Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2010 o 20:15, zerohunter napisał:

Ee tam, ten iPhone jest na korbkę?

Fake, nie pokazali menu;p

Przeczytaj cały artykuł. Soft został zdalnie zablokowany, podobno (tak twierdzi koleś który to znalazł) chodził pod os 4.0, jeszcze przed prezentacją tego softu. Teraz wyświetla się jedynie komunikat o połączeniu do iTunes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie cena 3GS może znacznie spaść wraz z premierą nowego modelu. Bynajmniej uważam, że jeśli kupujesz iPhone''a to praktycznie płacisz tylko za markę, a nie za możliwości telefonu. Prawie każdy telefon z Androidem ma o wiele większe możliwośc (przynajmniej software''owe, chociaż hardware''owo pewnie też) niż iPhone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... Ciekaw byłem, kiedy ten link tu wypłynie :P
Dla mnie to bardziej prototyp, a nie prawidłowa "czwórka"...
No bez przesady, Apple by nie wyrzuciło nowego telefonu na ulicę, no way :P
I propo - slot kart pamięci jest równie prawdopodobny jak to, że mamy je obecnie ukryte w iPadach :)
Jeśli ktoś by nie zrozumiał - dla mnie Ejpl nie puściłby wejścia na dodatkowe nośniki danych w nowym iP, upośledzając tym samym swój najświeższy i najgłośniejszy produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mi się to wydaje całkowicie nieprawdopodobne ale... no chyba przez ten katar... <''pociąga nosem''> mam wątpliwości. Racja... Apple nigdy nie zrobi slotów na karty pamięci, na czymś muszą zdzierać kasę, czyli na tych paru GB więcej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 20:41, Mohair napisał:

I propo - slot kart pamięci jest równie prawdopodobny jak to, że mamy je obecnie ukryte
w iPadach :)
Jeśli ktoś by nie zrozumiał - dla mnie Ejpl nie puściłby wejścia na dodatkowe nośniki
danych w nowym iP, upośledzając tym samym swój najświeższy i najgłośniejszy produkt :)

Gdzie jest napisane, że w prezentowanym modelu jest wejście na karty pamięci? Nic nie widziałem na ten temat, choć może coś przeoczyłem. :)

Mnie dziwi, dlaczego na żadnym ze zdjęć/filmów nie włączają telefonu. Sam widok komunikatu, aby podłączyć telefon do iTunes znacznie zwiększyłby wiarygodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 20:51, Mars napisał:

Mnie dziwi, dlaczego na żadnym ze zdjęć/filmów nie włączają telefonu. Sam widok komunikatu,
aby podłączyć telefon do iTunes znacznie zwiększyłby wiarygodność.


Dla mnie dziwne jest samo znalezienie tego prototypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 20:41, RamiroPL napisał:

Prawdopodobnie cena 3GS może znacznie spaść wraz z premierą nowego modelu. Bynajmniej
uważam, że jeśli kupujesz iPhone''a to praktycznie płacisz tylko za markę, a nie za możliwości
telefonu. Prawie każdy telefon z Androidem ma o wiele większe możliwośc (przynajmniej
software''owe, chociaż hardware''owo pewnie też) niż iPhone.


Moim zdaniem obecnie największe możliwości software''owe ma Iphone - przez całą masę aplikacji dostępnych na niego. Android jak na razie nie ma aż takiej bazy programów, a ponadto jest jeszcze sprawa różnych rozdzielczości na telefonach Androida. Nie wszystkie aplikacje pójdą na każdym modelu. Ponadto Apple prowadzi selekcję oprogramowania, więc nie ma obaw na pobranie czegoś z wirusem. A na Androida jest już pierwszy keylogger ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPhone i iPod Touch są do siebie bardzo podobne, więc chciałem zapytać o tego drugiego.

1. Czy iPod Touch (trzeciej generacji) 8GB, po wyjęciu z opakowania jest od razu gotowy do pracy? Czy muszę najpierw podłączyć go do kompa itp. ?

2. Jak to jest z tym iTunes? Wystarczy, że wrzucą utwory do tego programu i prześlę je na iPoda?

3. Bez karty kredytowej mogę zapomnieć o pobieraniu płatnych gier, muzyki, aplikacji?

4. Co z przesyłem zdjęć na iPhona/iPoda? Nadal jest się uzależnionym od iTunes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 20:36, Hommicide napisał:

1. Czy iPod Touch (trzeciej generacji) 8GB, po wyjęciu z opakowania jest od razu gotowy
do pracy? Czy muszę najpierw podłączyć go do kompa itp. ?

Nie wiem jak to jest z iPodami, ale chyba tak. Przy okazji: wersja 8GB posiada bebechy drugiej generacji, polecam wybrać model z większą pamięcią.

Dnia 24.04.2010 o 20:36, Hommicide napisał:

2. Jak to jest z tym iTunes? Wystarczy, że wrzucą utwory do tego programu i prześlę je
na iPoda?

Tak, ale powinny być potagowane, inaczej bedziesz miał bałagan.

Dnia 24.04.2010 o 20:36, Hommicide napisał:

3. Bez karty kredytowej mogę zapomnieć o pobieraniu płatnych gier, muzyki, aplikacji?

Na Allegro można kupić karty podarunkowe, sam czasami takich używam.

Dnia 24.04.2010 o 20:36, Hommicide napisał:

4. Co z przesyłem zdjęć na iPhona/iPoda? Nadal jest się uzależnionym od iTunes?

Ze zdjęciami jest taki problem, że wszystkie przeskaluje Ci od razu do małej rozdzielczości. Można też zapisywać zdjęcia przez przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 21:02, krl_krl napisał:

Ze zdjęciami jest taki problem, że wszystkie przeskaluje Ci od razu do małej rozdzielczości.
Można też zapisywać zdjęcia przez przeglądarkę.



W takim razie muszę się dobrze zastanowić na zakupem. Wychodzi na to, że kupowanie iPoda Touch nie ma sensu - lepiej dołożyć do iPhona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do punktu trzeciego to troche przesadzone. Da radę zrobić konto bez karty kredytowej http://tiny.pl/hgvv1
ale oczywiście możesz tylko pobieraćżeczy za free. Ale smigać to będzie tylko App Store, ponieważ w Polsce iTunes nie ma (no chyba że zrobisz sobie konto na USA, czy gdzie tam jest dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2010 o 21:05, Hommicide napisał:

W takim razie muszę się dobrze zastanowić na zakupem. Wychodzi na to, że kupowanie iPoda
Touch nie ma sensu - lepiej dołożyć do iPhona.


Miałem iTouch''a, mam iPhone''a i mogę tylko potwierdzić to, do czego doszedłeś - imo Touch to takie demo iP, bo musisz mieć w kieszeni i telefon, i iPoda - a to jest średnio wygodne, no i dodatkowo nie masz opcji internetu via 3G itp... Ogólnie bardziej polecam iP niż iT, serio warto dołożyć trochę kasy, bo iT to trochę tylko jak zabawka - niby fajne, ale mało praktyczne ;-)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 00:21, Albii napisał:

App store ''nie działa'' w Polsce tak jak Xbox Live, czy to może ja źle słyszałem ?


I tak i nie. To znaczy dziala jesli chcesz zakupic aplikacje do iPhone/iPoda Touch. Nie dziala jesli chcesz kupic muzyke/filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 00:21, Mohair napisał:

/.../

Internet wyłącznie poprzez Wi-Fi to IMO największa bolączka Toucha. Posiadam masę aplikacji, które znakomicie ułatwiają i umilają mi życie, ale niestety wszystkie z nich wymagają połączenia z siecią, o co poza domem bardzo ciężko :( Ostatnio zacząłem rozważać przesiadkę na iPhone''a, ale nie mogę przeboleć jego słabej baterii. Poczekam jeszcze kilka miesięcy i jeżeli plotki o 4G okażą się nieprawdziwe to kupię 3Gs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować