Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 17:32, Mistiq napisał:

ehhh ja mam 23 ... a za 2 lata bede w polowie drogi do piecdziesiatki... :(( czuje sie taki
stary

O kurcze... Jak ty się w tym wieku czujesz staro to coś już jest nie tak... ;) ja tam się czuję na tyle ile mam i jest mi z tym dobrze :) w sumie to nawet chciałbym mieć mniej, to bym sobie wcześniej studia zaczął bo jestem rok w plecy do rówieśników... :( nie że nie zdałem czy cóś... po prostu nie chodziłem do liceum a do technikum. to tak żeby niedomówień nie było... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 17:32, Mistiq napisał:

ehhh ja mam 23 ... a za 2 lata bede w polowie drogi do piecdziesiatki... :(( czuje sie taki
stary



Oj oj ^^ ktoś tu ma doła zgadłem? :) Ty się ciesz, że dopiero połowa, a nie już pół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 18:24, Deejay napisał:

> ehhh ja mam 23 ... a za 2 lata bede w polowie drogi do piecdziesiatki... :(( czuje sie
taki
> stary
O kurcze... Jak ty się w tym wieku czujesz staro to coś już jest nie tak... ;) ja tam się czuję
na tyle ile mam i jest mi z tym dobrze :) w sumie to nawet chciałbym mieć mniej, to bym sobie
wcześniej studia zaczął bo jestem rok w plecy do rówieśników... :( nie że nie zdałem czy cóś...
po prostu nie chodziłem do liceum a do technikum. to tak żeby niedomówień nie było... ;)


no w zasadzie to i ja chcialbym miec pare latek mniej... czasy liceum byly naprawde fajne hehe :)
no i tak malo obowiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 18:39, Kryhuu napisał:

> ehhh ja mam 23 ... a za 2 lata bede w polowie drogi do piecdziesiatki... :(( czuje sie
taki
> stary


Oj oj ^^ ktoś tu ma doła zgadłem? :) Ty się ciesz, że dopiero połowa, a nie już pół :)


no.. dola to nie mam ale jak juz napisalem wyzej to przydaloby sie miec troche tych latek mniej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 18:54, Xantes napisał:

ja mam 13 lat i przygode z komputerem zaczolem majac 4 lata grajac w Quake!


prawidlowo prawidlowo !!! popieram :)) (mam na mysli twoje poczatkowe przygody z komputerem) ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 18:54, Mistiq napisał:

no.. dola to nie mam ale jak juz napisalem wyzej to przydaloby sie miec troche tych latek mniej..
:)


Taaa... Jeszcze jedną impreze na 18 by się chciało co? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:02, Kryhuu napisał:

> no.. dola to nie mam ale jak juz napisalem wyzej to przydaloby sie miec troche tych latek
mniej..
> :)

Taaa... Jeszcze jedną impreze na 18 by się chciało co? :>


hmmm... no :> czemu nie.. zreszta powtorzenie kazdej imprezki byloby mile widziane... (szczegolnie tych w gronie przyjaciol ^_^.. chyba najlepsze sytuacje o ktorych kazdy moze mile wspominac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:11, Mistiq napisał:

hmmm... no :> czemu nie.. zreszta powtorzenie kazdej imprezki byloby mile widziane... (szczegolnie
tych w gronie przyjaciol ^_^.. chyba najlepsze sytuacje o ktorych kazdy moze mile wspominac)



W sumie to taaa :) Zwaszcza jak w wieku 13 lat się upiłem na weselu kuzynki :) Dałbym wiele żeby to powtórzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować