Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2010 o 12:28, Markush napisał:

Na eBay''u to nawet 400 dolców. Chyba, że źle widzę.


Sprawdzałem w oficjalnych sklepach, do aukcji w sprawie tego typu rzeczy jakoś nie mam zaufania ;-)
Zresztą te po 400 to licytacje z tego, co widzę, najtańszy BuyItNow jest za $500, a to nie jest taka duża różnica w porównaniu do ceny od Apple, a tutaj zawsze masz gwarancję pewną w razie czegoś, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem up do iOS4, przed procesem oczywiście zarchiwizowałem dane i wróciło wszystko, oprócz E-maili. Czy da się zrobić tak, żeby e-maile też się zapisywały w kopii zapasowej? Muszę zrobić znajomemu takiego upa, a on ma setki maili na telefonie, nie zapisane na serwerze i nie może sobie pozwolić na ich stratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jestem szczesliwym posiadaczem iPhone''a 3GS.
Zakupilem ten telefon ze wzgledu na ogromna ilosc aplikacji, i jak w kazdym telefonie z jakimkolwiek OS''em, mozliwosc jego zlamania.
Przed jego zakupem sporo naczytalem sie o czyms takim jak Jailbreak i wlasciwie do dzis nie wiem jakie on daje mozliwosci.
Czy jest ktos, kto moglby mi doglebnie wytlumaczyc co daje ten Jailbreak i jak to ewentualnie zrobic?
Z tego co wiem to niektore funkcje takie jak bluetooth itd. sa przez producenta ograniczone i zekomo tym jailbreakiem mozna to odblokowac ale jakie mozliwosci to jeszcze daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 08:26, Maurycy_69 napisał:

gdzie się włącza sprawdzanie pisowni w iOS 4.0.1 ?


z tego co wiem jest włączona domyślnie, spróbuj wpisać coś niepoprawnie, jesli nie bedzie podkreślenia ...to znaczy ze go nie masz wlaczonego, zaraz poszukam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż mój Iphone poszedł popływać do jeziora (wpadł do wody, bo mi się z kieszeni wysunął, tak głupi jestem bo go miałem na pomoście). Było to 3,5 tyg temu. Działa o dziwo, tylko 2 przyciski (blokada i przyciski poziomu głośności z tym, że ściszanie działa) nie działają no i aparat. Jest to do naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 12:40, Q-Jot napisał:

Gdzie sprawdzić ile już wykorzystałem z pakietu internetowego? Mam Blueconnect z Ery.


Wchodzisz na https://i-boa.era.pl/ , logujesz się, sprawdzasz. Proste ;-)

@up Nie prościej zwyczajnie przejść się do serwisu? Tam rozwieją Twe ewentualne wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 17:36, Mohair napisał:

@up Nie prościej zwyczajnie przejść się do serwisu? Tam rozwieją Twe ewentualne
wątpliwości :)


No nie wiem czy mam już po co iść do serwisu. Wczoraj wieczorem po kilku godzinach od włączenia, ekran przestał reagować na moje palce. A już się cieszyłem, że iphone przeżył. Chociaż do serwisu pójdę, wtedy już będę pewny czy mogę zakopać iphone w ogródku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 17:36, Mohair napisał:

> Gdzie sprawdzić ile już wykorzystałem z pakietu internetowego? Mam Blueconnect z
Ery.

Wchodzisz na https://i-boa.era.pl/ , logujesz się, sprawdzasz. Proste ;-)


Nie do końca.

Przepraszamy, numer nie jest uprawniony do korzystania z systemu. Taka sytuacja może wynikać z następujących powodów:

*
taryfa jaką posiadasz nie jest obsługiwana w serwisie
*
karta SIM jest nieaktywna lub umowa jest w trakcie rozwiązywania
*
na numerze konta abonenckiego przypisanego do numeru telefonu nie są wystawiane faktury


Telefon naturalnie na abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2010 o 16:49, Q-Jot napisał:

Nie do końca.


Jeśli jesteś pewien, że spełniasz wszystkie te trzy punkty, to może zwyczajnie do nich przedzwoń - powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi za ile mogę sprzedać iPhona 3G 16 GB White. Telefon dwuletni, ekran w stanie idealnym, troche porysowana obudowa plus brakujacy przycisk do regulacj głośności (da się z niego bez problemu korzystać tyle ze mniej przyjemnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować