Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

ja mam dopiero 23 a już ostatnio kiedyś gadałem z taką jedną laską na gg i jak się dowiedziała ile mam lat to odpowiedziała ze z takimi starymi nie gada i sie wyłączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe znam ten ból. Mój 22 rok na karku już zaczął mi sie przypominać. Cóż poradzić? Starzejemy się i tyle. ;-) Dla pocieszenia - jesteśmy jak dobre wino - im starsi tym lepsi. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 14:04, janusz82 napisał:

ja mam dopiero 23 a już ostatnio kiedyś gadałem z taką jedną laską na gg i jak się dowiedziała
ile mam lat to odpowiedziała ze z takimi starymi nie gada i sie wyłączyła.


Coś nam ta młodzież za szybko dojrzewa, tylko że nie intelektualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 14:08, ribik napisał:

> /.../
Coś nam ta młodzież za szybko dojrzewa, tylko że nie intelektualnie

A zgadłbyś, ile lat miała najmłodsza matka, kiedy urodziła dziecko? Dla ułatwienia dodam, że było to w 1935 roku w Limie (Peru). Przypadki niezbadane i nie opisane naukowo pomijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 15:05, KrzysztofMarek napisał:

A zgadłbyś, ile lat miała najmłodsza matka, kiedy urodziła dziecko? Dla ułatwienia dodam, że
było to w 1935 roku w Limie (Peru). Przypadki niezbadane i nie opisane naukowo pomijam.


może ja zgadne:
11 lat ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 14:08, ribik napisał:

Coś nam ta młodzież za szybko dojrzewa, tylko że nie intelektualnie

Cóż pod pewnymi względami na pewno szybciej dojrzewa. Myślę, że obniża się wiek, w którym zaczynają się "bardziej dorosłe" problemy. Ja mam 18 lat i gdy słyszę o takich 12-13 latkach i porównuję ich do siebie, jaki ja wtedy byłem to jednak widzę wtedy sporą różnicę. Albo ten świat jest tak porąbany już, albo ja wtedy byłem taki "inny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 16:09, Czedwik napisał:

> Coś nam ta młodzież za szybko dojrzewa, tylko że nie intelektualnie
Cóż pod pewnymi względami na pewno szybciej dojrzewa. Myślę, że obniża się wiek, w którym zaczynają
się "bardziej dorosłe" problemy. /.../

Teza trudna do udowodnienia. Aleksander Macedoński miał 16 lat, jak został królem. Królowa Jadwiga miała 14 lat jak wyszła za Jagiełłę. I była nie tylko żoną króla (też była) ale koronowaną królową, co swiadczyć może o Jej dojrzałosci.
Wracając do Ciebie...
Zaryzykowałbym twierdzenie, że to Ty jesteś teraz inny i inaczej postrzegasz świat, niż 5-6 lat temu. W sposób bardziej dojrzały niż dzisiejsi 12-13 latkowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 14 lat przy kompie chyba od 5 roku życia. Moja pierwsza gra to była C&C grałem w to chyba z rok... Ale cóż teraz mam już wykształcone zdolności manualne i tyle mi to nie zajmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować