Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Właśnie się przygotowywuje żeby redd00ra wgrać, bo whited00r bazowany jest na iOS3 więc będe miał poblem z kompatybilnością aplikacji. Wolę troche wolniej, ale mieć smartfona który jest smartfonem ;)

edit: Miała być odpowiedź :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pipl! Potrzebuję pomocy w pewnej kwestii.
Czy jestem w stanie za pomocą jakiegoś programu przechwytywać obraz z iPhone 3GS i wyświetlać go na ekranie komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 12:35, Sigu napisał:

Pipl! Potrzebuję pomocy w pewnej kwestii.
Czy jestem w stanie za pomocą jakiegoś programu przechwytywać obraz z iPhone 3GS i wyświetlać
go na ekranie komputera?

bez jailbreak''u się nie obędzie! Do tego potrzebne będzie połączenie WiFi :) ,ale sposób istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 12:35, Sigu napisał:

Pipl! Potrzebuję pomocy w pewnej kwestii.
Czy jestem w stanie za pomocą jakiegoś programu przechwytywać obraz z iPhone 3GS i wyświetlać
go na ekranie komputera?

A jak już JB będzie to odpowiednim programem będzie Veency, czyli serwer VNC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 14:56, Sigu napisał:

Btw, JB to łamanie prawa, czy tylko utrata gwarancji?

Utrata gwarancji. Ale wystarczy wgrać od nowa soft a po jb nie będzie śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to luzik. Dzięki za wszystkie informacje.
Szkoda tylko, że iPhone nie za bardzo nadaje się do grania. Ekran za mały do ambitniejszych gier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 15:16, krl_krl napisał:

> Btw, JB to łamanie prawa, czy tylko utrata gwarancji?
Utrata gwarancji. Ale wystarczy wgrać od nowa soft a po jb nie będzie śladu.

no właśnie podobno jest ślad..tak mi powiedział sprzedawca w t-mobile :p ja tam wolę dmuchać na zimne i nie łamać telefonu. a właściwie większość funkcji które używałem na złamanym poprzednim iPhonie są teraz w iOS5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 15:20, Sigu napisał:

No to luzik. Dzięki za wszystkie informacje.
Szkoda tylko, że iPhone nie za bardzo nadaje się do grania. Ekran za mały do ambitniejszych
gier :/

jakich na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 22:40, Maurycy_69 napisał:

no właśnie podobno jest ślad..tak mi powiedział sprzedawca w t-mobile :p

Bzdurę ci powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Pytanko do forumowiczów. Jeśli mam IPada i kupione kilka gier z Appstore, to jeśli kupię iPhona to po zalogowaniu na swoje konto będę mógł je pobrać za free czy trzeba jeszcze raz zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:38, BluesBoy napisał:

Witam ! Pytanko do forumowiczów. Jeśli mam IPada i kupione kilka gier z Appstore, to
jeśli kupię iPhona to po zalogowaniu na swoje konto będę mógł je pobrać za free czy trzeba
jeszcze raz zapłacić?


Niektóre gry i programy mają jedną wersję na oba urządzenia, wtedy wgra się za darmo, inne dwie różne - w tym wypadku będziesz musiał kupić edycję na iPada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:38, BluesBoy napisał:

Witam ! Pytanko do forumowiczów. Jeśli mam IPada i kupione kilka gier z Appstore, to
jeśli kupię iPhona to po zalogowaniu na swoje konto będę mógł je pobrać za free czy trzeba
jeszcze raz zapłacić?


Jeśli gra jest uniwersalna - będziesz mógł pobrać za darmo i grać wersję stworzoną pod iPada.

Jeśli wersje na iPhona i iPada są jako oddzielne produkty - będziesz mógł pobrać wersję na iPhone i grać w trybie 2x. Możesz też oczywiście kupić wersję na iPada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki problemik - zasiliłem sobie kartę, którą mam w ipadzie, ale jak tu teraz aktywować na niej pakiet internetowy? Żeby się zalogować przez internet trzeba odebrać smsa, bez jailbreaka się tego nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś program jak iFiles ale obsługujący HTTP? To znaczy, dający możliwość wrzucania plików z dowolnego PC bez żadnego dodatkowego oprogramowania. W WeDict Pro można wrzucać tak dodatkowe słowniki, więc trudno było by mi uwierzyć, że nie ma czegoś takiego do przerzucania plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem. Znajoma ma Iphone''a 3gs ale ma problem bo nie może przesyłać / odbierać innych plików z innych telefonów przez bluetooth. Mógłby ktoś powiedzieć w czym rzecz i co należy zrobić by było okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować