Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2013 o 20:50, tomoliop napisał:

Nie mogę znaleźć definitywnego potwierdzenia - nie da się na ipadzie pierwszej generacji
zrobić ios 6? Bo muszę mieć to IB 3:((

Nie. Najnowsza wersja iOS na iPada pierwszej generacji to 5.1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 20:50, tomoliop napisał:

Nie mogę znaleźć definitywnego potwierdzenia - nie da się na ipadzie pierwszej generacji
zrobić ios 6? Bo muszę mieć to IB 3:((

Nie ma takiej możliwości. Podejrzewam też, że IB3 nie działałoby na iPadzie 1st gen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 18:16, Evertsen_Dante napisał:

Tak się zastanawiam nad kupnem ładowarki bezprzewodowej do 4/4S. Taki zmyślny bajer pod
choinkę. Tylko czy taka forma ładowania ma sens? No i jakie modele moglibyście polecić?

chodzi o te indukcyjne? IMO sa zabójcze dla baterii, która w iPhonach i tak słabo trzyma. bajer fajny ale ja sam się na niego nie zdecydowałem. możliwe że się mylę co do jej negatywnych skutków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
ja mysle ze Iphony są spoko, mają dużo caseów i są fajne, tylko od 4 w górę.
4s chyba najlepszy bo 5 ma dziwne kolory i wgl.
A 3 jest taka jajowata, podróba samsunga.
Minus jest taki że sie szybko zbijają, w szkole moja koleżanka ma plecak na kółkach i włożyła Iphone, i jak nasz kolega zaczął udawać że jej plecak to kosiarka, stukając w ściane, rozbił jej szybkę.
Albo jej na dywan spadł i wymieniała tak ciągle chyba 3 razy.
Ale wymieniajcie na nieoryginalny ekranik, bo bez sensu za szybke płacić kolejny 1000 jak można już inny telefon za to kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 11:04, WojujacyGimbownik napisał:

Minus jest taki że sie szybko zbijają, w szkole moja koleżanka ma plecak na kółkach i
włożyła Iphone, i jak nasz kolega zaczął udawać że jej plecak to kosiarka, stukając w
ściane, rozbił jej szybkę.

chodzisz do szkoły specjalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ma ktoś z Was tutaj zaglądających może iPhone 5s? Jeśli tak to mógłbym prosić o parę słów dotyczących tego czy warto go kupić (lub nie) i dlaczego?
Recenzję czytałem, ale zawsze lepsze są opinie od "zwykłych" użytkowników niż od redakcji, która ma styczność z super gadżetami codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do użytkowników. Czy iPhone/iPad/iPod przekierowuje kod QR do AppStore, jeśli podany zostanie w nim link do strony www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 18:33, Sigu napisał:

Pytanko do użytkowników. Czy iPhone/iPad/iPod przekierowuje kod QR do AppStore, jeśli
podany zostanie w nim link do strony www?

wydaje mi się że tak, bo jak np w przeglądarce w iphone wpiszesz nazwę aplikacji w google i klikniesz w link przekierowujący do strony www to otwiera od razu app store

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4S to ciągle bardzo dobry telefon, a da się go już wyrwać dosyć tanio.
Jeśli nigdy nie miałeś styczności z iOS, to ściągnij iTunes, popatrz sobie na pozycje w AppStore i zdecyduj, czy polityka Apple Ci pasuje. Ja ze swojej strony polecam, o wiele bardziej mi to podeszło niż urządzenia na Androidzie (a używałem ich trochę), ale to kwestia osobistych preferencji i nikt nie zdecyduje za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 11:29, Prince_Miki napisał:

Ale czy 4s nie laguje? Jestem na to bardzo uczulony ;)


Sam w sobie nie, ale może zacząć zwalniać, gdy masz za dużo odpalonych rzeczy w tle. Nie wiem, co dzieje się przy zapchanej po brzegi pamięci, bo nie dopuszczałem do tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować