Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

heh... u mnie teraz wyczekiwanie niecierpliwe na 18tke ^^ a kompa mam od komuni, ale z tamtego już rzadna część niezostala raczej ;] chcoiaż itak złom jest, ale mi to nieprzeszkadza jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za tydzień będzie 17, a kompa dostalem na komunie. pamietam jak w pierwszy dzień siedziałem do 23 a tato dzwonił do wujka jak to ustrojstwo wyłączyć. 3 lata wcześniej staruszek kupił mi jakąś ruską konsolke na na trgowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze ja jestem seniorem - 21 lat :D A rozne komputery to chyba od 15 lat juz miewalem - poczynajac od Amigi 500, poprzez 386, 486, Pentium 1, MMX, 3,4, na Athlonie 64 kończąc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 10:07, Quatre napisał:

Widze, ze ja jestem seniorem - 21 lat :D A rozne komputery to chyba od 15 lat juz miewalem
- poczynajac od Amigi 500, poprzez 386, 486, Pentium 1, MMX, 3,4, na Athlonie 64 kończąc ^^

widzę, że jakiś rówieśnik - nie wielu nas tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w kwietniu kończę 32:). Pierwszejszy :) komp to Timex 2048- jak miałem chyba 12 lat. Wcześniej u mamy w pracy bawiłem się na takim oooogromnym z metalową klawiaturą gdzie drukarka wyglądała jak pralka z demobilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow widze ze zaliczam sie do rodu seniorów juz:( 23 wiosny mam na karku a kompa mam od 91r. czyli pierwszej klasy podstawowki i bylo to piekne 386DX 40MHz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dzień Kobiet zebrało mi sie na szczere wyznanie, a co mi... ;)
W ubiegłym tygodniu skończyłam 28 lat, własny komputer mam od 2 lat i 3 miesięcy. Wcześniej grałam na kompie mojego chłopca, a jeszcze wcześniej - na kompie brata (od 1998 r., kiedy po raz pierwszy usiadłam do gry - było to Diablo 1 bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 23..pierwszy komp dostałem na komunie...Byl to:Uwaga!ATARI 65 XE :):)...pózniej kompa kupiłem 2 lata temu,teraz mam nowy ma 1 miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 16 lat. Z kompem zetknąłem się bardzooooooooo dawono temu(jęsli zaliczać te konsole) !! chyba jak miałem 6 lat. Pamietam to na kastety!!! aż łezka się kręci w oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rocznikowo(kalendarzowo) 13 latek...
Kompa mam od 3-ciej klasy podstawówki :D
Jestem zapalonym fanem piłki nożnej i serii gier(symulatorów):Fifa oraz PES!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować