Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Kompa mam od 3 roku życia. Teraz mam 13 lat. Jeżeli ktoś potrafi liczyć, wie że jestem graczem od 10 lat, JUBILEUSZ :-D. Mam ciągle ten sam komp od tamtego czasu, oczywiści regularnie upgradowany :)
Pozdro ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 22:34, bombel1981 napisał:

Ja jak miałem 10 lat też miałem dobry komputer - Atari 800XL :) ale mieli lepsze np.: Amigi


Też jak byłem mały miałem Atari...Pamiętam "River Raid"...To były czasy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, we wrześniu 17 lat strzeli... kiedyś miałem Commodorę, potem Pegasusa, PSX, potem od cioci kompa z firmy wziąłem i grałem w Prehistoric taka giera...pamięta ktoś? Potem w ''98 Nowy komp....hyh 32MB Ramu Celeron 333 to był komp....W NFS4 gałem na nim i w SW Racer..A teraz od 2 lat komp i ciągle wszystko ciągnie... z wyjątkiem może Obliviona, ale jak shadery zmiejsze to pójdzie...Jakby nie liczyc to można powiedzieć, że na własnych kompach 8 lat stacjonuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:41, tomeksmy01 napisał:

sami sie domyślcie

01 lat? :D Po nicku mam się domyślać, czy po stylu pisania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:58, wdowiakm napisał:

Ja się wole nie przyznawać do swojego wieku ale podpowiem juz nie jestem nasto:)

wdowa? wdowiec? to wnioskuje z nicka i trochu z posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 17:04, FireSniper napisał:

> Ja się wole nie przyznawać do swojego wieku ale podpowiem juz nie jestem nasto:)
wdowa? wdowiec? to wnioskuje z nicka i trochu z posta ;)

Wcale nie wdowa i wdowiec:) Taki sobie poprostu nick wybrałem nie wiem czemu spodobał mi się a jestem jeszcze młody:) Dobra powiem ile mam lat bo co niektórzy widzę, że daja mi bardzo dużo:) Mam 22 lata!!! Więc nie jestem taki stary:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 , kompa mam odkąd pamiętam (ale nie pamiętam odkąd gram :)) Teraz mam mojego drugiego kompa i sporą kolekcję płytek. Wcześniej męczyłem jeszcze pegazusa(x2) i PSX :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17.. kompa mam od dwoch lat takze nie za dlugo :/ przed PC mialem playstation 1 a jeszcze przed playem jako jeden z pierwszych na osiedlu Amige 500 ;) Ehh.. co to byly za czasy, kazdy chcial sie ze mna kolegowac dla tej Amigi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować