Zaloguj się, aby obserwować  
Varras

Pomocna Dłoń - wersja gram.pl

10 postów w tym temacie

To gram.plowawersja PD, czyli Pomocnej Dłoni. Zauważyłem że po prostu PD w CDA zniknęło. Może nie bezpowrotnie, ale...
Dla niewiedzących: Pomocna Dłoń to takie ogłoszenia, np. "poznam chłopaka w wieku 15-18 lat", ale też może (chociaż tu takowych nie będzie) o kupnie\sprzedaży. Chociaż też takie: ''''jak zna ktoś kody do Settlersów, proszę się zgłosić na przykladowy@mail.pl" (przykład oczywiście) :).
REGULAMIN
1. Wysyłamy 1 ogłoszenie na 3 dni.
2. Podajemy namiary.
3. Nie robimy podpuch.
4. Traktujemy to poważnie.

Drodzy Modowie, proszę o wyrozumiałość, pytałem się w wątku "MODERATORZY..." ale nie dostałem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ogłoszenia matrymonialne dla zakompleksionych dzieci? Buahahahah nc
2. Jesli ktoś potrzebuje kodów itp. wystarczy wejść tutaj: http://www.google.pl/ :P
3. Robisz takim bzdetem mały onecik, czyli po prostu "wieśniaczysz" (sam to wymyśliłem :P) chyba ostatnie "niezwieśniaczone" (to tez :PP) forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 19:20, Varras napisał:

To gram.plowawersja PD, czyli Pomocnej Dłoni. Zauważyłem że po prostu PD w CDA zniknęło. Może
nie bezpowrotnie, ale...
Dla niewiedzących: Pomocna Dłoń to takie ogłoszenia, np. "poznam chłopaka w wieku 15-18 lat",
ale też może (chociaż tu takowych nie będzie) o kupnie\sprzedaży. Chociaż też takie: ''''jak
zna ktoś kody do Settlersów, proszę się zgłosić na przykladowy@mail.pl" (przykład oczywiście)
:).
REGULAMIN
1. Wysyłamy 1 ogłoszenie na 3 dni.
2. Podajemy namiary.
3. Nie robimy podpuch.
4. Traktujemy to poważnie.

Drodzy Modowie, proszę o wyrozumiałość, pytałem się w wątku "MODERATORZY..." ale nie dostałem
odpowiedzi.



Nie rozumie cie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ciekawe jak to gramowicze przyjmą
2. ciekawe kiedy moderatorzy to zamkną... :P

ps. do poprzedników nie rozumiem po co taki głupi temat...

do BadBoY93 - co do tego co napisałeś zgodzę się z tobą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zauważyć, że Pomocna Dłoń była miejscem, gdzie ludzie pytali się o pomoc w przejściu gry, reszta zaś im pomagała. Ale ponieważ na forum gram.pl mamy temat o każdej niemal grze...

[kciuk przez chwilę wahający się bokiem, w końcu jednak pokazujący prosto w ciężką, gotycką posadzkę Koloseum].

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale z litości tego nie skomentuję. Może poza tym: rozumiem, że jesteś taki mądry, że udajesz macho, żeby było uzupełnienie? Niestety muszę Ci to uświadomić: w oczach ludzi z forum (czy na pewno nim jesteś?) jesteś małym robakiem. Przykro mi, ale robaki nie są macho (nie wiem o czymś?) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lookaj na temat: wersja GRAM.PL. Czyli trochę inna, nie uważasz? Ale wiem, jestem pewnie zakompleksiony (trochę..)bo jestem. Poza tym nie chodzi o przejście gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ale to nie są... a nieważne, zamykać temat, myślałem że się przyjmie. Pewnie (chlip ;( ) degrada dostanę lub coś...
P.S. Żeby nie było, ja NIE chcę degrada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 19:20, Varras napisał:

Dla niewiedzących: Pomocna Dłoń to takie ogłoszenia, np. "poznam chłopaka w wieku 15-18 lat",
ale też może (chociaż tu takowych nie będzie) o kupnie\sprzedaży.

Ogłoszenia - patrz regulamin forum: zabronione.

Dnia 30.06.2007 o 19:20, Varras napisał:

Chociaż też takie: ''''jak zna ktoś kody do Settlersów, proszę się zgłosić na przykladowy@mail.pl" (przykład oczywiście)

Od tego mamy całe forum aby poprosić o między innymi taką pomoc, wystarczy znaleźć odpowiedni topic, więc po co to?

Dnia 30.06.2007 o 19:20, Varras napisał:

Drodzy Modowie, proszę o wyrozumiałość, pytałem się w wątku "MODERATORZY..." ale nie dostałem odpowiedzi.

Było jeszcze krócej czekać -_-''

Pomysł tematu IMO chybiony i zbędny, więc zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować