Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Jest kwiecień, osiemnastkę miałem w styczniu. Jak w tym tygodniu nie pójdę zanieść podania o dowód, to mi karę walną. :) Prowodyrem tego była moja rodzicielka, która chciała, abym jak najdłużej został "jej malutkim syneczkiem". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 22:51, TYHE napisał:

> tam to oszukiwalm!i sorry!12 i 3/4!
> w lipcu 13
no to już wszyscy wiedzą, że jesteś oszustem.
fajnie?


Ja mam 14 a ty tyhe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 22:08, lurynowicz napisał:

Jest kwiecień, osiemnastkę miałem w styczniu. Jak w tym tygodniu nie pójdę zanieść podania
o dowód, to mi karę walną.


chyba nie walną. Ja złozyłem podanko o dowód dopiero kiedy skończyłem 20 lat i jakoś kary zadnej nie dostałem....no, ale cóż- może od tamtego czasu przepisy się zmieniły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja te 30 zł na dowód wolę przeznaczyć na gry. :) Szkoda mi kasy na głupoty wyrzucać... takie rzeczy jak dowód powinny być za friko - nie po to się płaci tyle podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 16:39, lurynowicz napisał:

Ja te 30 zł na dowód wolę przeznaczyć na gry. :) Szkoda mi kasy na głupoty wyrzucać... takie
rzeczy jak dowód powinny być za friko - nie po to się płaci tyle podatków.


Opłata za dowód to w praktyce też podatek, bo do wyrobienia sobie dowodu jesteś zobowiązany (kiedyś czytałem o kobiecie, którą urzędnicy ścigali z tego powodu ;)). Też uważam że dowód osobisty powinien być za darmo.

Ale mimo to wyrobienie sobie dowodu jak najwcześniej to dobry pomysł - nigdy nie wiadomo kiedy się przyda (a zanim się go dostanie trzeba trochę poczekać - ja 3 miesiące). I wcale nie mówię tu o kupowaniu turboptysi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować