Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2011 o 13:02, Vernio napisał:

Jest. Jeśli nie masz środków na karcie, to i tak możesz kupować. Wyświetla Ci się tylko,
w iTunes w ustawieniach konta, na czerwono, że masz do zapłacenia daną kwotę. Odkryłem
to kiedyś przez przypadek, a teraz mnie zastanawia ile czasu ma się na spłatę, zanim
się przyczepią.


Ja jak nie miałem środków na karcie, to kazał mi wpisać inną, ze środkami.

@Maciej2194
Może w którymś z albumów masz nieco inaczej wpisaną nazwę wykonawcy np bez polskiego znaku, albo z jedną spacją więcej i iPhone już wyodrębnia go jako innego wykonawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 10:55, Maurycy_69 napisał:

ciacho


A kiedy sprawdzałeś? Bo teraz jest tak podobno, że App Store, nie zabiera środków, od razu po kupnie aplikacji, tylko zbiorowo pobiera opłatę za kilka zakupionych aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 21:52, Vernio napisał:

A kiedy sprawdzałeś? Bo teraz jest tak podobno, że App Store, nie zabiera środków, od
razu po kupnie aplikacji, tylko zbiorowo pobiera opłatę za kilka zakupionych aplikacji.

No to zawsze tak było. Raz w tygodniu chyba podlicza i ściąga z karty. ale mimo to od razu jest info że nie ma środków. nie wiem kiedy to było.. parę miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 22:00, Maurycy_69 napisał:

Ciacho


Źle się wcześniej wyraziłem. Nie chodziło mi o totalny brak środków, tylko o brak środków, na aplikację. Na karcie miałem kilka groszy. Nie wiem ile dokładnie. Coś koło 2-8 groszy, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce iPhone 4 kosztuje ponad 2000 zł a w Ameryce na AppleStore 199$. Czy są w naszym kraju sklepy które sprzedają go też w tak okazyjnej cenie ok 800zł? Czy na Amerykańskim AppStore można zamówić jednego mimo iż mieszkam w Polsce? Szukałem w Ceneo i innych portalach ale aż tak taniego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli nie mam dostępu do neta na Iphonie to mogę ściągać aplikacje z appstor przez itunes i wgrywać je do mojego iphona?I czy jest taka sama możliwość z cydią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 22:45, vale4694 napisał:

Czy jeśli nie mam dostępu do neta na iPhonie to mogę ściągać aplikacje z AppStore przez
itunes i wgrywać je do mojego iPhona?I czy jest taka sama możliwość z cydią?

Jeśli masz dostęp do neta na iPhonie/iPodzie to możesz kupować, ściągać i aktualizować aplikacje poprzez aplikację "AppStore" Jeśli chodzi o Cydię to z tego co się orientuje ściągać programy możesz tylko i wyłącznie z telefonu. W każdym razie na Gram.pl piractwo nie jest tolerowane, więc nie pytałbym się o takie rzeczy. Szczególnie, że większość programów/gier jest bardzo tanich. Jak Cię stać na iPhone''a to Cię stać na oryginalne aplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 23:58, byverter napisał:

W każdym razie na Gram.pl piractwo
nie jest tolerowane, więc nie pytałbym się o takie rzeczy. Szczególnie, że większość
programów/gier jest bardzo tanich. Jak Cię stać na iPhone''a to Cię stać na oryginalne
aplikacje...

jailbreake to nie piractwo..
przecież on nie pyta czy będzie można wrzucać pirackie programy łamiące prawa autorskie, tylko programy z cydii. ich nie kupisz w appstore

Dnia 24.05.2011 o 23:58, byverter napisał:

Jak Cię stać na iPhone''a to Cię stać na oryginalne aplikacje...

iPhona 3GS możesz mieć za 1zł w niedrogim abonamencie. to rzeczywiście trzeba mieć grubą kieszeń żeby było kogoś na niego stać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 22:42, Maurycy_69 napisał:

> Jak Cię stać na iPhone''a to Cię stać na oryginalne aplikacje...
iPhona 3GS możesz mieć za 1zł w niedrogim abonamencie. to rzeczywiście trzeba mieć grubą
kieszeń żeby było kogoś na niego stać ;P

W nie drogim to znaczy jakim?
W Orange jest za 699 zł w abonamencie 149,90 zł, który to jest bardzo wysoki. Aplikacje i gry są najczęściej po 3,5,8 PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 23:31, byverter napisał:

> > Jak Cię stać na iPhone''a to Cię stać na oryginalne aplikacje...
> iPhona 3GS możesz mieć za 1zł w niedrogim abonamencie. to rzeczywiście trzeba mieć
grubą
> kieszeń żeby było kogoś na niego stać ;P
W nie drogim to znaczy jakim?
W Orange jest za 699 zł w abonamencie 149,90 zł, który to jest bardzo wysoki. Aplikacje
i gry są najczęściej po 3,5,8 PLN...

no, może to nie był dobry przykład ;) tak czy inaczej nie to było puentą mojego posta - cydia nie równa się piractwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 12:22, Evertsen_Dante napisał:

Jaki pokrowiec polecacie na iPhone 4 ? Chcę aby ten telefon jakoś w nim wyglądał ale
tez żeby był dostatecznie chroniony. Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/ochronny-pokrowiec-etui-case-mate-apple-iphone-4g-i1626044059.html
fajna rzecz tylko trochę kosztuje... Warto? Co polecacie?

ja osobiście bym Ci odradzał pokrowce tego typu. Korzystałem z podobnego na 3GS Griffina i telefon koszmarnie sie porysował. Wynikało to z tego, że dostawał się kurz i inne jakieś drobinki, a delikatne ruchy telefonu w pokrowcu doprowadzały do wiadomo czego... po wyjęciu go przedstawiał się tak jak na zdjęciu:

http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_49/20101206144744.jpg

pomyśl może o czymś innym... ja do swojej 4 korzystam ze zwykłej skórzanej "skarpety" która poki co sprawuje się bardzo dobrze (6 miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno dostałem iPhone''a 3GS, ściągnąłem sobie iTunes na mojego lapka ale jakoś dalej nie mogę rozgryźć jak wgrać muzykę z laptopa na telefon. Jakieś porady? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 15:06, Ha_Xior napisał:

Nie dawno dostałem iPhone''a 3GS, ściągnąłem sobie iTunes na mojego lapka ale jakoś dalej
nie mogę rozgryźć jak wgrać muzykę z laptopa na telefon. Jakieś porady? :P

u góry po lewej masz zakładkę muzyka. przeciągnij tam muzę którą chcesz wrzucić na telefon. potem zsynchronizuj urządzenia i tyle. aha jeszcze musisz zaznaczyć żeby synchronizował muzykę. robisz to kliknąszy na zakładce iPhone (po podłączeniu telefonu taka zakładka ci sie pojawia) i tam masz zakładkę muzyka. musisz odfajkować żeby synchronizował muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 18:19, Maurycy_69 napisał:

/.../


Do tego udało mi się już dojść jednak cały czas mam problem z programami działającymi w tle i zżerającymi moją baterię. Jaka jest metoda na ich wyłączenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 19:02, Ha_Xior napisał:

> /.../

Do tego udało mi się już dojść jednak cały czas mam problem z programami działającymi
w tle i zżerającymi moją baterię. Jaka jest metoda na ich wyłączenie?

Naciskasz dwa razy przycisk Home i krzyżykujesz niepotrzebne aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 00:02, Q-Jot napisał:

Naciskasz dwa razy przycisk Home i krzyżykujesz niepotrzebne aplikacje.


O dziękuję bardzo ;) Masakra, miałem chyba ze 20 aplikacji uruchomionych w tle ;) A ja się dziwiłem czemu baterie musiałem ładować codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować