Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 22:34, Starscream napisał:

Nie wiem jakie sa tanie podroby ale wiem jedno jak wyjdzie 4G to kupuje zaraz po premierze:p
W iP najlepsze jest wsparcie od Apple, co z tego ze jako telefon (dzwonienie i smsy)
jest ... średni:P

A czego mu brakuje w funkcjach telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 22:38, Starscream napisał:

> A czego mu brakuje w funkcjach telefonu?
Po prostu jest nieporęczny (wg mnie)

Nieporęczny w funkcjach telefonu? Co to w ogóle znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2010 o 22:57, krl_krl napisał:

Nieporęczny w funkcjach telefonu? Co to w ogóle znaczy?

Nieporeczny jesli chodzi o dzwonienie i smsowanie, jakim jezykiem trzeba napisac zeby dotarlo? Gorzej ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 23:03, Starscream napisał:

Nieporeczny jesli chodzi o dzwonienie i smsowanie,

O co DOKŁADNIE (bez tego słowa nie rozumiesz?) chodzi?

Dnia 27.02.2010 o 23:03, Starscream napisał:

jakim jezykiem trzeba napisac zeby
dotarlo? Gorzej ci?

Atakuj mnie dalej. Jak każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic takiego, smsy mi sie troche niewygodnie pisze na ekranie dotykowym a co do dzwonienia to wszystko jest ok moglbym sie doczepic odbierania polaczen ale mozna sie przyzwyczaic. W kazdym razie lepiej mi sie pisze i dzwoni ze zwyklej komorki ze zwyklymi przyciskami, i to nie jest kwestia przyzwyczajenia bo iphona juz troche mam i to nie pierwszego

Dnia 27.02.2010 o 23:52, krl_krl napisał:

Atakuj mnie dalej. Jak każdego.

Bo sie przeczepiles bo ktos powiedzial ze ip nie jest w kazdym calu idealny. Nie lubie takich upierdliwych ludzi wiec ci zasugerowalem zebys sie odwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 00:00, Starscream napisał:

W sumie nic takiego, smsy mi sie troche niewygodnie pisze na ekranie dotykowym a co do
dzwonienia to wszystko jest ok moglbym sie doczepic odbierania polaczen ale mozna sie
przyzwyczaic. W kazdym razie lepiej mi sie pisze i dzwoni ze zwyklej komorki ze zwyklymi
przyciskami, i to nie jest kwestia przyzwyczajenia bo iphona juz troche mam i to nie
pierwszego

Łał! O to mi chodziło od początku!

Dnia 28.02.2010 o 00:00, Starscream napisał:

Bo sie przeczepiles bo ktos powiedzial ze ip nie jest w kazdym calu idealny.

Tak? Wskaż fragment w którejś z moich wypowiedzi sugerujący że się przyczepiłem.

Dnia 28.02.2010 o 00:00, Starscream napisał:

Nie lubie takich upierdliwych ludzi wiec ci zasugerowalem żebyś sie odwalil

Czyli "to jest moje zdanie, jak się zgadzasz to ok, a jak nie to się odwal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 00:16, krl_krl napisał:

Czyli "to jest moje zdanie, jak się zgadzasz to ok, a jak nie to się odwal".

Dobra moze nie upierdliwy, moze jestes po prostu ciekawski i nie wystarcza ci ogolniki. To wygladalo troche jakbys mial do mnie pretensje ze w ogole napisalem cos zlego o iphonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu tak mniej wiecej trzyma bateria w iPhonie przy dosyć czestym urzywaniu? Słyszałem ze to jedna z najwiekszych bolaczek iphona. Znajda się jeszcze jakieś? Jestem szczęśliwym posiadaczem iPoda touch wiec z dosyć niewygodmym pisaniem jestem już obeznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 01:01, Sandro napisał:

Ile czasu tak mniej wiecej trzyma bateria w iPhonie przy dosyć czestym urzywaniu? Słyszałem
ze to jedna z najwiekszych bolaczek iphona. Znajda się jeszcze jakieś? Jestem szczęśliwym
posiadaczem iPoda touch wiec z dosyć niewygodmym pisaniem jestem już obeznany


Zależy jak dużo go używasz ;) Ja codziennie słucham muzyki około 3 godzin + około 6 zabawy różnymi aplikacjami, zazwyczaj wykorzystującymi gps (a to cholerstwo nieźle żre baterię). Także codzienne ładowanie jest raczej musem. Ale pocieszę Cię, że to bolączka większości smartphone''ów (chociażby osławionego Google Phone).

Pozdrawiam,
Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 08:53, ElDudi napisał:

Zależy jak dużo go używasz ;)

Cóż, swojego ipoda używam bardzo często. Muzyki słucham praktycznie non stop kiedy jestem poza domem, z przeróżnych gier i aplikacji też korzystam raczej często tak więc muszę go podładowywać co 2-3 dni. Jeżeli dojdzie do tego jeszcze SMS-owanie to już w ogóle zamęczę go na śmierć :)

Jak to jest w iPhonie z internetem? Czy biorąc telefon na kartę koszty surfowania po sieci obciążają moje ogólne konto czy może trzeba płacić jakiś osobny abonament/doładowania? Zapytałem o to jednego z moich znajomych, którzy posiadają iPhona i dowiedziałem się, że za dostęp do sieci płaci on 7 funtów na miesiąc. Zapewne chodzi tu o abonament, ale byłoby miło gdyby można by zrobić coś takiego w ofercie na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 11:38, Sandro napisał:

Jak to jest w iPhonie z internetem? Czy biorąc telefon na kartę koszty surfowania po
sieci obciążają moje ogólne konto czy może trzeba płacić jakiś osobny abonament/doładowania?
Zapytałem o to jednego z moich znajomych, którzy posiadają iPhona i dowiedziałem się,
że za dostęp do sieci płaci on 7 funtów na miesiąc. Zapewne chodzi tu o abonament, ale
byłoby miło gdyby można by zrobić coś takiego w ofercie na kartę.


Sytuacja z internetem mobilnym na iPhone''a ma się dokładnie tak samo, jak na każdy inny model - płacisz za ilość wysłanych/odebranych danych, ew możesz wykupić jakiś pakiet danych. Jeśli planujesz dołożyć do iPhone''a samą kartę (nie abonament) to polecam rozejrzenie się po MVNO, oni często mają znacznie niższe koszty przesyłu danych. Np taka era liczy sobie 50 zł / miesiąc za 500 MB, a mBank 5 zł / 100 MB.

Pozdrawiam,
Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą ofertę ma wg. mnie Gadu Air.
Pakiety są rozliczane co 1kb a nie tak jak u konkurencji 100kb. Czyli wbijesz tylko na stronę zeżre Ci 30-90 kb i już pakiet leci Ci. A z GA zabiorą Ci te 30-90kb a nie pełne 100kb.

Poczytaj właśnie ofertę GA i mBanku. GA działa na nadajnikach Plusa i chyba mBank też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 09:22, ElDudi napisał:

1. Aktualizowałeś iTunse''a ostatnio? I jaki masz OS?
2. Ja osobiście polecam Twitteriffic

Dobra doladowalem konto, obsluguje sie fajnie i dziala szybciej niz u mnie na kompie:D Dzieki. Aplikacja jest przez caly czas free czy ma ograniczona ilosc wlaczen/limit czasowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100% darmowa, nic nigdy nie musisz płacić :)
Odnośnie OS''a to miałem na myśli system na Twoim komputerze.

Pzdr,
Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli internet w Iphonie to tylko Play fresh - przynajmniej dla mnie :) Pakiet 1 GB kosztuje 25 zł chyba z tego co pamiętam (są i mniejsze) i można surfować bez żadnych ograniczeń. Musisz znajdować się jedynie w strefie taniego internetu. Korzystam, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 11:01, Skwarek_pl napisał:

Jeśli internet w Iphonie to tylko Play fresh - przynajmniej dla mnie :) Pakiet 1 GB kosztuje
25 zł chyba z tego co pamiętam (są i mniejsze) i można surfować bez żadnych ograniczeń.
Musisz znajdować się jedynie w strefie taniego internetu. Korzystam, polecam.

No właśnie, trzeba być w tej strefie. Czyli używanie Internetu podczas podróży/wyjazdu wychodzi drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować