Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Heh... trochę śmiesznie te posty wyglądają jak się je tak czyta. To tak jak jakieś zeznanie w klubie AA :D - jestem x piję od y lat...witamy x czuj się jak u siebie w domu :) Ale to tylko taka drobna refleksja...
Ja mam kompa od 86 miesięcy :P Także komplikuje mi życie od moich 11-tych urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 15:24, LadyRoot napisał:

OMG a ja mam 27 lat i od ponad 20-tu kompy.... Od XT 640KB RAM i Atarynki, po obecny Athlon
64....


Aa no jeśli rozmawiamy również o sprzęcie innym niż PC, to ja zaczynałem swoją karierę od C64. Dostałem go jakieś 12 lat temu (a może i więcej, kto by tam pamiętał :P) i cieszyłem się niezmiernie. Potem w 1995 roku była pierwsza komunia i przerzuciłem się na jakieś badziewie z ruskiego rynku :P Znany pewnie wszystkim twór na dyskietki szumnie nazywany Pegasusem (oczywiście nie mowa tu o tym oryginalnym :)). Potem przyszedł pamiętny rok 1998, 11 urdoziny i pierwszy PC. Teraz mam lat 18 i chyba bez komputera nie mógłbym żyć, choć nie jest on jakimś demonem mocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszu komputer to atari jeśli mozna to nazwać komputerem i dostałem go jak miałem 5 lat :D a teraz mam 16 lat i komputer ja na owe czasu nie za dobry bo AMD Duron 1000 MHZ 256 MGram 64 mg grafiki ale kiepska bo to geforce 4 MX 440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 lat, w styczniu 2006 r. bede mial 17, PieCa mam od 1994r, wczesniej mialem Atari i Amisie 500 :). Jednym zdaniem od malego moje zycie zwiazane jest kompami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 14:03, Lady Vader napisał:

A no jestem:) Wyglądam prawie jak on, tylko mi maski brakuje-ale sobie sprawie:))


Zawsze byłem za Imperium :) Jedyna, słuszna siła w Uniwersum SW. Palpatine na Kanclerza ! Luke do lasu ! :P
BTW : myślałem, że też fanką pewnego metalowego zespołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 17:49, Szyszek napisał:

13 lat od 1 stycznia :D (fajnego dnia mam urodziny:)


Wszyscy tam pewnie na twoich urodzinach leżą i kaca leczą :D

Ja kompa mam hmm chyba 99 , a mam teraz 14 lat (w czerwcu 2006r. 15 latek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować