Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2009 o 23:02, zerohunter napisał:

Drogie są aplikacje i gry?


Od darmowych do takich po 8 Euro. Zdarzają się i droższe programy, ale to specjalne przypadki. Większość gier ma ceny od 0,79 do 3,99 E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:02, zerohunter napisał:

Drogie są aplikacje i gry?


To zalezy od gry i aplikacji. Jest cala masa calkowicie darmowych. Sa tez platne od 79 euro centow do 10 euro. Ale jak sa jakies drozsze to warto poczekac z zakupem, bo dosc czesto zdarzaja sie okresowe przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem że to wszystko ściągam i instaluje przez iTunes tak?

A te darmowe to są takie np. iBeer czy coś niższej klasy?


E:Jednak co ja tu robię, mam zbierać na kompa a nie napalać się iPhonea, który kosztuje 2000 złotych(chyba bym nie zniósł kupna 3G);/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na Twoim iPhonie 3GS dziala Voice Control? Masz z ta opcja jakies problemy? Wczoraj pokazywalem bratu, ktory ma starsza wersje iPhone jak dziala Voice Control. Najpierw kazalem telefonowi zadzwonic do wybranych osob, dzialalo bez problemu. Jednak jak wlaczylem muzyke i sie zapytalem co to za utwor glos stwierdzil, ze w tej chwili zaden nie jest odtwarzany. A byl puszczany akurat Rocky Mountain Way Joe Walska z albumu"The Music of Grand Theft Auto IV". Przed chwila znow puscilem ten utwor, ale tym razem iPhone poprawnie rozpoznal co to za utwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 21:01, Wojman napisał:

> ponoć
> w erze są problemy z siecią, kłamliwe promocje itp.

Zmajdz mi w Polsce siec, z ktora nigdy nie ma problemow. Jesli wlasnie o problemy z siecia
to Orange jest przodownikiem w tej kwestii. Podobnie jak z klamliwymi promocjami.


Ja mam Iphona 3G kupionego w Erze i też robili sporo problemów, po za tym z zasięgiem sieci marnie. Czasem nawet w centrum Warszawy nie działała, bo nadajnik był uszkodzony("pal go sześć" gdyby to było raz, ale przyjeżdżam miesiąc później i było to samo 0 kresek, brak zasięgu na Mokotowie - SGH).

Po za tym cięzko było wynegocjować dobrą cenę(czyli 10 zł) mając 3 telefony w ich sieci ze średnim abonamentem około 80zł( w tym 2 telefony od 10 lat u niech a jeden od 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 19:38, Bosper napisał:

Po za tym cięzko było wynegocjować dobrą cenę(czyli 10 zł) mając 3 telefony w ich sieci
ze średnim abonamentem około 80zł( w tym 2 telefony od 10 lat u niech a jeden od 8)


10 lat z erą wytrzymać ;D respect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za to Orange pięknie w Kielcach łapie zasięg, a co do Internetu - to nawet w mojej podmiejskiej wiosce mam 3G (kumpel z iPhone w Erze ma tu tylko Edge''a). Jak na razie tylko raz straciłem zasięg jadąc do Chorzowa, ale to też tylko na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko dlatego, że nie lubie załatwiać formalności związanych z podpisywaniem nowych umów, przenoszeniem numerów itp. Po za tym z tego co widzę pozostałe sieci są nie lepsze. Może ktoś zna jakąś dobrą sieć(co zasięg ma wszędzie nawet w największej dziurze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 22:42, Bosper napisał:

Może ktoś zna jakąś dobrą sieć(co zasięg ma wszędzie nawet w największej dziurze).


Mój kumpel ma ip 3g w orange i ma zasięg praktycznie wszędzie. Ostatnio byliśmy na działce w lesie i tam czasami zanikał 3g i był tylko edge. Mój BB 8700g co prawda ma tylko edge, ale mam go wszędzie ;] a telefon również mam w orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze rozne sieci, rozne doswiadczenia. Ja z Era w ten czy inny sposob jestem zwiazany od kilku lat i nie mialem zadnych problemow. Orange ma to do siebie, ze jak sie spoznisz z zaplaceniem rachunku z nie wlasnej winy (czyli np. rachunek zostanie zaplacony na poczcie, a poczta kase troche potrzyma) to operator zamiast przyslac maila czy chocby SMSa po prostu odlacza dostep do sieci. I pozniej sobie liczy za ponowne przylaczenie. Co sie zas tyczy polaczenia przez 3G oraz Edge to dosc czesto 3G wylaczam i korzystam z Edge. Jakos specjalnie dluzej nie czekam na otwarcie sie strony internetowej czy sciagniecie jakiejs aplikacji z AppStore, a oszczednosc baterii jest spora. Co do sieci moim zdaniem zadna w Polsce nie jest idealna. Praktycznie kazda sie reklamuje, ze ma bezplatne polaczenia z wybranymi osobami. Gdy sie zas blizej przyjrzec ofercie okazuje sie, ze te bezplatne polaczenia sa platne i scisle limitowane. W USA sa sieci, w ktorej sa bezplatne polaczenia. I bezplatne oznaczaja, ze faktycznie sa bezplatne mozna rozmawiac 24/7 i jesli sie placi za abonament to po prostu nie ma dodatkowych kosztow. To samo jest z internetem. A w Polsce? Do tej pory sie nie spotkalem z sytuacja, zeby bylo wiecej jak 2000 "bezplatnych" minut. W kazdym razie poki co z mojego iPhone 3GS jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 01:02, Wojman napisał:

/.../

Jak zrobić żeby dało się kupować lub chociaż ściągać z amerykańskiej/brytyjskiej wersji iTunes''a? Muzykę albo jakiś program? Kiedy coś takiego usiłuję zrobić, zawsze wracam do polskiej odmiany itunes - bardzo poobcinanej i bez muzyki... Rozumiem że dla polski nie ma jeszcze itunes, ale są przecież karty bonusowe/zdrapki czy jak to się nazywa, dość szeroko stosowane przez kraje 3 świata dla apple jak np. my. Jak ty sobie z tym poradziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 13:24, Czternasty napisał:

Jak zrobić żeby dało się kupować lub chociaż ściągać z amerykańskiej/brytyjskiej wersji
iTunes''a?


Jak uruchomisz iTunes wejdz do zakladki "sklep" a nastepnie kliknij na "wyloguj się". Zostaniesz przeniesiony na glowna strone sklepu. Zjedz na sam dol i tam gdzie jest "My store" kilknij i wybierz jakis inny kraj z listy na przyklad USA. Nastepnie wybierz jakis utwor albo video do zakupu i kliknij, zeby kupic. Pojawi sie opcja logowania. Zaloz nowe konto i... wszystko powinno dzialac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:15, krl_krl napisał:

GTA Chinatown Wars zmierza na iPhone''y oraz iPody Touch. Mam nadzieję że na wszystkich
modelach będzie działać płynnie.


Mam iPhone 3GS wiec nie boje sie o to, ze to GTA nie bedzie mi dzialac plynnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować