórze, bo kiedyś też ograniczałem się tylko do tego, co było za darmo, ale w zasadzie to szkoda zachodu :)

Dobre, darmowe aplikacje są te od Google''a - choćby z jego Translatora korzystam niesamowicie często i spełnia swoją funkcję. Co nie zmienia faktu, że chyba i tak poszukam jakiegoś "ciekawszego" odpowiednika, bo robię się coraz bardziej wymagający, niestety ;)

Kiedyś darmowy był VLC, jako mobilny movie player, ale chyba został usunięty z AppStore ze względu na jakieś nieporozumienia z Apple (czyli standard).

Ogólnie, to radziłbym Ci poszukać list z najlepszymi, darmowymi aplikacjami via Google, albo zwyczajnie się przełamać i zacząć robić zakupy w AppStore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2012 o 22:29, Mohair napisał:

Ogólnie, to radziłbym Ci poszukać list z najlepszymi, darmowymi aplikacjami via Google,
albo zwyczajnie się przełamać i zacząć robić zakupy w AppStore ;)

Zawsze możesz polecić jakieś płatne - te parę euro to nie majątek niewiadomo jaki :) A tymczasem ściągnąłem już ulubioną appkę każdego hipstera - Instagram. Zrób badziewne zdjęcie, walnij pseudoartystyczny filtr i już jesteś bogiem obiektywu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:34, Outlander-pro napisał:

Heja ludzie :)

Polećcie jakieś fajne, przydatne, darmowe apki na Iphone''a :)

Palringo - komunikator obsługuje np gg facebook jabber
soundhound - leci coś w radiu albo w galerii i nie wiesz co? włączasz ten program i po chwili wyszukuje co to za utwór :)
Wikiamo - program do przeglądania wikipedii
tuba.fm - radio internetowe z wieloma stacjami posegregowanymi np wg gatunku
Kod pocztowy - czasem się przydaje ;) podajesz miasto i ulice i wyświetla kod pocztowy
PS express - photo shop
Tablice - wklepujesz literki z rejestracji samochodowej i pokazuje skąd jest typ który zajechał ci drogę ;)
Kursy NBP - wiadomo

resztę mam z cydii także nie wiem czy robiłeś jailbreake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką folię na przód i tył kupić, żeby chroniła iPhone 4s i nie było jej widać? Na Allegro tego multum, a nie chcę jakiegoś taniego bzdetu, co się będzie odklejać i łapać paprochy. Są jakieś dobre firmy, które się specjalizują w lepszej jakości produktach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o folię na przód to proponuję Power Support HD Anti-Glare Film Set for iPhone 4. Pasuje ona również do 4s, a jest rewelacyjna pod każdym względem. Stosunkowo droga, bo z tego co widziałem w amazonie kosztuje około 22 funtów, ale zdecydowanie jest warta swojej ceny. Pojawiała się czasem na allegro, ale nie pamiętam w jakiej cenie.Ja korzystałem z niej przy iPhone 3 g, od założenia nie byłą zdejmowana przez 2 lata posiadania telefonu, teraz przy "czwórce" też z niej korzystam. Nie spotkałem się z lepszą folią. A dodatkowo jest prosta w montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytani, czy da sie uzywac internetu na komputerze stacjonarnym z iphone''a 3g? Wiem ze z innymi komorkami sie tak da, ale iphone jest bardzo specyficzny. Jesli istnieje taka mozliwosc to bym bardzo byl wdzieczny za jakas instrukcje czy link do pomocy.

Sorki za bledy i brak polskich liter, z komorki sie ciezko pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 16:11, KamyK_84 napisał:

Witam, mam pytani, czy da sie uzywac internetu na komputerze stacjonarnym z iphone''a
3g? Wiem ze z innymi komorkami sie tak da, ale iphone jest bardzo specyficzny. Jesli
istnieje taka mozliwosc to bym bardzo byl wdzieczny za jakas instrukcje czy link do pomocy.

Sorki za bledy i brak polskich liter, z komorki sie ciezko pisze.

ja tego używam
http://www.iphonemodem.com/
ale musisz mieć jailbreake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A żadnego innego sposobu bez jailbreaka nie ma? Próbowałem szukać czegoś ale jak znajdowało się coś w miarę konkretnego to okazywało się, że jailbreake jest wymagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 16:18, KamyK_84 napisał:

A żadnego innego sposobu bez jailbreaka nie ma? Próbowałem szukać czegoś ale jak znajdowało
się coś w miarę konkretnego to okazywało się, że jailbreake jest wymagany.


Ja zawsze podpinałem iP do kompa przez USB, wchodziłem w ustawienia i bodajże tam była opcja "modem internetowy", po odpaleniu korzystałem z Internetu sieci komórkowej na kompie; nie wiem po co inne programy czy jailbrake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą znalazłem tą opcje. Z 3 lata mam ten telefon i nadal o niektórych rzeczach nie wiem :d Co prawda internet nie jest jakiś super szybki (3G mi słabo łapie) ale wystarczy. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 16:52, Maurycy_69 napisał:

Jak przeniesc kontakty i kalendarz z iphona 3gs na 4s?


Zsynchronizuj je z tym samym iTunes (za pierwszym razem pyta o to) innym rozwiązaniem będzie iCloud, tylko nie jestem pewien czy 3GS go używa (miałem 3G), tu jest najłatwiej - wystarczy wejść w ustawienia i sam sobie zaznaczysz, co chcesz synchronizować, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 17:30, Strange101 napisał:

Zsynchronizuj je z tym samym iTunes (za pierwszym razem pyta o to) innym rozwiązaniem
będzie iCloud, tylko nie jestem pewien czy 3GS go używa (miałem 3G), tu jest najłatwiej
- wystarczy wejść w ustawienia i sam sobie zaznaczysz, co chcesz synchronizować, a co
nie.

no niestety 3gs nie ma icloud ale spróbuje przez itunes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować