Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2012 o 21:13, krl_krl napisał:

> no niestety 3gs nie ma icloud ale spróbuje przez itunes
Ma.

Aaa byc moze, ale ja jade na oprogramowaniu 4 :p tak czy inaczej udalo sie to zrobic przez itunes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:53, Q-Jot napisał:

Panowie jaką folię na przód i tył kupić, żeby chroniła iPhone 4s i nie było jej widać?
Na Allegro tego multum, a nie chcę jakiegoś taniego bzdetu, co się będzie odklejać i
łapać paprochy. Są jakieś dobre firmy, które się specjalizują w lepszej jakości produktach?

Jeśli jeszcze nie kupiłeś, to ta folia o której Marcin napisał jest na ebay za niecałe 65zł (w tym przesyłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ogole istnieje taki program, ale moze ktos sie natknal.
Mianowicie app do robienia zdjec noca. Ale nie taki jak wszystkie ktore po prostu rozjasniaja, ale taki, ktory po prostu trzyma dluzej otwarta przeslone (np 2s).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić ipada pierwszej generacji? Mam tysiaka mniej więcej i nawet z 3g modele da się dostać, ale że granie na tym jest dla mnie najważniejsze, to czy dwurdzeniowy procesor w drugim ipadzie pozwala odczuć różnicę w stosunku do pierwszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 16:09, tomoliop napisał:

Czy warto kupić ipada pierwszej generacji? Mam tysiaka mniej więcej i nawet z 3g modele
da się dostać, ale że granie na tym jest dla mnie najważniejsze, to czy dwurdzeniowy
procesor w drugim ipadzie pozwala odczuć różnicę w stosunku do pierwszego?


Jak do grania, to raczej bym nie polecał, testowałem oba iPady i dwójka wydaje się O WIELE mnie zlagowana, co pewnie na wydajność w grach się przekłada. Na pewno gry zaczęły już wspierać 2 rdzenie, przez co jednordzeniowce mogły zostać odstawione przez programistów na bok. Z ciekawości sprawdziłem jak GTA 3 działa na pierwszym iPadzie i... słabo działa.
http://www.youtube.com/watch?v=s6nJGhL1jrU

W jakieś gry 2D/starsze 3D na pewno pograsz, ale nie w najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 16:09, tomoliop napisał:

Czy warto kupić ipada pierwszej generacji? Mam tysiaka mniej więcej i nawet z 3g modele
da się dostać, ale że granie na tym jest dla mnie najważniejsze, to czy dwurdzeniowy
procesor w drugim ipadzie pozwala odczuć różnicę w stosunku do pierwszego?

Pierwszego nie warto, słabe podzespoły (ćwiartka GB RAMu to porażka) i nie będzie już updateowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi - faktycznie różnice widać, nie takie wielkie, klatek też niewiele więcej, ale chyba faktycznie lepiej trochę dołożyć na ,,dwójkę". Tablety z androidem rozważałem, ale nie ma na nie zbyt wiele świetnych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wymusić strumieniowanie zdjęć? Przyszedłem do domu pół godziny temu, tel jest podłączony do wi-fi, nawet do ładowarki go podłączyłem, a zdjęcia jeszcze nie pojawiły się na kompie.. Jest sposób żeby ręcznie wysłać zdjęcia? (zdjęć nie ma nawet na iPhonie w albumie w folderze strumień zdjęć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jedyną możliwością odblokowania iPhona 4S z iOS 5.1.1 z basebendem 2.00.12 jest kupienie Gevey Ultra S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 10$ giftcard i nie wiem na co wydać najlepiej. Na gierki nie bardzo się opyla, bo lepiej wrzucić w Appshopper i co chwile jakaś promocja, albo za Free. Zaproponujecie coś? Może Keynote, bo to raczej nie stanieje a od Pages jest lepszy iA Writer i kosztuje grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 22:56, Q-Jot napisał:

Mam 10$ giftcard i nie wiem na co wydać najlepiej. Na gierki nie bardzo się opyla, bo
lepiej wrzucić w Appshopper i co chwile jakaś promocja, albo za Free. Zaproponujecie
coś? Może Keynote, bo to raczej nie stanieje a od Pages jest lepszy iA Writer i kosztuje
grosze.


Ja mojego giftcarda wydałem w większości na Reedera, Calcbota, WolframAlpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo cos na temat iphone 5?
chociaż w przybliżeniu?
zbliża sie wymiana mojego telefonu i dobrze byłoby wiedzieć kiedy wyjdzie 5 bo mam zamiar sie w nia zaopatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 14:53, the_bishop napisał:

na temat premiery iphone5*


Oficjalnie nic. Nieoficjalnie ma mieć troszkę dłuższy (ale nie szerszy) ekran by dosięgnąć do 4".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 14:53, the_bishop napisał:

na temat premiery iphone5*

Prezentacja na 99% będzie jakoś na przełomie wrzesień/październik, do kupienia w Polsce pewnie z miesiąc potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko, chce w swoim 3g zmienić 4.2.1 na redd00ra, tylko niespecjalnie wiem, jak zsynchronizować same kontakty? nie chce robić całego backupu, chce zgrać sobie po prostu kontakty, a reszte szmelcu potem sobie wgrywać. Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 00:53, the_bishop napisał:

czy jest możliwość synchronizowania telefonu z komputerem bez kabelka? ( wi-fi, bluetooth
) ?


Z tego co wiem to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować