Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Ja aktualnie mam 16 latek, PeCeta mam od kiedy pamiętam, czyli od 2-3-4 roku mojego krótkiego jak dotąd życia.
Jaki był pierwszy komp to nawet nie wiem, miał dwie stacje dyskietek 3,5 cala + jeszcze duże dyskietki... Moim drugim sprzętem (ok. 10 lat temu) był P 166 MHz, 32 MB RAM, 1 GB twardziela; Trzeci sprzęt (na którym aktualnie piszę - od 6 lat) to jest AMD Duron (windoza wykrywa Athlona :P) 600 MHz, 256 MB RAM, NVidia GeForce FX 5200 128MB (wcześniej było słabiej ;)). Najnowszy komputer (niedługo 3 rocznica :D) to P4 2800+, 256 MB RAM (buuu...), ATI Radeon 9800 pro (256 MB) - z początku był wspomniany wcześniej geforce.
Gdzieś tam były jeszcze ze trzy laptopy, lecz to raczej tata był ich posiadaczem, więc za bardzo ich nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 11 dni 16 lat ;)
Kompa mam od roku 1998 i był to Pentium II 300 MMX, 64 MB RAM, Monitor 15" itd.
Nowego mam od Listopada ubiegłego roku.
Gram od czasów zamierzchłych - Commodore, Pegasus, te sprawy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 a kończę 16 dokładnie...16. Stycznia ;)
Kompa miałem od 1996 roku, wcześniej był laptop na którym grałem w Prince''a i kilka innych kultowych gierek( centurion np.) ale grałem na nim od ukończenia 3 lat :] ale wtedy raczej mało z nich rozumiałem i nie mogłem przejść I levelu w prince. Mój pierwszy stacjonarny, jak wspomniałem wcześniej, przybył w ''96. Był to P133, 32 Ram, 968 (około) pamięci bez karty graficznej i muzycznej. Muzyczną kupiłem specjalnie do takiej jednej gierki(chyba PUMA World Soccer) bo nie chciała ruszyć bez dźwięku :] no a pierwszą grą, którą sam kupiłem (PUMĘ dostałem) był FreeSpace. Traktuję go jako moją pierwszą grę a razem z dwójką są moimi ulubionymii! Bo chyba do żadnej gry nie wracałem tak często jak do nich dwóch. Eh, jakby powstała trzecia część...

No mój rocznik to ''90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 13:16, Albatross napisał:

Myślę, że lepiej jest podawać rocznik, bo już za parę miesięcy dane bedą nieaktualne :P
Gram od małego, pierwszy komputer to był commodore 64.

''88 - Albatross



Po co rocznik????????? Przecież i tak obok jest dokładna data dodania posta (ale i tak go napiszę ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 latkuw. Pierwszego kompa mialem w 2000 roku. Chociaż gram od 1995 od kiedy sasiąd kupił swoim dzieciom (jedno było moim "najlepszym" kumplem, reszta to dziewczyny). Do dziś pamiętam te excytującą jazdę po Chicago w demku Midtown Madness. Później demko Age of Empires II, ach co to była za gra!!!!!!! No i wreszcie w 2000 sasiąd miał spokój. W pierwszym kompie miałem 64MB RAMu, kartę graficzną S3 Savage 4 (32 MB), Pentium III 700 Mhz i Sound Blastera jakiegoś tam ;D, nie wspominając o napędzie DVD i myszce która działa do dziś (miała tylko dwie naprawy polegające na wymianie kabelka-tatuś naprawił). Pierwsza pełna wersja to wspaniały CROC 2 (mam do dziś, nawet karton)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować