Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2006 o 17:30, Arar napisał:


> mam 19 lat

19 latek a dyskryminuje ludzi z powodu wieku.... Moje gratulacje!


Zle mi sie wciselo miało bys 29 lat dobra wkrecam mam 14 a Seru81 to moj fufi z klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2006 o 17:32, olki77 napisał:

Zle mi sie wciselo miało bys 29 lat dobra wkrecam mam 14 a Seru81 to moj fufi z klasy


upadłeś w moich oczach, nie toleruje kłamstwa. "Szczery do bólu że aż przezroczysty". Nie rozumiem czemu człowik miałby kłamac jeśli chodzi o jego wiek. wsydzisz sie ile masz lat? Nie mój problem.
No fajnie doceniam to że forum jest miejscem spotkań kumpli z klasy. tylko prosze was nie gadajcie co było zadane z polskiego bo was reszta forumowiczów rozszarpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:35, Arar napisał:


> Zle mi sie wciselo miało bys 29 lat dobra wkrecam mam 14 a Seru81 to moj fufi z klasy


upadłeś w moich oczach, nie toleruje kłamstwa. "Szczery do bólu że aż przezroczysty". Nie rozumiem
czemu człowik miałby kłamac jeśli chodzi o jego wiek. wsydzisz sie ile masz lat? Nie mój problem.
No fajnie doceniam to że forum jest miejscem spotkań kumpli z klasy. tylko prosze was nie gadajcie
co było zadane z polskiego bo was reszta forumowiczów rozszarpie.


Zartowac nie mozna a nie bo on dzis pierwszy dzien prawda i tak o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:30, Arar napisał:


> mam 19 lat

19 latek a dyskryminuje ludzi z powodu wieku.... Moje gratulacje!

Staruszek jak cos znam domy pogodnej starosci w sam raz dla ciebie (powiedzial dojrzaly 16 latek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2006 o 17:40, Ponury rzniwiaż napisał:

Staruszek jak cos znam domy pogodnej starosci w sam raz dla ciebie (powiedzial dojrzaly 16
latek;)


Do mnie pijesz? Jakbyś mógł to daj adres, chętnie sie wybiore (napisał grzybiały 14-latek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co strzelasz synku?
Nie, zartuję mam 13 lat, lecz to nie znaczy, że jestem gorszy o jakichś tam 19-25 latków, którzy myślą, że w moimwieku to nie warto się wypowiadać. Tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:48, Liqid napisał:

Co strzelasz synku?
Nie, zartuję mam 13 lat, lecz to nie znaczy, że jestem gorszy od 19-25 latków, którzy
myślą, że w moim wieku to nie warto się wypowiadać. Tfu.

teraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten temat i mi sie przypomniał fajny tekst czytelnika z AR w CDA
"A mi sie przypomniało wydarzenie z wakacji. Lecę sobie samolot relacja Wrocław-Dalamana(Turcja). Po skończonej lekturze CDA odłożyłem go za siatkę, jakie często są przy fotelach w środkach transportu publicznego. Po chwili czuję, że ktoś mnie puka w ramię. Patrzę, a tu starszy pan (koło 60-tki) który siedział za mną pyta się nieśmiało:
- Przepraszam, mogę obejrzeć CD-Action?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:56, Hubi Koshi napisał:

Tak sobie czytam ten temat i mi sie przypomniał fajny tekst czytelnika z AR w CDA
"A mi sie przypomniało wydarzenie z wakacji. Lecę sobie samolot relacja Wrocław-Dalamana(Turcja).
Po skończonej lekturze CDA odłożyłem go za siatkę, jakie często są przy fotelach w środkach
transportu publicznego. Po chwili czuję, że ktoś mnie puka w ramię. Patrzę, a tu starszy pan
(koło 60-tki) który siedział za mną pyta się nieśmiało:
- Przepraszam, mogę obejrzeć CD-Action?


Rzeczywiscie dobre, jak całe 10letnie CDA;).

A ja mam całe 16 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 17:42, Arar napisał:


> Staruszek jak cos znam domy pogodnej starosci w sam raz dla ciebie (powiedzial dojrzaly
16
> latek;)

Do mnie pijesz? Jakbyś mógł to daj adres, chętnie sie wybiore (napisał grzybiały 14-latek)

Nie sticepeace nie mowii to d o ciebie;)
Do tego stojacego nad grobem 19 latka mowilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2006 o 18:57, Ponury rzniwiaż napisał:

Nie sticepeace nie mowii to d o ciebie;)
Do tego stojacego nad grobem 19 latka mowilem.


aaa aha. Rozumiem. Chyba. Swoją droą nadal jestem ciekaw czemu jedni dodają sobie lat?? Wstydzą sie wieku obecnego??

PS. Zaliczyłeś degrada czy co? sądziłem że jesteś brygadzistą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:52, Widek napisał:

W tej chwili mam 18 lat i 4 miesiące:) Rocznikowo 19:( ale ten czas szybko leci:/


Zobaczysz jak sie zegniesz na 20 urodzinach ;]
Sie poczujesz stary i dopiero Ci sie wyda jak ten czas zap..ieprza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 19:05, Arar napisał:


> Nie sticepeace nie mowii to d o ciebie;)
> Do tego stojacego nad grobem 19 latka mowilem.

aaa aha. Rozumiem. Chyba. Swoją droą nadal jestem ciekaw czemu jedni dodają sobie lat?? Wstydzą
sie wieku obecnego??

PS. Zaliczyłeś degrada czy co? sądziłem że jesteś brygadzistą.....


Degrada -2zaliczylem juz dawno. Ale nie do konca zwlasnej winy (raczej z niewiedzy)zdarza sie ale co sie przejmowac statusem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 13 lateq a kompa mam od kąd pamiętam. Jestem nałogowym graczem od pierwszego roku życia (może troche puźniej) pamiętam. Tato jak to się robi?? Jak to się włącza ?? A teraz to wszystko się wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować