Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

iPhone - mobilna rewolucja?

1178 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2013 o 12:32, Maurycy_69 napisał:

Ja zawsze staram sie brac najnowszy model na rynku ;) ale to takie moje upodobanie :P

W przypadku komórek to ja zawsze byłem kilka lat wstecz :) W przypadku produktów Apple to już w ogóle mam to głęboko w rzyci czy wyszło już coś nowszego, czy nie.

Udało mi się jednak dorwać nowego iPhone''a 5 za cenę 4S. Przesiadka ze starego iPoda Touch wyszła mi na dobre, bo nie musiałem się uczyć obsługi telefonu od zera. Jednak przeleciałem szybko po różnych opcjach i nie znalazłem możliwości ustawienia własnego dźwięku połączeń przychodzących. Fabryczne melodie mnie nie porywają, a nie mam zamiaru płacić kilku złotych za kilkanaście sekund piosenki. Można ustawić sobie własny dzwonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 20:15, Sandro napisał:

Można ustawić sobie własny dzwonek?

Przez itunes. Sciagasz dzwonki na kompa i wrzucasz do itunes potem synchronizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam iPada, ale mój problem jest związany akurat z iTunes, więc może ktoś tutaj będzie potrafił mi pomóc ;) Jak podłączam urządzenie do komputera i włączam iTunes, to jest tam zakładka Programy. Na początku wyświetlały mi się tam wszystkie kupione przeze mnie programy i mogłem decydować czy chcę mieć je zainstalowane. Jednak po kilku formatach dysku i ponownych instalacjach iTunes teraz ta zakładka Programy jest pusta. Konto mam to samo, programy mogę pobierać z AppStore (te wcześniej przez mnie zakupione), jednak nigdzie nie mam listy wszystkich posiadanych przez mnie programów. Da się to jakoś odtworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby. Trzeba zsynchronizować wszystko jeszcze raz. A to oznacza, że wszystko, co jest na iPadzie, ale nie ma tego na komputerze przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 14:01, Narmo napisał:

Tak jakby. Trzeba zsynchronizować wszystko jeszcze raz. A to oznacza, że wszystko, co
jest na iPadzie, ale nie ma tego na komputerze przepadnie.


Dzięki, po synchronizacji z zaznaczoną opcją automatycznej instalacji lista się uzupełniła, ale tak jak napisałeś, bez programów, które kupiłem, ale nie miałem zainstalowanych na iPadzie. Jak rozumiem takie programy muszę pobierać z AppStore? Jak się zabezpieczyć przed wyczyszczeniem takiej listy w przypadku formatowania dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 22:24, zerohunter napisał:

Są możliwości złamania (jailbreak) piątki?

nie ma znaczenia czy to 3gs, 4 czy 5. Na każdym jest ta sama wersja oprogramowania.

Dnia 22.05.2013 o 22:24, zerohunter napisał:

I to to co po resecie wymaga podłączenia do pc, czy już na stałe są?

nie bardzo rozumiem o co pytasz. Jak zrobisz jailbreake, to go masz dopóki nie uaktualnisz oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie noobowi ;) Dziś zainstalowałem Winterboard i nie zmieniają mi się ikonki po wyborze theme''u (

), tylko sama tapeta. Jak próbowałem uruchomić Summerboard Mode, to telefon crashował się i wchodził w Safe Mode. Mam iPhone''a 4, iOS 6.1.3. Da się to jakoś naprawić, czy ten theme po prostu nie współpracuje z nowym systemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale wczoraj iTunes zaczął mi pokazywać wszystkie zakupione utwory podwójnie. Tak jak na screenie poniżej, pod zakupionym i ściągniętym kawałkiem wyświetla się on jeszcze raz jako nieściągnięty z chmury. Dafuq? Nie da się przez to normalnie słuchać muzyki, bo zamiast wskoczyć na następny utwór, program zaczyna ściągać odegraną przed chwilą piosenkę, która oczywiście jest już od dawna ściągnięta i wszystko szlag trafia. Cóż mam czynić, dobrzy ludzie?

I jeszcze jedno pytanie. Aby zgrać zdjęcia z iPhona na PC należy go podłączyć do komputera i w okienku, które natychmiast wyskoczy, wybrać „Wyświetl pliki i foldery”, czy jakoś tak. A co jeśli mi to okienko nie wyskakuje, albo pojawia się raz na kilkadziesiąt prób?

20130804124439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 12:45, Sandro napisał:

I jeszcze jedno pytanie. Aby zgrać zdjęcia z iPhona na PC należy go podłączyć do komputera
i w okienku, które natychmiast wyskoczy, wybrać „Wyświetl pliki i foldery”,
czy jakoś tak. A co jeśli mi to okienko nie wyskakuje, albo pojawia się raz na kilkadziesiąt
prób?


Mój Komputer, tam pod listą dysków i napędów, pojawia się iPhone. Jedyna rzecz, do której się tak dostaniesz, to właśnie katalog ze zdjęciami telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 22:47, Strange101 napisał:

Mój Komputer, tam pod listą dysków i napędów, pojawia się iPhone.

No właśnie problem w tym, że się nie pojawia.

Dnia 04.08.2013 o 22:47, Strange101 napisał:

Jedyna rzecz, do której się tak dostaniesz, to właśnie katalog ze zdjęciami telefonu.

O to dokładnie mi chodzi, bo chcę zgrać sobie zdjęcia na laptopa, a mam bardzo ograniczony dostęp do internetu i nie za dużo czasu na jakieś zabawy z zewnętrznymi programami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 12:45, Sandro napisał:

Nie wiem dlaczego, ale wczoraj iTunes zaczął mi pokazywać wszystkie zakupione utwory
podwójnie.

Znalazłem rozwiązanie więc podzielę się nim dla potomnych. ALT>View>Show Music in the Cloud. Prosta rzecz, a napsuła mi tyle nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwna sytuacja dzisiaj mnie zaskoczyła. na dwóch iPhonach, będących w innych sieciach nie mogę sie dostać do smsów. kliknąwszy na ''wiadomości'' wywala mnie z powrotem na pulpit. nie pomaga reset ani wył/wł telefonu. najdziwniejsze że mam tak na obu nie powiązanych ze sobą urządzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sie jeszcze nie zapoznał to tu są zmiany które zostaną wprowadzone w iOS 7.

http://www.apple.com/pl/ios/ios7/

I od razu pytanie, czy myślicie że będzie sposób na zainstalowanie nowego systemu na 3GS? (Oficjalnie bedzie dzialac na iPhone 4 wzwyż). Może ktoś instalował np. iOS6 na iPhonie 3G i mógłby sie podzielic wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 14:56, zerohunter napisał:

Nie ma takiej opcji, możesz co najwyżej mieć softa stylizowanego na ios7, np. whited00r
robił takie dla 2 pierwszych iphonów.

Szkoda mialem nadzieje ze przez złamanie będę mogl. Ale dla mnie najwazniejsze ze na swoim zainstaluje, moja kobieta bedzie musiala przebolec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 23:12, Maurycy_69 napisał:

dziwna sytuacja dzisiaj mnie zaskoczyła. na dwóch iPhonach, będących w innych sieciach
nie mogę sie dostać do smsów. kliknąwszy na ''wiadomości'' wywala mnie z powrotem na
pulpit. nie pomaga reset ani wył/wł telefonu. najdziwniejsze że mam tak na obu nie powiązanych
ze sobą urządzeniach

Pewnie ktoś ci wysłał smsy z arabskimi znakami które crashują aplikacje.
http://niebezpiecznik.pl/post/ta-znaki-zabijaja-programy-na-mac-os-x-i-iphone/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować