Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Jak tak oglądam te wszystkie testy na necie i rzuciła mi się jedna kwestia. Mam na myśli 5 ale może inne też tak mają. Czy zawsze po włączeniu ekraniku żeby korzystać z telefonu trzeba wpisywać kod na ekranie blokady lub Touch Id w 5s? Chyba do cholipy można to wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 20:01, DesMonD__PL napisał:

Sprawa, czy moge mamy iphona zalogowac na te samo konto co moj jest? nie chce mi sie
tracic czasu na nowe konto czy to moze jakos ''szwankowac''?

możesz. będziesz mógł wtedy za darmo pobrać aplikacje kupione przez twoją mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 11:19, Outlander-pro napisał:

Poleca ktoś może jakieś miejsce w Warszawie gdzie tanio i dobrze naprawią iPhone''a?
W moim 4S mocno szwankuje złącze ładowania, muszę kabelek wręcz oplatać gumkami recepturkami
i ustawiać pod odpowiednim kątem by się ładowało i jest coraz gorzej. Miał ktoś z czymś
taki problem? Ile naprawa może kosztować?

po prostu kup nowy kabelek. na allegro za grosze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2015 o 22:51, Maurycy_69 napisał:

po prostu kup nowy kabelek. na allegro za grosze są

Jakby problem leżał w kabelku, to bym o tym napisał. Kabelków to ja mam sztuk 3 czy 4, ten który używałem najdłużej chwyta po wielkich mękach, zatem jestem pewien że to złącze ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 23:14, Outlander-pro napisał:

Jakby problem leżał w kabelku, to bym o tym napisał. Kabelków to ja mam sztuk 3 czy 4,
ten który używałem najdłużej chwyta po wielkich mękach, zatem jestem pewien że to złącze
ładowania.

napisałeś że musisz oplatać gumkami kabelek więc zrozumiałem że z nim coś jest nie tak. ja swojego 4s mam od 3 lat i jedyne co to poszedł mi właśnie kabelek.. no, jeszcze nie poszedł, ale popękała izolacja przy wtyczce i niedługo będzie do wymiany. z gniazdkiem nie mam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od niedawna jestem posiadaczem iphona 4s. Gdy próbuję go podłączyć do komputera zaczyna wariować i co chwilę, to się zaczyna ładować, to się odłącza. Wyskakuje mi okno z informacją, że iTunes nie może połączyć się z tym iPhonem i wystąpił nieznany błąd (0xE8000084). Zainstalowałem od nowa iTunes ale nie pomogło, zaktualizowałem system, też nic. Dodam, że na innych komputerach działa cacy. Mam iOS 8.1.2. a mój komputer to laptop Asusa ze średniej półki. Pomożeta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 19:37, franko113 napisał:

Witam! Od niedawna jestem posiadaczem iphona 4s. Gdy próbuję go podłączyć do komputera
zaczyna wariować i co chwilę, to się zaczyna ładować, to się odłącza. Wyskakuje mi okno
z informacją, że iTunes nie może połączyć się z tym iPhonem i wystąpił nieznany błąd
(0xE8000084). Zainstalowałem od nowa iTunes ale nie pomogło, zaktualizowałem system,
też nic. Dodam, że na innych komputerach działa cacy. Mam iOS 8.1.2. a mój komputer to
laptop Asusa ze średniej półki. Pomożeta? :)

Odinstaluj jeszcze raz itunes i uzyj narzedzia apple do odinstalowywania wszystkich produktow apple (pisze z komorki wiec nie podesle linka, wygooglaj sobie). Potem zainstaluj jeszcze raz itunes. Mi pomoglo w tamim przypadku. Nie wiem czy ten sam nr bledu byl ale objawy byly podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie nietypowe pytanie. Czy, żeby na fejsie(4''s)korzystać z wiadomości trzeba korzystać z massengera [m-r] ? Czy jest coś innego ? I jak na tym massengerze usuwać wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 12:46, asaptnk napisał:

Witam, mam takie nietypowe pytanie. Czy, żeby na fejsie(4''s)korzystać z wiadomości trzeba
korzystać z massengera [m-r] ? Czy jest coś innego ? I jak na tym massengerze usuwać
wiadomości ?

Posty piszesz już kilka miesięcy, więc powinieneś już wiedzieć, że "cenzura" na jedną literkę, to nie cenzura. Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 12:46, asaptnk napisał:

Witam, mam takie nietypowe pytanie. Czy, żeby na fejsie(4''s)korzystać z wiadomości trzeba
korzystać z massengera [m-r] ? Czy jest coś innego ? I jak na tym massengerze usuwać
wiadomości ?

tak, do pisania wiadomości jest oddzielna aplikacja.
jak chcesz usunąć pojedyncza wiadomość, przytrzymaj na niej palec i kliknij usuń, jak chcesz usunąć całą konwersację, to przesuwasz palcem w lewo na danej konwersacji i klikasz usuń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, przecież pisze że masz słaby sygnał w kalendarzu xD

Spróbuj poszperać w ustawieniach lokalizacji, może masz właczone takie coś przy kalendarzu, a jak nie to ja bym zrobił backup icloud, zerowanie, i restore z backupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 10:08, zerohunter napisał:

Wiadomo, przecież pisze że masz słaby sygnał w kalendarzu xD

No wlasnie dziwne nie?

Dnia 12.02.2015 o 10:08, zerohunter napisał:

Spróbuj poszperać w ustawieniach lokalizacji, może masz właczone takie coś przy kalendarzu,
a jak nie to ja bym zrobił backup icloud, zerowanie, i restore z backupu.

Lokalizacje mam wyłączoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Kupiłem sobie 2 dni używanego Iphone 5. Problem jest ze dwie noce z rzędu bateria spadała aż o ponad 30 % . Wszystkie zadania wyłączone , sieć 2g i chyba większość synchronizacji się pozbyłem. Da rade coś zrobić czy lepiej oddawać póki czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5s i problem z mocno spadającą baterią w nocy pojawiał się gdy trzymałem telefon przy oknie. Podejrzewam, że powodem tego była niska temperatura, telefon był zimny. Teraz zostawiam go w innym miejscu i bateria spada tylko o 2-3%. Nie wiem czy to Ci pomoże ale ja miałem takie przygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 09:53, Radekl2 napisał:

Ja mam 5s i problem z mocno spadającą baterią w nocy pojawiał się gdy trzymałem telefon
przy oknie. Podejrzewam, że powodem tego była niska temperatura, telefon był zimny. Teraz
zostawiam go w innym miejscu i bateria spada tylko o 2-3%. Nie wiem czy to Ci pomoże
ale ja miałem takie przygody :)


Rzeczywiście jakiś sens to ma :) Jak zostawiłem dzień wcześniej przy łóżku to spadło tylko o kilka %. Spróbuje jeszcze raz ale i tak nie przeczuwam że ten telefonik długi u mnie pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać, bateria w iPhone jest strasznie słaba. Nie wiem jak wypada konkurencja, ale w dzisiejszych czasach chyba cudów nie możesz oczekiwać. Ja swojego 5s muszę ładować codziennie, a czasami nawet to nie wystarcza- trzeba go podpiąć na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować