Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Tak jak w temacie. Niesjest to spam tylko po prostu interesuje mnie ile macie lat i od kiedy gracie w gry. Zamiescił bym ankiete ale chyba sie nieda?
Ja mam 16 wiosen a kompa mam od 5roku życia jak nietrudno obliczyc jestem graczem od 11 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnego kompa mam od 2000 roku.
ale wczesniej grywalem u brata itp... :>
sam mam obecnie 18 na karku juz hehe (stary pryk ze mnie :P:P )
pozdro dla rowiesnikow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 12 lat :P a kompa mam gdzieś od okolo 7 lat :P

Jeszcze pamiętam jak wołałem do brata : "Michał chdz mi włonczysz komputer !!" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 12:40, DJKorsarz napisał:

Mam 17 lat (w kwietniu 18 skończę :P), a w gry gram chyba od drugiego roku życia, więc ok.
15lat :D


24 lata, gram od przedszkola (spectrum), wlasnego kompa gdzies od poczatku (atari), potem bylem w miare na czesie - commodore, amiga, 286, 386, 4m6dx2 66, p60, p100, amd200mgz, p2 266, p3 500, athlon 1800xp, athlon 64 3000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho.... kompa (PC) dostałem na komunię (1996) tylko że wcześniej miałem Amigę i Pegasusa więc graczem byłem dużo wcześniej. Poweidzmy od 4 roku życia. Mam 17 latek czyli graczem jestem od trzynastu (13) lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jam mam 23 lata. Staż gracza stosunkowy krótki- to 6 lat na PC-tach. Jako dzieciak gierzyłem na commodore a później na amigach( gdyby liczyć od tego to gram już z 15 lat:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie piszę swojego prawdziwego wieku... Ale i tak niewielu się domyśla ile mam :P -> myślą, że 22-24 :P
Tutaj też nie napiszę... Powiem tylko, że pierwszego kompa miałem 10 lat temu.
A dobrze się posługiwałem komputerami już 5lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lepiej jest podawać rocznik, bo już za parę miesięcy dane bedą nieaktualne :P
Gram od małego, pierwszy komputer to był commodore 64.

''88 - Albatross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:08, Lady Vader napisał:

W marcu skończe 26 lat. Pogrywam(nieregularnie) sobie od 17 lat. Na PC-cie się bawię od 9 lat


Więcej takich kobiet ^_^ (rozmarzył się)

Sam prywatnie mam 18 lat z kawałkiem, gram rekreacyjnie od lat 13 (ZX Spectrum, Atari XL, Commodore C64...)...
Obecnie składam własny komputer i kończę szkołę średnią. Pozdrawiam szczególnie wszelkie dziewczęta, a nieszczególnie prawdziwych Graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować