Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2012 o 15:37, Tyler_D napisał:

Jest mały problem. Znajoma ma Iphone''a 3gs ale ma problem bo nie może przesyłać / odbierać
innych plików z innych telefonów przez bluetooth. Mógłby ktoś powiedzieć w czym rzecz
i co należy zrobić by było okej?


http://simblog.pl/uwolnij-bluetooth-w-swoim-iphonie
Dotyczy trójek bo czwórki podobno już mają to wbudowane. Nie mam pewności czy gs również to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 21:02, Tyler_D napisał:

Się jeszcze jeden problem pojawił - w jaki sposób anulować / zatrzymać aktualizację?


Nie da się zatrzymać kiedy ikonka się "trzęsie" (po przytrzymniu palca na niej) ? Jeśli nie to odłącz pobieranie danych. Ustawienia --> Ogólne --> Sieć --> Wszystko odłączamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma twierdzi że ''nie trzęsie się ikona bo to nie jest osobna gra czy aplikacja żeby się instalowała tylko na pulpicie, tylko aktualizacja tak jak w kompie np. Odłączała - przecież na co dzień nie ma włączonego neta. Mimo to że jest napisane że zatrzymano proces instalacji i będzie włączony jak podłączy Wi-Fi [?!]. Możliwe też że aktualizacja pobiera się tylko wtedy gdy z niej ''nie wychodzi'' więc i tak będzie się ściągało jak w nią ''wejdzie''. Czy aktualizacja iOS6 to jest ta najnowsza [ Iphone 3gs ]? Czy opłaca się ją brać i co ciekawego ona zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, iOS 6 to najnowsza wersja systemu.
Też mam iphone 3gs i z tego co wyczytałem jest to trochę okrojona wersja systemu na ten telefon. Wszystkie zmiany i nowości można przeczytać przed ściągnięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 11:47, Tyler_D napisał:

A wiesz może jak rozwiązać ten wcześniejszy problem z aktualizacją?

rozumiem, że automatycznie uaktualnia się przez wi-fi? wystarczy ustawić w opcjach żeby aktualizował tylko przez itunes a nie przez wi-fi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wam podobaja nowe mapy w iOS 6? Jak dla mnie totalna porażka.. Mapy satelitarne od google o niebo lepsze i bardziej szczegółowe. Mapa zwykła tez byla czytelniejsza i mam wrażenie, że było na niej więcej obiektow.
Ktoś wie po co w ogóle wprowadzili tą zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników orange w abonamentach.
Czy w momencie kiedy chcecie się połączyć z netem to takie połączenie następuje z automatu poprzez kartę sim ?
Tzn mam na myśli czy da się telefon a konkretnie Samsunga Galaxy 2 Mini skonfigurować tak, żeby łączył się z netem tylko poprzez wifi ?
Nie chce bulic dodatkowych rachunków a siedząc w domu czy w darmowej strefie wifi gdzieś w centrum wolał bym korzystać z netu bez płacenia orange dodatkowego haraczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh edycje szlak trafił...
Zapomniałem tam dopisać czy starczy wyłączenie opcji dane pakietowe żeby zablokować temu szajsungowi opcje ciągnięcia danych internetowych z karty ? [czniać nawet jak mi zablokuje odbieranie mmsów, pies je szarpał, kto w dobie gmaila wysyła mmsy... :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 21:02, Mroczny_Joga napisał:

Siemka, ktoś mi powie czemu iphon 4s na stronie apple kosztuje tylko 99$ co przy obecnym
kursie koło 300zł czy to nie za mało ?


Abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 21:02, Mroczny_Joga napisał:

Siemka, ktoś mi powie czemu iphon 4s na stronie apple kosztuje tylko 99$ co przy obecnym
kursie koło 300zł czy to nie za mało ?


Bo amerykanie to taki biedny naród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc to tak, bo znalazłem stronkę która zajmuję się pośrednictwem przy zakupach z USA i nie dużo sobie liczy za usługę+przesyłkę. Mam pytanie czy mógłbyś mi podać linka ze strony Apple do iphona bez abonamentu (jeśli to dla Ciebie nie problem) bo ja powiem szczerzę że się gubię na tej ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 21:21, Mroczny_Joga napisał:

A więc to tak, bo znalazłem stronkę która zajmuję się pośrednictwem przy zakupach z USA
i nie dużo sobie liczy za usługę+przesyłkę. Mam pytanie czy mógłbyś mi podać linka ze
strony Apple do iphona bez abonamentu (jeśli to dla Ciebie nie problem) bo ja powiem
szczerzę że się gubię na tej ich stronie.


więc tak, czarny iPhone 4s, 16 GB pamięci odblokowany na stronie Apple kosztuje 549$

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone/iphone4s tu musisz wybrać model który Cie interersuje, a potem klikąc "Or get iPhone unlocked and contract free"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie polecam 4s 16GB, jak podał powyżej Marcin. Lepiej troszkę dopłacić i mieć 32. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony. A to dlatego, że zdjęcia 8mega pixeli i filmy 1080p zajmują na prawdę dużo miejsca. A i gry pojawiają się coraz bardziej zaawansowane i wiele z nich potrafi zajmować ponad 1GB miejsca. a jeszcze muzyka itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś mi się iTunes nie chciał odpalić, więc pobrałem najnowszą wersje 64bit ze strony apple, i zainstalowałem. Teraz jak podłączam iPhona pojawia mi sie błąd jak na obrazku. Rzecz w tym że 64bitowa wersja jest zainstalowana więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować