Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

O z tym softem to niezła heca .Czekam na kopiuj/wklej i te wysyłanie wiadomości głosowych .To będzie petarda jak dla mnie ,bo nie chce mi się SMSów pisać .Bluetooth też gitara ,o ile będzie można z innymi telefonami się kojarzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:53, krl_krl napisał:

A co do SwirlyMMS: przestaw datę o 10 lat do przodu, aktywuj licencję, ustaw normalną
datę. Będzie działać.

Na jakiej zasadzie to działa ? Wziąłem "uzyskaj licencję" a potem zamiast "kupuję " , "aktywuj" .Przesunąłem wcześniej datę .Jak to jest ,że nie muszę płacić za pełną wersję programu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:36, krl_krl napisał:

Po prostu koniec licencj trial jest ustawiony o 10 lat do przodu. Więc po 10 latach będziesz
musiał zapłacić ;)

Czyli demo i licencja trial to dwie róźne sprawy ? Bo okres demo mi się skończył i aktywowałem coś innego .A ma znaczenie ,który ten "MMS serwero coś tam od Ery" się wybierało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W AppStore pojawił sie pierwszy (chyba) Myst. Gra kosztuje 5€/6$ i zajmuje tylko 727MB. To ponad trzy razy więcej niż Payback który dotychczas był najcięższą aplikacją (jakieś 220MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem kupno iPhona, ale PSP wygrało. Produkt Apple, kusił przede wszystkim dużym, dotykowym wyświetlaczem i niezwykle szybkim dostępem do internetu, ale mi chodziło głównie o prawdziwe gry (takie, jak na komputer). PlayStation Portable wprawdzie też ma internet, niestety nie można z niego korzystać w dowolnym miejscu, a szkoda ;/ Jednak pod względem gier wygrywa konsola SONY - zacząłem zbierać kasę i prawdopodobnie dokonam zakupu na początku wakacji.

//EDIT//

Poza tym, iPhone jest zbyt drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:10, krl_krl napisał:

Jeśli zależy Ci głównie na grach to dokonałeś dobrego wyboru.


Orientujesz się może, ile kosztuje internet w iPhonie? Są jakieś pakiety, jak się za niego płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:12, Hommicide napisał:

Orientujesz się może, ile kosztuje internet w iPhonie? Są jakieś pakiety, jak się za
niego płaci?

To akurat zależy od operatora. Najmniejsza paczka danych jaką dostaniesz w abonamencie to 500MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:15, krl_krl napisał:

> Orientujesz się może, ile kosztuje internet w iPhonie? Są jakieś pakiety, jak się
za
> niego płaci?
To akurat zależy od operatora. Najmniejsza paczka danych jaką dostaniesz w abonamencie
to 500MB.


Ile kosztuje ten pakiet z 500mb do wykorzystania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:20, Hommicide napisał:

Ile kosztuje ten pakiet z 500mb do wykorzystania?

Jest tak: kupujesz abonament (95zł w Erze) i dostajesz pakiet w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:21, krl_krl napisał:

> Ile kosztuje ten pakiet z 500mb do wykorzystania?
Jest tak: kupujesz abonament (95zł w Erze) i dostajesz pakiet w cenie.


A jeśli ktoś ma iPhona na kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:24, Hommicide napisał:

A jeśli ktoś ma iPhona na kartę?

To włączasz sobie usługę gdzie masz tani internet ale drogie rozmowy, lub kupujesz paczkę danych (tu pytasz się operatora jak dużo i za ile).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na pewno chcesz takie słuchawki? Mi rozwaliły się po jakimś miesiącu użytkowania, na twoim miejscu kupił bym jakieś słuchawki douszne.
A co do samych słuchawek. Z tego co pamiętam to w oryginalnych te paski na wtyku były złote, a w zwykłych słuchawkach nie ma mikrofonu. Ale ja kupiłem Ipoda już jakiś czas temu, więc mogli coś w nich zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podróba, oryginały nie "prześwitują" ta mocno.
btw nie polecam oryginalnych słuchawek Apple''a, już lepiej trochę dołożyć i kupić dobry sprzęt.

Rumcajsev
paski są białe, w słuchawkach od iPhone mikrofon jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was nie wie przypadkiem gdzie można dostać dobre głośniki do Iphona 3G i żeby nie były takie drogie jak oryginalne(600zł) a w cenie za max 300zł(oczywiśnie dobrej jakości i na baterie lub akumulator)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować