Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2010 o 21:34, necron1501 napisał:

To i ja mam pytanie: co zrobić aby móc używać internetu, prócz oczywistego wifi. W ogóle
nie widzi mi operatora, a czasem muszę coś sprawdzić...

z tego co wiem, musisz włączyć opcje Dane sieci komórkowej

Ustawienia => Ogólne i tam to masz... powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 07:27, necron1501 napisał:

Wiem, znalazłem to, niestety nie działa. Czyli muszę dzwonić do operatora?


poszukaj w internecie kodu na aktywacje usług internetowych. Wcześniej miałem Ere teraz mam 36i6 i w obu przypadkach włączyłem za pomocą właśnie kodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój iphone od dawna jest odłączony od sieci. Miałem wersję systemu 3.0 zaktualizowałem do najnowszej. W itunes teraz pokazuje mi komunikat "w telefonie iphone, który próbujesz aktywować, nie ma karty sim". Da się coś zrobić z tym, żeby normalnie iphone używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 23:18, KamyK_84 napisał:

Da się coś zrobić z tym, żeby normalnie iphone używać?


To zależy - jeśli dobrze rozumiem, masz telefon z simlockiem, tak?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 23:18, KamyK_84 napisał:

Mój iphone od dawna jest odłączony od sieci. Miałem wersję systemu 3.0 zaktualizowałem
do najnowszej. W itunes teraz pokazuje mi komunikat "w telefonie iphone, który próbujesz
aktywować, nie ma karty sim". Da się coś zrobić z tym, żeby normalnie iphone używać?

Jeśli nie masz simlocka to włóż jakąkolwiek kartę sim i włącza iTunes.
W przeciwnym wypadku zrób to samo tylko z kartą operatora na którego masz simlocka.
Jeśli nie posiadasz karty operatora to użyj jakiegoś narzędzia do aktywacji.
Twój soft to zapewne 4.2, interesuje mnie jeszcze jakiego masz iPhona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 19:36, krl_krl napisał:

> Mój iphone od dawna jest odłączony od sieci. Miałem wersję systemu 3.0 zaktualizowałem

> do najnowszej. W itunes teraz pokazuje mi komunikat "w telefonie iphone, który próbujesz

> aktywować, nie ma karty sim". Da się coś zrobić z tym, żeby normalnie iphone używać?

Jeśli nie masz simlocka to włóż jakąkolwiek kartę sim i włącza iTunes.
W przeciwnym wypadku zrób to samo tylko z kartą operatora na którego masz simlocka.
Jeśli nie posiadasz karty operatora to użyj jakiegoś narzędzia do aktywacji.
Twój soft to zapewne 4.2, interesuje mnie jeszcze jakiego masz iPhona.


No tak nie napisałem jakiego. Iphone 3g 8gb wersja. Ja się nie znam, po prostu dostałem od wujka iphone i powiem szczerze, że nie interesowałem się wtedy tym czy mam simlocka czy nie. Wiem, głupie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 21:34, KamyK_84 napisał:

No tak nie napisałem jakiego. Iphone 3g 8gb wersja. Ja się nie znam, po prostu dostałem
od wujka iphone i powiem szczerze, że nie interesowałem się wtedy tym czy mam simlocka
czy nie. Wiem, głupie podejście.

1. Masz pudełko? Tam gdzieś może być napisane jaka sieć. W środku powinna być jeszcze taka rozkładana kartka ze wskazówkami, sprawdź w jakim jest języku (powinny być 2: po ang i języku kraju gdzie został kupiony).

2. Jak tu niczego się nie dowiesz to włóż kartę Orange i spróbuj aktywować. Jeśli będzie błąd to kartę Ery.

3. Możesz też ściągnąć najnowszą wersję programu redsn0w i tam aktywować iPhona. Tyle że na simlocka na razie nie ma rady, ale w ustawieniach może być napisana nazwa sieci.

No i najlepsze ze wszystkich rozwiązań - zapytaj wuja o pochodzenie telefonu (jeśli możesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawił się problem, niedługo mam go sprzedawać, a tu nagle w nocy wyskoczyło mi stado bad pixeli/ hot pixeli...

jaka może być tego przyczyna, dodam że stao sie to w nocy, kiedy teleon był nie ruszany...

mam kilkanaście czarnych pasków przeplatanych czerwonymi kropkami

w jakis sposób można je usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2010 o 14:10, Marcin08 napisał:

w jakis sposób można je usunąć?


Próbowałeś resetować software, aby wykluczyć wszystko poza bad pixelami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 14:10, Marcin08 napisał:

w jakis sposób można je usunąć?


Nacisnij jednoczesnie przycisk glowny oraz ten na gornej obudowie przez kilka sekund, a nastepnie przejedz po ekranie, zeby calkowicie wylaczyc iphonea. Poczekaj kilka minut i go wlacz. Jesli problem bedzie sie pojawial dalej pozostaje wyslanie sprzetu do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 15:01, Mohair napisał:


> w jakis sposób można je usunąć?

Próbowałeś resetować software, aby wykluczyć wszystko poza bad pixelami ?


w sensie kompletny format i restore? tego nie, może to pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że pisałem, ale pojawił się problem i chciałem spytać raz jeszcze za ile można sprzedać iPhone 3g 16 GB, dwuletniego, bez gwarancji, z kilkunastowa bad pixelami, z ogólnie raczej nei najlepszym wygladem zewnetrzynym (załączam obrazki) natomiast szybka ekranu nie porysowana, w bardzo dobrym stanie...

20101206144617

20101206144744

20101206144819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok dostane iphona 4 (wiem to bardzo blisko :D) i chciałbym się zapytać jakie gry najlepiej kupić na początek? Myślałem nad:
-Angry Birds
-Plant vs Zombies
-Modern Combat 2: Black Pegasus
-Rayman 2
-Assassins Creed: Altair Chronicles.

Która pierwsza? Może inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2010 o 14:57, bobobo napisał:

Która pierwsza? Może inne propozycje?


Zdecydowanie Angry Birds i Plants vs Zombies to must-have. Cut the Rope też jest wciągające. Prościej by było jednak, jakbyś napisał, jakie gry lubisz - wtedy łatwiej coś dopasować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 14:57, bobobo napisał:

Za rok dostane iphona 4 (wiem to bardzo blisko :D) i chciałbym się zapytać jakie gry
najlepiej kupić na początek? Myślałem nad:
-Angry Birds
-Plant vs Zombies
-Modern Combat 2: Black Pegasus
-Rayman 2
-Assassins Creed: Altair Chronicles.

Która pierwsza? Może inne propozycje?

Myślę że powinieneś tez mieć Real Racing o ile cie interesują wyścigi. A 9 grudnia ma mieć premierę Infinity Blade, więc myślę, że dopiero wtedy będziesz mógł zbierać szczenę z podłogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2010 o 15:01, Mohair napisał:

Zdecydowanie Angry Birds i Plants vs Zombies to must-have. Cut the Rope też jest wciągające.
Prościej by było jednak, jakbyś napisał, jakie gry lubisz - wtedy łatwiej coś dopasować
;)


Przede wszystkim lubię gry akcji ale prostymi grami też nie pogardzę. Wyścigi wydają mi się ciekawe przez akceleratrometr(nie wiem jak to się pisze XD). No i lubię też gry typu tower defense (właśnie jak PvsZ) oraz logiczne i rpg (słyszałem,że Dungeons Hunter jest fajny ^^).

Marekvader -> Na Infinity Blade już się ni mogę się doczekać ^^ Gdyby zrobili Gears of War na iphona z wykorzystaniem tego silnika... było by super :D No i jeszcze mi się przypomniało: polecacie Rage HD? Na gameplayach wygląda fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 razy iPhone był w naprawie. Naprawiono wszystko, dobrze działa, ale teraz coś się z głośnikiem zrypało. Pojawia się komunikat "To akcesorium nie jest zoptymalizowane do współpracy z tym iPhonem. Możesz doświadczać zakłóceń pochodzących z sieci komórkowej oraz osłabienia sygnału tej sieci". Czy faktycznie sygnał sieci jest osłabiony nie wiem, iPhone jest bez karty sim. Jednak głośnik nie działa, a na aplikacji ipod pasek głośności zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 15:38, bobobo napisał:


> Zdecydowanie Angry Birds i Plants vs Zombies to must-have. Cut the Rope też jest
wciągające.
> Prościej by było jednak, jakbyś napisał, jakie gry lubisz - wtedy łatwiej coś dopasować

> ;)

Przede wszystkim lubię gry akcji ale prostymi grami też nie pogardzę. Wyścigi wydają
mi się ciekawe przez akceleratrometr(nie wiem jak to się pisze XD). No i lubię też gry
typu tower defense (właśnie jak PvsZ) oraz logiczne i rpg (słyszałem,że Dungeons Hunter
jest fajny ^^).

Marekvader -> Na Infinity Blade już się ni mogę się doczekać ^^ Gdyby zrobili Gears
of War na iphona z wykorzystaniem tego silnika... było by super :D No i jeszcze mi się
przypomniało: polecacie Rage HD? Na gameplayach wygląda fajne :P


W sumie jeśli lubisz TD to polecam ci fieldrunners i Sentinel. Co do GoW są szanse, ale dopiero z 5 lat- Słowa Epic Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować