Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 z problemami

97 postów w tym temacie

Hmmm...zdaje się że M$ przyją strategie na przeczekanie kryzysu. Bo cóś znaczy dla takiego Giganta strata tych paru milionów dolarów...Zreszta straty najzwyczajniej ograniczą się do zmniejszonych zysków ze sprzedarzy, gdyż żadna firma, a tym bardziej jakiś brytyjski podkomendny M$ nie zaryzykuje walki w sądzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, ciekawe, gram.pl oczernia ps3, mimo że same sprzedaje gry na nią (na ps3). NIe wina serwisu, że "czarnulka" jest bardziej kontrowersyjna i głośna od x''a. To chyba nawet lepiej o niej świadczy, że jest takie wokół niej zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft musi wprowadzić jakąś nową , poprawioną wersję Xboxa 360. Bo jak GTAIV nie wyjdzie na PC. To będę musiał konsole sobie kupić. A takiej co ciągle się psuje i ma jakieś awarie nie chcem. Jednak Wii to jest dobra konsola , jak na razie to nic o niej nie piszą żeby jakieś problemy z nią było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wierzę, że X-Boxowi się tak doskonale wiedzie, a PS3 ma straty co tydzień :P Po prostu :P Może MS ma tajne biuro, który "uspokaja" ludzi, mówiących za dużo o złych stronach X0? ;P Nie mam pojęcia. W każdym razie - nie powiesz mi, że gram.pl nie faworyzuje x-kloca. Wydaje mi się, że po otrzymaniu przez gram dystrybucji X0, ilość negatywów na PS3 podskoczyła i to dość znacznie. Fakt faktem, PS3 nie wiedzie się najlepiej. Ale PS2 tez nie zapowiadało się na killera.

Dalej wierzę w sukces PS3 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mozna przez to ocenić konsole pod względem konkurencji.. z Sony mało kto coś fajnego wyciągnał na razie.. zobaczymy czy się nie będzie przygrzewał przy czymś potężnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 mi sie popsuł ten sam błąd z płytą ;] po prostu płyta wypukla sie pod wpływem nagrzewania Konsoli znaczy Temperatury ;] MS wyeliminuje błąd z przegrzewaniem sie konsol ;] a i Płyty główne sie nie będą psuły ;]...Tą konsole sprzedaje i Kupuje całkiem nową ;] Jedna uwaga grajcie na konsoli max 2.5 godziny no może 3 ;] wtedy wam sie nic nie przegrzeje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak Microsoft rozwiał wszystkie wątpliwości o tym że potrafi zagrozić PS3. XoboXy Są po prostu niedopracowane, a nowoczesne wykończenie wcale nie musi dobrze chłodzić. Śmiali się z PS3 że wygląda jak Gril a tym czasem nie wiem na czy grzanki z XboXa niebyły by bardziej chrupiące;)HeHe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hans,

Sprawdź sobie z jaką temp działa Twoja karta graficzna w chwili pełnego obciążenia. :] Jeżeli nie masz jakiejś suszarki zamontowanej, albo chłodzenia wodnego, to zapewniam Cię, że na niej również będziesz mógł sobie usmażyć mięso ;] Oczywiście wychodzę z założenia, że masz jakąś wydajną kartę graficzną...

Ten filmik niczego złego o PS 3 nie mówi, jest jedynie okazem "fanboizmu". Tak samo jak filmik, gdzie ktoś smaży jajka na radiatorze Xboxa... ta sama bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:41, neozeus napisał:

Hans,

Sprawdź sobie z jaką temp działa Twoja karta graficzna w chwili pełnego obciążenia. :] Jeżeli
nie masz jakiejś suszarki zamontowanej, albo chłodzenia wodnego, to zapewniam Cię, że na niej
również będziesz mógł sobie usmażyć mięso ;] Oczywiście wychodzę z założenia, że masz jakąś
wydajną kartę graficzną...

Ten filmik niczego złego o PS 3 nie mówi, jest jedynie okazem "fanboizmu". Tak samo jak filmik,
gdzie ktoś smaży jajka na radiatorze Xboxa... ta sama bajka.

Żeby moja karta graficzna sie rozgrzała to musiałbym ją wrzucić do pieca. Ja jestem oldschoolowcem i nie potrzebuję super sprzętu żeby sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 16:04, Evil Khan napisał:

> ;)

Dnia 30.06.2007 o 16:04, Evil Khan napisał:

Przecież gościu wypatroszył PS3. Została obudowa i wsadził do środka elektryczną płyte do smażenia.

Pogrubienie na górze specjalnie dla tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryli to gówno padło mi 3 razy zanim je sprzedałem. Fajnie że nawet w "trubunie ludu xbox" serwisie gram pl przebiło się troche prawdy o tym sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować