Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

„Looking For That Special Someone” dostępne

72 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 12:33, ko?nik napisał:

> San Andreas było grywalne, tylko trzeba było poczuć klimat tej gry, wczuć się w głównego
bohatera.
A według mnie było za długie i za bardzo rozległe. Nie mogłem pograć, bo było to jakieś takieś
nijakieś.



Długie było, lecz dzięki temu misje były różnorodne. Na początku proste misje w Los Santos, później rabowanie sklepów na wsiach, misje dla Triady w San Fierro, ciekawe misje dla Toreno na pustyni, nauka latania, Las Venturas i Caligullas Casiono, aż wreszcie powrót do Los Santos i ms\isje końcowe, które... szczerze mówiąc były najsłabszą stroną gry.

Ok, dość Off Topicu, to jest temam o GTA IV a nie o SA... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi trailer lepszy od poprzedniego. Zapowiada się znowu gra na długie wieczory, przy świetnej muzyce ze stacji radiowych. Ja jednak dalej wierzę usilnie, mimo przeciwwskazań, że ujrzymy jednak wersję PC nawet jak to było poprzednimi razy kilka miesięcy po wersji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trailer jest świetny, teraz GTA będzie wyglądało jak prawdziwy film akcji a nie jak to nużące SA ;]
Super grafika w tej grze i efekty też super ale troche zamało akcji w tym trailerze. Seria GTA nieinteresowała mnie zabardzo ale na GTA 4 może się skuszę :D
PS. Ludzie wyplujcie te słowa że GTA 4 niewyjdzie na PC,może troche później (na konsole napewno wyjdzie szybciej) ale mogę się założyć że gra wyjdzie na PC na 100% !! Za dużo wokół tej gry szumu jakby miała nie wyjść na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... na wszystkich screenach i trailerach Niko nosi ciągle ten dres i "kurtkę MacGyvera", mam nadzieję że Rockstar nie zrezygnuje z możliwości zmiany stroju, bo mnie się ten dresik niezbyt podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA4 wyjdzie na PC, nie bójcie się,spóźni się to jakieś 6-9 miesięcy ale będzie,jak zawsze.A cały ten hałas wywołali producenci konsol żeby gracze już zaczęli nabywać ich produkty.Jak dotąd wszystkie części GTA ukazały się na PC, więc nie ma większego powodu żeby Rockstar znów nie miał na nas zarobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bohater raczej nie szuka drugiej połowy... Wyraźnie słychac "...to find this man" (no chyba że jest gejem :] )
oraz "the one who survived". Czyli może jednak brata szuka? Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trailer. Kolejna odsłona GTA zapowiada się nadzwyczaj ciekawie. Fajnie jak by autorzy pomyśleli jeszcze o PlayStation 2 i dali chociaż jakaś okrojoną wersję :P. Na peceta nie chce, zęby wyszło bo i tak mi nie pójdzie:D

PS: Fajna podkład dali do tego trailera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając to wczoraj troche mam mieszane uczucia co do grafiki postaci występujących w grze.. nadal poruszają się kwadratowo (szczególnie ręce) jak w starych częściach.. (mówię o filmik) no ale może to tylko złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:11, bartek_kawa napisał:

Znacie jakiegoś R. Crone?

Wow, ale żeś wychwycił :] Nie, ja nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:11, bartek_kawa napisał:

Znacie jakiegoś R. Crone?

Kojarzy mi sie chyba gość z poprzednich GTA ale nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale widać że kod gry nie jest jeszcze zoptymalizowany, bo widać w mieście spadek fpsów...w zamkniętych pomieszczeniach płynnie chodzi. Zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:08, Storm89 napisał:

dotąd wszystkie części GTA ukazały się na PC

nie ukazały się Liberty City Stories, Vice City Stories i zapewne nie ukażę się też San Andreas Stories (jeśli w ogóle wyjdzie). Fakt akcja tych gier dzieję się w już znanych nam miejscach (GTA IV również...), ale fakt, że są nowi bohaterowie i całkowicie nowa fabuła powoduje, że to jest osobna gra, a nie dodatki do poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ściągniecie całego filmiku w wysokiej jakości, waży 60 mb.. Można się dopatrzyć ciekawych rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe ten sam trailer z youtube na innych stronach nie chodzi zbyt płynnie a tutaj jest ok. Poza tym głowny bohater szuka kogoś( chyba kuzyna), który mógł podpaść mafii i musi za niego coś zrobić. Może szuka osoby, którą uznano za zmarłą wcześćniej( " ja jestem tym, który przeżył" to mniej więcej można usłyszeć w trailerze). Ale to tylko mije domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować