Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Próbuję ściągnąć Curiosity z App Store. Gdy próbuję przez Itunes, wyskakuje błąd połączenia internetowego. Gdy bezpośrednio przez iPhona, wyskakuje nic nie mówiący błąd pobierania. Ktoś ma podobny problem, lub pomysł na rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 15:13, cebulowy napisał:

Próbuję ściągnąć Curiosity z App Store. Gdy próbuję przez Itunes, wyskakuje błąd połączenia
internetowego. Gdy bezpośrednio przez iPhona, wyskakuje nic nie mówiący błąd pobierania.
Ktoś ma podobny problem, lub pomysł na rozwiązanie?

Już nie mogłem edytować :(
Wszystko działa. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest odczekanie 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania:
- Czy posiadając muzykę legalnie ściągniętą(kupioną) na komputerze nr.2 powiedzmy sobie wkładam do iPhone''a 4S muzykę i wchodzę do komputera nr.2 to ta muzyka której nie ma w komputerze nr. 2 się kasuje w iPhone?
-Gdzie jest dokładniej to miejsce gdzie nie trzymać, by mi nie padał zasięg?
-Paypal na płatne aplikacje - mogę?
-W porównaniu do androida w większości przypadków nie muszę się bać o wirusy, to prawda? Jakich aplikacji unikać,zazwyczaj nisko ocenianych tak? I na co jeszcze szczególnie zwracać uwagę przy pobieraniu app?
-Jak uchronić iPhone''a przed wszelkimi zniszczeniami? Jakiej firmy poleca się kupienie jakiegoś etui chroniącego to urządzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Może ktoś będzie wiedział. Mam iPhona 4s i przymierzam się do kupna tabletu i rozważam, któryś z iPadów. Moje pytanie jest takie. Czy można na przykład pobrać na oba urządzenia tę samą grę i grać w nią w multi przez wifi na tym samym koncie ? Czy nie "wywali" np. jednego uczestnika. Chodzi o to , że mam kilka fajnych wyścigów kupionych za kilkadziesiąt eurocentów w czasie używania iPhona i fajnie byłoby w nie pograć na multi lokalnie. W darmowych grach raczej multi nie ma. A dla iPada nie będe jeszcze raz kupował. Jeśli to by nie działało, to chyba kupie jakiś tańszy tablet od Samsunga np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 09:41, BluesBoy napisał:

Mam pytanie. Może ktoś będzie wiedział. Mam iPhona 4s i przymierzam się do kupna tabletu
i rozważam, któryś z iPadów. Moje pytanie jest takie. Czy można na przykład pobrać na
oba urządzenia tę samą grę i grać w nią w multi przez wifi na tym samym koncie ? Czy
nie "wywali" np. jednego uczestnika. Chodzi o to , że mam kilka fajnych wyścigów kupionych
za kilkadziesiąt eurocentów w czasie używania iPhona i fajnie byłoby w nie pograć na
multi lokalnie. W darmowych grach raczej multi nie ma. A dla iPada nie będe jeszcze raz
kupował. Jeśli to by nie działało, to chyba kupie jakiś tańszy tablet od Samsunga np.


Sam se odpowiem: Tak, to działa ! Można grać w multi na tym samym koncie przez wifi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 09:56, BluesBoy napisał:

Sam se odpowiem: Tak, to działa ! Można grać w multi na tym samym koncie przez wifi !

Szkoda że nie widziałem pytania to od razu bym odpowiedział :) mam 4s a swojego starego 3Gs dałem dziewczynie i ostro pocinamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może kiedyś problem z przyciskiem wyciszania w 3G/3GS?
Mój chyba właśnie skapitulował, nie mam jak teraz wyciszyć telefonu co jest trochę denerwujące, szczególnie na zajęciach :/ Wie ktoś może jaki jest koszt wymiany tegoż małego guziczka?
I kolejne pytanie - wymieniał ktoś z Was kiedyś tylni panel obudowy? Dużo z tym zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 12:54, Ha_Xior napisał:

Miał ktoś może kiedyś problem z przyciskiem wyciszania w 3G/3GS?


Chyba każdy ;D

Dnia 03.02.2013 o 12:54, Ha_Xior napisał:

Mój chyba właśnie skapitulował, nie mam jak teraz wyciszyć telefonu co jest trochę denerwujące,
szczególnie na zajęciach :/ Wie ktoś może jaki jest koszt wymiany tegoż małego guziczka?


Wystarczy długopis/ew spinacz - rok tak wyciszałem, da się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2013 o 14:00, Strange101 napisał:

Wystarczy długopis/ew spinacz - rok tak wyciszałem, da się przyzwyczaić.

Mieć iPhone''a i wyciszać go spinaczem. Ta ironia mnie zabiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 14:00, Strange101 napisał:

Wystarczy długopis/ew spinacz - rok tak wyciszałem, da się przyzwyczaić.


Ale jak? Ja mam ten guziczek, tylko, że nie zaskakuje wyciszenie jak daję go na dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 14:02, Daelor napisał:

Mieć iPhone''a i wyciszać go spinaczem. Ta ironia mnie zabiła.


Całkiem dużo osób tak robi, to nie mój patent. Wielu użytkowników i tak ma go zwykle przy sobie, żeby dostać się do karty SIM. Może i komicznie to brzmi, ale trzeba sobie jakoś radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 19:27, Ha_Xior napisał:

Pewien miły Pan obmyślił bardzo przydatny sposób na wyciszenie bez pomocy długopisu czy
też spinacza ;)
Może jeszcze komuś się przyda (mi osobiście baaardzo się przydało ;p)
http://www.youtube.com/watch?v=G-4w--nQrn4

heh używam iOS 3 lata i nie wiedziałem o tej opcji :P chociaż jak dla mnie jest dla przeciętnego użytkownika nieporęczna. Przecież dużo łatwiej po prostu wyciszyć guziczkiem. no chyba że ktoś ma popsuty jak wy :) ja nigdy w żadnym z urządzeń nie miałem z nim problemów, może po prostu mam farta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga. Nadaje cenny komunikat :) od dzisiaj do prawdopodobnie końcca weekendu można za darmo pobrac na appstore Infinity Blade. Przepraszam że na tylu forach to ogłaszam ale chce aby jak najwięcej osób skorzystało z tej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 22:05, seroero napisał:

Uwaga, uwaga. Nadaje cenny komunikat :) od dzisiaj do prawdopodobnie końcca weekendu
można za darmo pobrac na appstore Infinity Blade. Przepraszam że na tylu forach to ogłaszam
ale chce aby jak najwięcej osób skorzystało z tej promocji



Wersja normalna czy czymś skrojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 22:05, seroero napisał:

Uwaga, uwaga. Nadaje cenny komunikat :) od dzisiaj do prawdopodobnie końcca weekendu
można za darmo pobrac na appstore Infinity Blade. Przepraszam że na tylu forach to ogłaszam
ale chce aby jak najwięcej osób skorzystało z tej promocji


Ponoć naprawdę wielki hit, trzeba będzie przetestować :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są główne przewagi iPhona5 nad 4S? Dodatkowy rząd iKonek nie specjalnie mnie przekonuje, a obiło mi się też o uszy, że najnowszy model ma inne wejście od innych. Są jakieś powody aby kupić właśnie 5 zamiast 4S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 06:15, Sandro napisał:

Jakie są główne przewagi iPhona5 nad 4S? Dodatkowy rząd iKonek nie specjalnie mnie przekonuje,
a obiło mi się też o uszy, że najnowszy model ma inne wejście od innych. Są jakieś powody
aby kupić właśnie 5 zamiast 4S?

Z tego co czytalem 4s od 5 rozni sie tylko wiekszym ekranem, tym innym "rewolucyjnym" wejsciem dzieki ktoremu nie musimy sie martwic o to czy aby nie probujemy podlaczyc wtyczki odwrotnie!, i aparat ma nieco wyzsze ISO dzieki czemu zdjecia przy malym oswietleniu wypadaja nieco lepiej. Mozliwe ze procesor jest tez nieznacznie szybszy. Ogolnie wymiana z 4s na 5 jest niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 14:01, Maurycy_69 napisał:

Ogolnie wymiana z 4s na 5 jest niepotrzebna.

W takim razie zacznę rozglądać się za 4S, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 12:17, Sandro napisał:

> Ogolnie wymiana z 4s na 5 jest niepotrzebna.
W takim razie zacznę rozglądać się za 4S, dzięki.

Aa zrozumialem ze masz juz 4s i zastanawiasz sie nad wymiana na 5.. W takim badz razie jak ci sie niz spieszy, to po czekaj kilka miesiecy bo ma wyjsc iPhone 6 wiec ceny piątki bardzo spadna. A jak ci sie spieszy to juz zalezy jaka gotowka operujesz. Ja zawsze staram sie brac najnowszy model na rynku ;) ale to takie moje upodobanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować