Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina w sklepie gram.pl

120 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 10:23, Ronx napisał:

> A może tak CDP potwierdzi lub zaprzeczy doniesieniom, że premiera Wiedźmina odbędzie się dopiero w październiku?
Nie wiem może mi sie zdaje, ale to, że premiera ma być w październiku słyszałem już klika miesięcy temu i raczej nic nie wskazuje na to by odbyła się szybciej.


W tej chwili jedyną potwierdzoną przez CDP datą jest wrzesień 2007. O żadnych zmianach nie było mowy. Informacje o październiku są (jak na razie przynajmniej) wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:23, Mashivi napisał:

Ekhem... Ja również niepotrzebnie się zapisałem - myślałem że o numerki chodzi. Następnym razem
poinformujcie dokładniej, co? ;p


"Specjalnie dla tych, którym się nie poszczęściło, uruchomiliśmy listę rezerwową, dzięki której może być jeszcze możliwe zdobycie egzemplarza tego wydania."
A to można jeszcze jakoś bardziej dokładnie napisać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:10, Daerdin napisał:

"Specjalnie dla tych, którym się nie poszczęściło, uruchomiliśmy listę rezerwową,
dzięki której może być jeszcze możliwe zdobycie egzemplarza tego wydania."
A to można jeszcze jakoś bardziej dokładnie napisać? ;)

Można w nazwie newsa - "Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina w sklepie gram.pl" tłumaczy moim zdaniem bardzo wiele - lista rezerwacyjna EK, czytaj: lista według której będą przydzielane numerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem jednym z tych, których wywaliło w czasie zamawiania. Wczoraj wchodzę na maila i miła niespodzianka- odtworzono moje zamówienie :) mimo to, że mam moje EK WIELKIE GRATULACJE DLA CDP ZA LISTE REZERWOWYCH... POKAZALISCIE KLASE!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh CDP chyba będziecie musieli jeszcze korygować sporo na tej liście rezerwowej bo widzę, że jest tu wiele osób do których język polski niezbyt przemawia, lub są tak podnieceni nowiną, że nie są w stanie dokładnie przeczytać co jest napisane... Masakra...

Narzekacie na CDP a spójrzcie jaki sami robicie burdel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kto pierwszy ten lepszy???
rozumiem ze osoby piszące w tym wątku juz są na tej liście - a więc znowu sie spóźnilem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy już zamówili EK , a się zapisali nie martwicie się.
Lista rezerwowa działa tak jak przy każdym zakupię na gram.pl.
Będzie można anulować zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, teraz osoby, którym się nie poszczęściło mogą spróbować swego szczęścia jeszcze raz.
Dobrze by jednak było, żeby każdy, pomimo tego, że się wpisał nie robił sobie nadziei że "na pewno dostanę".
Takie podejście widoczne było w czasie pre-orderów i potem był tylko zawód części osób "bo innym się udało a mnie nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym, ale już zamówiłem edycję podstawową. Po głębszym przemyśleniu wolę kupić RAM do kompa albo jakąś inną gierkę (chociażby TDU) za te ponad 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować